salon sukien ślubnych polska

"Salon sukien ślubnych: Polska". Stylista Magdy Gessler doradza, jak powinni się ubierać Polacy. "Więcej odwagi"

Piotr Sałata jest obecnie znany za sprawą roli prowadzącego nowego programu na antenie TVN Style - "Salon sukien ślubnych: Polska". Wcześniej dał się poznać szerzej opinii publicznej jako projektant mody i stylista gwiazd, w tym samej Magdy Gessler. W rozmowie z nami zgodził się poruszyć temat tego, jak powinni się ubierać Polacy. Co takiego powiedział?

19.05.2022Salon sukien ślubnych: Polska

"Salon Sukien Ślubnych" odcinek 8. Niebanalne panny młode i suknie, jakich jeszcze w tym programie nie było [ZDJĘCIA]

Jak wybrać suknię dla panny młodej, żeby po prostu była sobą? Prosta i klasyczna kreacja dla delikatnej dziewczyny? Czy ostra i z pazurem dla fanki glanów i motocykli? A może oryginalna propozycja dla panny młodej, która kocha swój styl? Każda z bohaterek programu „Salon Sukien Ślubnych: Polska” jest inna i każda w tym ważnym dniu chce wyglądać wyjątkowo. Czy Stefano Terrazzino uda się spełnić ich oczekiwania?

31.03.2016Salon Sukien Ślubnych

"Salon Sukien Ślubnych" odcinek 6. Rodzinny wybór sukni ślubnej [WIDEO+ZDJĘCIA]

Suknia na miarę scenicznego stylu, błyszcząca „syrenka”, a może niesztampowa niebieska „księżniczka”? Tym razem panny młode w ich wyborach ogranicza jedynie wyobraźnia i… rodzina. A tej, jak wiadomo się nie wybiera i czasem zdarza, że wychodzi się z nią dobrze tylko na zdjęciach. Czy ta zasada sprawdzi się w przypadku bohaterek programu „Salon Sukien Ślubnych: Polska”?

18.03.2016Salon Sukien Ślubnych

"Salon Sukien Ślubnych" odcinek 5. Oryginalne suknie i wymagające klientki [WIDEO+ZDJĘCIA]

Długa czy krótka? „Princeska” czy może jednak „rybka”? Skromnie czy na bogato? Jak w dniu swojego ślubu chcą wyglądać bohaterki „Salonu Sukien Ślubnych: Polska”? Wszystkie są zgodne co do tego, że ich kreacje muszą być oryginalne! To jednak okazuje się w tym najtrudniejsze, bo ile kobiet tyle definicji tego określenia. Stefano i konsultantki robią wszystko co w ich mocy, żeby uszczęśliwić przyszłe panny młode.

11.03.2016Salon Sukien Ślubnych

"Salon Sukien Ślubnych" odcinek 2. Suknia ślubna jak marzenie i zgodna z obowiązującymi trendami [ZDJĘCIA]

Moda ślubna zmieniają się co sezon. Koronki zastępują tiul, falbanki idą w odstawkę na rzecz plis i na odwrót. Co jest trendy w 2016 roku? Dowiemy się z drugiego odcinka „Salonu Sukien Ślubnych: Polska”, którego bohaterkami są trzy przyszłe panny młode zakochane po uszy w modzie. Pierwsza z nich szuka sukni „na bogato”, druga chce aby jej kreacja oddawała pasję do tańca, trzecia zaś marzy o byciu księżniczką. Czy ich wizje uda się pogodzić z obowiązującymi trendami?

19.02.2016Salon Sukien Ślubnych

"Salon sukien ślubnych: Polska" odcinek 8. Izabela Janachowska gościem specjalnym! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kiedy panna młoda ma kłopot z podjęciem decyzji, to prowadzący i konsultantki robią wszystko, żeby rozwiać jej wątpliwości oraz pomóc w wyborze najlepszej kreacji. Trudniej jest jednak, kiedy panna młoda wie lepiej, czego chce, niż ci, którzy mają jej w tym profesjonalnie doradzić. Najbliższy odcinek "Salonu sukien ślubnych: Polska" to prawdziwa mieszanka kobiecych osobowości i oczekiwań.

10.10.2015Salon sukien ślubnych

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×