salon sukien ślubnych

„Rolnik szuka żony 9”. Martyna w nowym programie telewizyjnym! Kandydatka Mateusza wybierała suknie ślubną!

Finał programu „Rolnik szuka żony 9” zbliża się wielkimi krokami. To moment, w którym widzowie są zalewani kolejnymi doniesieniami odnośnie do przyszłości bohaterów programu. Nie inaczej jest tym razem. Tymczasem Internauci wypatrzyli, że jedna z uczestniczek „Rolnika”... pojawiła się w innym programie telewizyjnym! Mowa o Martynie, która była jedną z kandydatek Mateusza!

22.11.2022Rolnik szuka żony

"Salon Sukien Ślubnych" odcinek 8. Niebanalne panny młode i suknie, jakich jeszcze w tym programie nie było [ZDJĘCIA]

Jak wybrać suknię dla panny młodej, żeby po prostu była sobą? Prosta i klasyczna kreacja dla delikatnej dziewczyny? Czy ostra i z pazurem dla fanki glanów i motocykli? A może oryginalna propozycja dla panny młodej, która kocha swój styl? Każda z bohaterek programu „Salon Sukien Ślubnych: Polska” jest inna i każda w tym ważnym dniu chce wyglądać wyjątkowo. Czy Stefano Terrazzino uda się spełnić ich oczekiwania?

31.03.2016Salon Sukien Ślubnych

"Salon Sukien Ślubnych" odcinek 6. Rodzinny wybór sukni ślubnej [WIDEO+ZDJĘCIA]

Suknia na miarę scenicznego stylu, błyszcząca „syrenka”, a może niesztampowa niebieska „księżniczka”? Tym razem panny młode w ich wyborach ogranicza jedynie wyobraźnia i… rodzina. A tej, jak wiadomo się nie wybiera i czasem zdarza, że wychodzi się z nią dobrze tylko na zdjęciach. Czy ta zasada sprawdzi się w przypadku bohaterek programu „Salon Sukien Ślubnych: Polska”?

18.03.2016Salon Sukien Ślubnych

"Salon Sukien Ślubnych" odcinek 5. Oryginalne suknie i wymagające klientki [WIDEO+ZDJĘCIA]

Długa czy krótka? „Princeska” czy może jednak „rybka”? Skromnie czy na bogato? Jak w dniu swojego ślubu chcą wyglądać bohaterki „Salonu Sukien Ślubnych: Polska”? Wszystkie są zgodne co do tego, że ich kreacje muszą być oryginalne! To jednak okazuje się w tym najtrudniejsze, bo ile kobiet tyle definicji tego określenia. Stefano i konsultantki robią wszystko co w ich mocy, żeby uszczęśliwić przyszłe panny młode.

11.03.2016Salon Sukien Ślubnych

"Salon Sukien Ślubnych" odcinek 2. Suknia ślubna jak marzenie i zgodna z obowiązującymi trendami [ZDJĘCIA]

Moda ślubna zmieniają się co sezon. Koronki zastępują tiul, falbanki idą w odstawkę na rzecz plis i na odwrót. Co jest trendy w 2016 roku? Dowiemy się z drugiego odcinka „Salonu Sukien Ślubnych: Polska”, którego bohaterkami są trzy przyszłe panny młode zakochane po uszy w modzie. Pierwsza z nich szuka sukni „na bogato”, druga chce aby jej kreacja oddawała pasję do tańca, trzecia zaś marzy o byciu księżniczką. Czy ich wizje uda się pogodzić z obowiązującymi trendami?

19.02.2016Salon Sukien Ślubnych

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×