Samojłowicz oskarżyła Piwowarskiego, że jest pijany!

Niezły skandal na planie "Hotelu 52"...

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: SAMOJŁOWICZ PRZEZ FOCHY MOGŁA WYLECIEĆ Z SERIALU LAURA SAMOJŁOWICZ I GABRIEL PIOTROWSKI PARĄ NIE TYLKO W SERIALU

Laura Samojłowicz była tak niezadowolona z pracy, że w miniony piątek zerwała zdjęcia! Jej zdaniem, reżyser serialu Radosław Piwowarski miał być pijany, i ona nie zamierzała z nim pracować. Problem w tym, że reżyser nie uległ zarzutom aktorki i poddał się badaniom na alkomacie. Był trzeźwy...

 • Pan Radosław musiał udać się na pobliski komisariat, aby poddać się badaniu alkomatem. Okazało się, że zarzuty są bezpodstawne, gdyż wynik 0.00 promila nie pozostawił żadnych złudzeń. Dzień zdjęciowy zerwano. W poniedziałek za kamerą stanął inny reżyser w zastępstwie - poinformowało anonimowe źródło "Super Expressu".

CZYTAJ TAKŻE: "SZPILKI NA GIEWONCIE" I "HOTEL 52" ZNIKAJĄ Z POLSATU BĘDZIE WIĘCEJ CZARTORYSKIEJ

 • Były to absolutne pomówienia ze strony Samojłowicz. To już nie pierwszy incydent z udziałem humorzastej gwiazdy, nie jesteśmy jednak w stanie nic z tym zrobić, Laura gra główną rolę i tu tkwi cały problem. Zostanie oczywiście obciążona kosztami przerwania dnia zdjęciowego, będzie musiała zapłacić przynajmniej za jego połowę. A to nie jest mała kwota - powiedziała gazecie Olga Kwiecińska z Akson Studio produkującego serial.

Będzie to około 40.000 złotych.

Komentarze

Skomentuj
 • Mądrala (gość)

  A narkotestu dlaczego nie zrobił na komisariacie ?

  11.08.2012 19:48
 • żmijka (gość)

  pewnie upił się piwem:D

  29.07.2012 18:29
 • mimi (gość)

  kim jest Piwowarski to wiem a to cos Sajmulowicz to kto? gwiazda chyba ze spalonego teatru ,albo z eprzedstawien szkolnych .

  28.07.2012 10:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×