Samochody w roli głównej!

Jeśli jesteś fanem motoryzacji, to w najbliższych dniach w telewizji możesz obejrzeć mnóstwo programów z autami w roli głównej.

Multimedia

"Christine" - tytułowa Christine to zdezelowany plymouth fury 1958, którego nastoletni Arnie remontuje i przywraca do życia. Piękny samochód odwdzięcza się, eliminując jego wrogów. Ale jest też zazdrosny o dziewczynę właściciela... Horror z samochodem w roli głównej.

"Szybcy i wściekli" - policyjny agent próbuje rozgryźć środowisko gangów urządzających nielegalne wyścigi uliczne. Tajniak dysponuje dobrze podprasowaną mazdą RX-7, jego cel, a później przyjaciel, fantastycznym dodgem chargerem 1970.

"Wielki wyścig" - Zwariowana komedia Blake'a Edwardsa o wyścigu Nowy Jork - Paryż... Gwiazdorska obsada (Jack Lemon, Tony Curtis, Natalie Wood, Peter Falk), pięć nominacji do Oscara i jedna statuetka i oczywiście niezwykłe samochody, z których wyjątkowy Leslie Special istnieje w jednym egzemplarzu i wciąż jeździ.

"Taxi" - w przypadku tego filmu bohaterem jest rzeczywiście samochód: wymuskany i podrasowany peugeot 405 to prawdziwy mistrz francuskich ulic i dróg. Bijący na głowę nawet mercedesy, których używają nieuchwytni bandyci do napadów na banki.

"Mistrz kierownicy ucieka" - Tytułowy mistrz zwany Bandziorem (Burt Reynolds) musi dostarczyć w określonym terminie transport piwa. W swoim chevrolecie camaro pilotuje ciężarówkę, w której jest cenny ładunek. Przeciw sobie ma drogówkę kilku stanów, a obok siebie pannę młodą (Sally Field), która uciekła sprzed ołtarza.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×