"Salon Sukien Ślubnych". Jak Stefano Terrazzino odnalazł się w roli prowadzącego?

Stefano Terrazzino poprowadzi nowy program na TLC "Salon Sukien Ślubnych". Gospodarz polskiej edycji "Say Yes to the Dress" opowiedział nam, jak czuł się w nowej roli.

Multimedia

23 sierpnia o godz. 11:00 będzie miała miejsce premiera polskiej edycji popularnego na całym świecie ślubnego show. "Salon Sukien Ślubnych" będzie można oglądać na TLC.

Stefano Terrazzino pomoże uczestniczkom znaleźć suknie, które spełnią ich oczekiwania. Niewiele osób wie, że Stefano jest projektantem kreacji dla gwiazd i pobierał nauki z zakresu krawiectwa teatralnego. Takie doświadczenie bardzo ułatwiło mu pracę na planie.

  • Przez osiem lat zajmowałem się kostiumami, to mój pierwszy zawód - wyznał Stefano w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl. - Prowadzenie programu potraktowałem trochę jako zadanie aktorskie, a przez doświadczenie w pracy z kostiumami, nie był to zupełnie obcy temat.

CZYTAJ TAKŻE: STEFANO TERRAZZINO PROWADZĄCYM "SALON SUKIEN ŚLUBNYCH" NA TLC! "SALON SUKIEN ŚLUBNYCH" - TLC POSZUKUJE UCZESTNICZEK NOWEGO PROGRAMU

Stefano Terrazzino przyznał, że w programie starał się wspierać przyszłe panny młode w wyborze sukni.

  • Czy trudno było wspierać panny młode? Nie, bo każda tego potrzebuje - zdradził nam prowadzący.

  • Za każdym razem starałem się być bardzo delikatny, bo nie chciałem być jak stylista. Czasem trzeba było jednak powiedzieć "Słuchaj! Ta jest najlepsza!" - opowiada Stefano Terrazzino.

Tancerz i gospodarz programu "Salon sukien ślubnych" zdradził również, że za każdym razem starał się rozładować atmosferę.

  • Byłem zaskoczony, że producenci dali mi wolną rękę, żeby nie prowadzić tego tak sztywno i dlatego dobrze się bawiłem. Amerykańska wersja programu pokazuje, że temat ślubu jest taki ważny. To oczywiście jest ważny dzień, ale chciałem mu nadać trochę lekkości - zdradził Stefano.

Karolina Laskowska karolina.laskowska@telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×