Samantha Geimer, ofiara Polańskiego napisze pamiętniki

Wydawca i autorka obiecują nowe szczegóły wydarzeń z1977 roku.

Wspomnienia Samanthy Geimer mają nosić tytuł "Dziewczynka: Wychodzenie z cienia Romana Polańskiego" i ukazać się jesienią 2013 roku - i to są jedyne rzeczy, które wiadomo. Nie podano typowej w takiej sytuacji wartości umowy. Nikt nie wie zatem, ile Geimer dostanie za swoje wspomnienia.

CZYTAJ TAKŻE: POLAŃSKI PRZEPRASZA SAMANTHĘ GEIMER UWOLNIONY, BĘDZIE KRĘCIĆ

- Jestem nie tylko dziewczynką, ofiarą przemocy seksualnej - zapewnia 47-letnia dziś kobieta. W swoim oświadczeniu przekonuje, że chodzi jej o przedstawienie historii o tym, jak układała sobie życie, zwichnięte przez kontakt seksualny z Romanem Polańskim i skandalem, który później wybuchł.

Historia relacji między Samanthą Geimer a Romanem Polańskim pełna jest zwrotów akcji. W 1988 roku Geimer złożyła przeciw Polańskiemu pozew sądowy, później przyznała, że wybaczyła mu jego postępowanie. W 1993 roku Polański zgodził się wypłacić Geimer 500.000 dolarów odszkodowania, ale nie wiadomo, czy to zrobił... W zeszłym roku w filmie dokumentalnym Laurenta Bouzereau reżyser przeprosił Samanthę... Czy pamiętniki 13-letniej wówczas ofiary są kolejnym zwrotem akcji?

Komentarze

Skomentuj
  • Slam (gość)

    Nagrabił sobie. Ale fajne filmy robi. http://judytapapp.com/polanski.php

    22.09.2013 16:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×