"Sanatorium miłości 2". Bożena w końcu wróciła do domu w USA! Królowa Turnusu jest jednak załamana!

Bożena z 2. edycji "Sanatorium miłości" wróciła już do domu. Królowa Turnusu jest już w USA, ale nie może w pełni się z tego cieszyć. Wszystko przez koronawirusa i kwarantannę, jaką musi teraz odbyć!

Multimedia

Bożena z "Sanatorium miłości" poddana kwarantannie w USA

Kilka dni temu informowaliśmy o problemie Bożeny z 2. edycji "Sanatorium miłości", która w związku z szerzącą się epidemią koronawirusa, nie mogła wrócić do swojego domu w Stanach Zjednoczonych. Ulubienica widzów zatrzymała się u znajomych w Koninie, ale jak wynka z najnowszych informacji, udało się jej już wrócić do USA.

Królowa Turnusu nie może wrócić do domu przez koronawirusa!Zobacz więcej

Niestety Bożena, która została Królową Turnusu w 2. edycji "Sanatorium miłości" nie ma na razie zbyt wielu powodów do radości. Tak jak inni podróżujący wracający z zagranicy, została objęta dwutygodniową kwarantanną. Izolacja od najbliższych jest dla niej nie do zniesienia.

Czuje się jak więzieniu. Nie widziałam jeszcze moich ukochanych córek ani wnuków. Próbuje sobie zorganizować czas w domu, być ciągle zajętą. Wieszam firanki, sprzątam, układam ubrania i gotuję. Kilka dni temu puściły mi emocje, jeszcze płaczę nie mogę dojść do siebie po niedawnej podróży - powiedziała Bożena w rozmowie z "SE"

Zobacz galerię

Kim jest Bożena z 2. edycji "Sanatorium miłości"?

Od 30 lat żyje w Stanach Zjednoczonych, w Lombard niedaleko Chicago. Choć Ameryka to nie „Hollywood”, udało się jej otworzyć swoją aptekę. Bez wsparcia męża, żyje na dobrym poziomie w Stanach. Mówi jednak otwarcie: co z tego, że mam kasy jak lodu, gdy nie ma najważniejszego – miłości. Dla niej mężczyzna może być biedny. Dobrze jednak, żeby miał własne lokum w Polsce. Wtedy mogłaby wrócić dla niego do kraju.

Była zakochana kilka razy w życiu. Raz była to wielka, głęboka miłość. Od 9 lat jest po rozwodzie. Dla niej miłość to uczucie, bez którego nie może żyć. To przyjaźń, wsparcie, wyrozumiałość. Z kolei mężczyzna musi być wysportowany, szczupły, musi czuć się przy nim bezpieczna i szczęśliwa.

Bożenka od roku jest na emeryturze. Zdecydowanie nie ma jednak czasu na nudę. Wszystko robi sama, łącznie z koszeniem trawnika. Kiedy czegoś nie wie lub nie potrafi zrobić, to dzwoni do znajomych. Pracuje również w redakcji polskiej gazety, gdzie zajmuje się działem ogłoszeń. Lubi chodzić do kasyna. Jest osobą dobroduszną, prawdomówną i lojalną.

Komentarze

Skomentuj
  • Artur (gość)

    Bożena, od początku udawaczka, już wyglądała na koronę z wirusem !

    17.04.2020 15:37
  • Artur (gość)

    Bożena, od początku udawaczka, już wyglądała na koronę z wirusem !

    17.04.2020 15:37
  • Artur (gość)

    Bożena, od początku udawaczka, już wyglądała na koronę z wirusem !

    17.04.2020 15:36
  • Fanka (gość)

    Życzę powodzenia,jest Pani piękną, zyczliwą i mądrą kobietą.

    26.03.2020 19:33
  • dada (gość)

    Zazdrosne sfrustrowane stare baby

    24.03.2020 19:28
  • Bonia (gość)

    Super z Pani Kobietka i z charakteru i wyglądu.Chciałabym mieć w swoim gronie Taką wspaniałą koleżankę.Jestem Pani imienniczką i mieszkam pod Koninem.Od początku trzymałam za Panią tzw.kciuki..Niektóre Panie nie lubią kobiet ładniejszych od nich Życzę Pani wszystkiego najlepszego

    23.03.2020 13:56
  • Ella (gość)

    Ona się przechwala. Mieszka na wsi daleko od Chicago w domku z dykty jak wszyscy tam mieszkający. /domy wyglądają jak kioski z tego samego materialu/. Ilu mężów miała? A że sprzątaczki zrobiła się aptekarka. Pewnie ja tam w okolicy znają to przyjechała szukać męża następnego i bogatego do Polski. Mówiła tylko o pieniądzach bo od nich w głowie jej się przewróciło. Nie słuchajcie co wam naopowiadała bo prawda jest inna. Kto był w UsATo zna całą prawdę, a jej opowieści to bajki na dobranoc dla dorosłych.

    23.03.2020 09:37
  • Pola. (gość)

    Zarozumiała strasznie jest ta Bożena.Tylko kasa i kasa jej w głowie.

    23.03.2020 00:41
  • Ewa (gość)

    Skoro taka bogata, jak się przechwala, to po co jej facet z mieszkaniem w PL. Niech sobie kupi własne i będzie niezależna. Może sue spotykać z kim zechce. Coś mi się jednak wydaje, ze to tylko takie gadanie. Chce wrócić do kraju, nie ma kasy na wlasny lokal dlatego szuka dziada z mieszkaniem

    22.03.2020 23:45
  • Wienia (gość)

    Pani Bozenko od pierwszego odcinka była pani królowa piękna zadbana serdeczna wyróżniającą się pod kazdym względem dziwię się że faceci mieli klapki na oczach nie byli pani warci ich stratą z pani serdecznością uroda znajdzie pani tego jednego który na panią zasłuży piękna kobieta pozdrawiam

    22.03.2020 23:45
  • Wdowa. (gość)

    W tym wieku każdy ma swoją kartę życia .doświadczenie.przyzwyczajenia.trudno trafić na osobę która to potrafi zaakceptować zrozumieć.

    22.03.2020 22:56
  • Samotna. (gość)

    Nie znajdzie się odpowiedniego partnera w tym wieku .

    22.03.2020 22:51
  • Kokitka (gość)

    Pani Bozenko -życzę wytrwałości - czas szybko minie - Pozdrawiam

    22.03.2020 22:40
  • Agata (gość)

    Po co wracała do Polski skoro wszystko krytykował. Mało ludzi do programu u nas . Facetów brak dla niej. Porażka mając tyle lat . Opowiada takie głupoty. Ludzie mają takie problemy A ta bredzi ,mogła iść na nogach Nikt jej nie kazał wracać do kraju.

    22.03.2020 16:44
  • Ela (gość)

    Pani Bożenko życzę cierpliwości, a dwa tygodnie szybko miną i zobaczy się pani z rodziną, ważne że pani jest zdrowa, a samotność nas kobiet często spotyka, w tych latach bardzo trudno o dobrego mężczyznę

    22.03.2020 14:54
  • Emi (gość)

    Jak ludzie potrafią być okrutni ? widać to po komentarzach nawet wirus niektórych nie zmieni żal masakra

    22.03.2020 13:20
  • Samotna (gość)

    W Polsce jest mnóstwo samotnych, wartościowych mężczyzn trzeba tylko trafić na odpowiedniego.

    22.03.2020 08:40
  • Świnka Peppa (gość)

    Życie to są chwile. Pamiętajcie. Nikt nie chce być samotny.

    22.03.2020 07:16
  • Emerytka (gość)

    Ta Bożena co za gwiazda zrozumiała i ciągle czegoś szuka miłości a kto by ja chciał sztuczna baba

    22.03.2020 03:56
  • Emerytka (gość)

    Ta Bożena co za gwiazda zrozumiała i ciągle czegoś szuka miłości a kto by ja chciał sztuczna baba

    22.03.2020 03:55
NowszeStarsze