"Samiec Alfa". Joanna Opozda błyszczy na premierze filmu. Podziwiała na ekranie ojca swojego dziecka, Antka Królikowskiego!

Joanna Opozda w pełni powróciła na salony! Aktorka, która niedawno została mamą, właśnie przygotowuje się do rozwodu z Antonim Królikowskim. Jednak teraz... podziwiała swojego wkrótce byłego męża na wielkim ekranie, bowiem pojawiła się na premierze filmu "Samiec Alfa", w którym małą rolę zagrał Królikowski.

Multimedia

Joanna Opozda błyszczy na premierze filmu. Podziwiała na ekranie ojca swojego dziecka, Antka Królikowskiego!

Joanna Opozda nie ma ostatnio łatwego czasu. Od głośnego ślubu do pierwszych informacji o tym, jakoby Antoni Królikowski zdradził swoją jeszcze ciężąrną żonę minęło bardzo niewiele czasu. Efekt jest taki, że obecnie Antoni Królikowski praktycznie zniknął z życia publicznego, a Joanna Opozda powróciła na ścianki, co miało przyśpieszyć jej powrót do pracy, bowiem mając na utrzymaniu synka, nie może pozwolić sobie na długi urlop macierzyński.

W środę, 22 czerwca 2022 roku, w warszawskim Kinie Luna odbyła się premiera nowej komedii Katii Priwieziencew i Igora Priwieziencewa pt. "Samiec Alfa". Imprezę swoją obecnością uświetniła Joanna Opozda i widać było, że uwaga mediów była skupiona szczególnie na pięknej aktorce. Na zdjęciach widzimy, jak uwieczniono jej spotkanie z aktorem Mateuszem Banasiukiem, który przed laty przecież partnerował Opoździe w serialu "Pierwsza miłość".

Najpiękniejsze Polki na zgrupowaniu przed finałem konkursu. Ich uroda zniewala!Zobacz więcej

Co ciekawe, pojawiając się na premierze "Samca Alfa", Joanna Opozda na ekranie podziwiała... ojca swojego dziecka! Antoni Królikowski w filmie "Samiec Alfa" pojawia się w małej roli!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z premiery filmu "Samiec Alfa"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×