"Salon Sukien Ślubnych" odcinek 7. Monika Mrozowska wybiera suknię ślubną [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 7. odcinku "Salon Sukien Ślubnych" odwiedzi Monika Mrozowska. Czy znajdzie swoją wymarzoną suknię?

Multimedia

"Salon Sukien Ślubnych" - TLC, piątek, 25.03.2016, godz. 22:00

„Salon Sukien Ślubnych” tego dnia otwiera swoje drzwi dla znanej aktorki i miłośniczki kulinariów Moniki Mrozowskiej. Jego wnętrze rozświetla się nie tylko za sprawą rozpoznawanej gwiazdy telewizji, ale także radosnego śmiechu jej córki - Jagody. Szybko okazuje się, że trudno jednoznacznie określić kto tego dnia jest najważniejszą postacią, bowiem dziewczynka ma sporo do powiedzenia na temat wyborów swojej mamy. „Ta za mało się świeci. Tej brakuje koronki, a ta mogłaby być bardziej w stylu sukni jej ulubionej lalki”. Ostatecznie to jednak Monika musi czuć się dobrze w swojej sukni ślubnej. Z racji jej spokojnej osobowości i łagodnego usposobienia nie może to być krzykliwa kreacja. Sercem blisko jej raczej do prostych krojów. Zważywszy na fakt, że nie jest to pierwszy ślub Moniki, tym bardziej wybór sukni będzie niezwykle precyzyjny. Głosem doradczym tego dnia jest jej mama, przyjaciółka, córki – Jagoda i Karolina, a także córka narzeczonego. Finał związany z wyborem „tej jedynej” jest dość zaskakujący, także dla samego Stefano…

W progu „Salonu”, jako kolejną klientkę, Stefano Terrazzino wita wysoką blondynkę - Magdalenę Wyszyńską. Przyszła panna młoda to artystyczna dusza, architekt z głową pełną pomysłów. Jeden z nich popchnął ją do tego, żeby zgłosiła się do programu. Z pewnością Magda nie zgodziłaby się ze wszystkimi kąśliwymi kawałami na temat teściowej, gdyż to właśnie w jej osobie ma spore wsparcie przy organizacji wesela. Kreatywność i dusza kobiety będą zauważalne w najmniejszym szczególe ceremonii zaślubin - od zaproszeń po dekorację. Magda sama wszystko projektuje i czuwa nad detalami. Całość będzie utrzymana w stylu art. deco. „Wisienką na torcie” ma być seksowna suknia ślubna z głębokim dekoltem na plecach. Przyszła panna młoda uwielbia bawić się modą. Najważniejsza kreacja w jej życiu może być „rybką” zdobioną koronkami, jednak nie jest to wymóg. Jeżeli tylko Stefano i konsultantka Małgosia zaprezentują coś „szałowego” Magda nie będzie oponować. W tym dniu u boku architekt pojawia się jej mama wraz z mężem, który został jej nowym tatą, babcia oraz przyszła teściowa.

Ostatnią klientką tego dnia jest Bożena Lechowska. Wierzy, że eksperci „Salonu Sukien Ślubnych”, pomogą jej wybrać wymarzoną kreację. Wszystkiemu winny jest jej narzeczony Rafał - niezwykle kreatywny i szalony mężczyzna. Urządził swojej ukochanej podniebne zaręczyny z porwaniem w tle. Ostatecznie to on porwał ją do wspólnego życia. Nie może być o nim mowy bez uroczystego ślubu i pięknej białej sukni. Kto inny jak nie Stefano i doświadczona w tematyce ślubnej Karolina będą najlepszym zespołem, aby jej pomóc? Jedyną wskazówką Bożeny jest to, aby suknia była gustowna, a welon z wykończeniem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×