"Sanatorium miłości 2". Dramat Bożeny! Królowa Turnusu nie może wrócić do USA przez koronawirusa!

Bożena, Królowa Turnusu z 2. edycji "Sanatorium miłości" ma poważny problem. Przez epidemię koronawirusa, która opanowała cały świat nie może wrócić do swojego domu w USA. Uczestniczka "Sanatorium miłości" utknęła w Koninie. Jakie ma plany?

Multimedia

Koronawirus paraliżuje cały świat. Odwoływane są kolejne imprezy masowe, a władze wprowadzają dodatkowe restrykcje, które mają pomóc w walce z groźnym wirusem. Z dnia na dzień pogarsza się sytuacja branży turystycznej. Po ogłoszeniu przez premiera Polski stanu zagrożenia epidemicznego zawieszony został m.in. ruch lotniczy. Decyzja ta wpłynęła na Bożenę, która po zakończeniu nagrań do "Sanatorium miłości 2" nie może wrócić do domu.

Przez koronawirusa nie będzie specjalnego odcinka na Wielkanoc?! Zdjęcia zostały przerwane!Zobacz więcej

Koronawirus pokrzyżował plany Bożeny z "Sanatorium miłości"

Bożena to barwna uczestniczka 2. edycji "Sanatorium miłości", którą notabene wygrała z Gerardem. Królowa Turnusu od 30 lat żyje w Stanach Zjednoczonych, w Lombard niedaleko Chicago. Przez epidemię koronawirusa nie może jednak wrócić do swojego domu. Bożena w oczekiwaniu na powrót do USA zatrzymała się u znajomych w Koninie.

Zatrzymałam się u znajomych w Koninie. Siedzimy w domu, oglądamy „Wiadomości” i wspólnie przygotowujemy posiłki. Nikt nie zachorował i mam nadzieję, że szczęśliwie przetrwamy tę zarazę — powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Poruszające wyznanie Wojtka, Król i Królowa Turnusu oraz ostatni bal kuracjuszy! Jak wyglądało pożegnanie z Ustroniem?Zobacz więcej

Bożena liczy, że loty zostaną wkrótce wznowione. Być może uda jej się nawet wrócić do domu w ramach operacji „LOT do Domu” zorganizowanej przez narodowego przewoźnika. Zanim jednak to nastąpi, Królowa Turnusu spędza czas w gronie znajomych, dbając o swoją odporność.

Codziennie robię sobie sok z selera naciowego i dwóch jabłek, a tuż po przebudzeniu wypijam ciepłą wodę z cytryną — zdradziła Bożena.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Iza (gość)

  Gościu może ty się zamknij, bo dostaje torsji jak te głupoty czytam w komentarzach.

  21.03.2020 19:55
 • Gość (gość)

  Zamknijcie tych członków Sanatorium miłości w jednym ośrodku i będzie ok. Same problemy mają. Już jak się zobaczy nagłówek z tego programu dostaje się torsji......

  20.03.2020 11:33
 • Ulka (gość)

  Przecież nagrywanie skończyło się w pazdzierniku

  18.03.2020 12:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×