"Sanatorium miłości 2". Bożena wciąż nie może wrócić do Polski. Dobrze wie, w kim chce się zakochać!

Bożena Baraniak - królowa turnusu 2. edycji "Sanatorium miłości" - od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Kiedy zdecydowała, że chce wrócić do Polski, wybuchła pandemia koronawirusa. Seniorka nie zmienia jednak planów, bo to powrót do Polski może pomóc jej w odnalezieniu miłości.

Multimedia

"Sanatorium miłości" - Bożena będzie szukać miłości w Polsce

W 2. edycji "Sanatorium miłości" poznaliśmy Bożenę Baraniak, która od 30 lat żyje w Stanach Zjednoczonych, w Lombard niedaleko Chicago. Przebojowa seniorka skradła serca nie tylko widzów, ale też pozostałych kuracjuszy, przez których została wybrana królową turnusu. Po programie Bożena wróciła do USA, ale już wkrótce chce przeprowadzić się do Polski.

Szokująca teoria Bożeny o koronawirusie! Seniorka wysnuła przerażający wniosekZobacz więcej

Plany związane z przeprowadzą zostały jednak pokrzyżowane przez wybuch pandemii koronawirusa. Bożena musiała przedłużyć swój pobyt w Ameryce, ale nie zmienia zdania na temat zmiany miejsca zamieszkania. To w Polsce, blisko znajomych chce spędzić lata emerytury.

Bożena nie ukrywa też, że wciąż liczy na to, że się zakocha, a jej wybrankiem powinien być Polak. "Zawsze byłam zakochana w Polakach. Dlatego tym ostatnim mężczyzną w moim życiu też powinien być mój rodak!" – mówi w "Super Expressie". Oczywiście Polaka może poznać także w USA, ale w naszym kraju na pewno będzie łatwiej. Trzymamy kciuki za powrót!

Duże zmiany w 3. edycji! Stacja planowała to od samego początku!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×