Samojłowicz przez fochy mogła wylecieć z serialu!

Kaprysy gwiazd bywają zgubne. Laura Samojłowicz miała tym razem sporo szczęścia. Przez fochy mogła wiele stracić.

Multimedia

Dąsy młodej gwiazdy doprowadziły do tego, że jej rola w "Hotelu 52" miała być bardzo ograniczona… Rzeczywiście, mieliśmy problemy z porozumieniem się z panią Samojłowicz. Ale wspólnie udało nam się je rozwiązać, bo aktorka wreszcie poszła po rozum do głowy, więc nie będzie konieczne ograniczanie jej roli - powiedziała Twojemu Imperium przedstawicielka Akson Studio, producenta serialu.

A tak szczerze, czy ktoś z was ogląda w ogóle ten serial?

Czytaj także: Samojłowicz zaczyna zarabiać, jak wielka gwiazda! Media ponownie atakują Laurę Sajmołowicz Laura Sajmołowicz opowiada o swoich sposobach na relaks

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  Słaby serial, tak jak wszystkie Polsatu w ostatnich latach. Jednak widząc jak takie BEZNADZIEJNE gówienka jak "Majka" czy "Niania" TVN-u odiosły duży sukces, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że tym razem Polsat postanowił podprowadzić TVN-owi dużą część widowni takich pierdół (czyli, jak ktoś to ładnie ujął na innym forum, "sfrustrowane gimnazjalistki"). Tylko że nie myślą o widzach czegoś wartościowszego... I tak np. "Wydarzenia" ciaglę oddalają się od konkurencyjnych "Faktów TVN", inne programy także. Nie wiem, czy to dobra taktyka...

  15.07.2010 00:15
 • zołza (gość)

  Bardzo lubię Laurę i oglądam serial,coś mi się widzi,że ktoś Jej chce zepsuć start-fajna jest ,ma talent ,jest naturalna -dajcie Jej spokój:))

  14.07.2010 21:36
 • Justyna (gość)

  dwa czy trzy raz może go oglądałam i jak dla mnie osobiście jest on dla mnie jest kiczowaty i beznadziejny...jedyna świetna jak dla mnie aktorka to Olga Łabądz..

  14.07.2010 21:05
 • Honorek (gość)

  Bardzo lubię Laurę za 2.rzeczy: wycofanie się z "kochanki" Rafała i ŚPIEW. Podoba mi się też w serialu "Hotel 52". Co do Jej działalności na planie to nie mogę się wypowiadać bo tego nie widzę, ale w serialach "M jak miłość" i "Hotel 52" budziła moją sympatię. Życzę Jej zatem powodzenia i samych dobrych ról oraz śpiewania!!

  14.07.2010 16:32
 • ... (gość)

  Ja oglądałam.Bardzo mi sie podobał i już nie mogę doczekać sie II seri.;)

  14.07.2010 16:26
 • kasia (gość)

  tak ja oglądam, i mi się bardzo podoba !

  14.07.2010 16:06
 • domi... (gość)

  Ja oglądałam.Bardzo mi sie podobał i już nie mogę doczekać sie II seri.;)

  14.07.2010 15:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×