"Sanatorium miłości 2. Epilog". Program o zakochanych seniorach powraca z odcinkiem specjalnym! Jak dalej potoczyły się losy Steni, Wiesi i innych?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów programu "Sanatorium miłości"! Już w poniedziałek, 3 sierpnia, Jedynka wyemituje specjalny odcinek programu! W epilogu zobaczymy, jak potoczyły się losy seniorów szukających miłości! Sprawdźcie szczegóły programu "Sanatorium miłości 2. Epilog".

Multimedia

"Sanatorium miłości 2. Epilog" - premiera w poniedziałek, 3 sierpnia, o godzinie 21:30 na TVP 1

W odcinku specjalnym 2. edycji programu "Sanatorium miłości" pt. "Niczego nie żałuję" spotkamy Martę Manowską i bohaterów programu. Widzowie dowiedzą się jak potoczyły się losy bohaterów drugiej edycji, od chwili wyjazdu z sanatorium do dzisiaj i jak ten pobyt wpłynął na ich życie.

Widzowie przypomną sobie kogo mogli oglądać w drugim sezonie i od czego to wszystko się zaczęło. Najpierw jednak obejrzymy fragmenty castingu do 2. sezonu, a w nim widzowie będą mieli szansę zobaczyć wybrane wypowiedzi swoich ulubionych uczestników. Potem powspominamy wspólnie najlepsze momenty z całego sezonu.

Nina Busk i Wiesława Kwiatek zagrają w nowym serialu TVP! Gwiazdy "Sanatorium miłości" zostaną aktorkami?Zobacz więcej

W odcinku specjalnym "Sanatorium miłości 2" nie zabraknie także rozmów Marty z każdym z uczestników drugiej edycji. Marta zapyta Stenię, Wiesię, Iwonę, Halinę, Bożenę i Basię, a także Waldka, Wojtka, Władka B. i Władka P, Gerarda i Adama czego nie żałują. To tu będzie miejsce na powrót do codzienności bohaterów, ich pasji, znajomości tych dawnych i tych nowych.

To będzie odcinek, który odkryje przed widzami tajemnicę związków powstałych w "Sanatorium Miłości" i historie par, które spotkały się dzięki programowi, ale będzie też o przyjaźniach, które pozostały po programie. To także odcinek żegnający bohaterów drugiej serii, bowiem przed nami już 3. sezon "Sanatorium Miłości" oraz równie ciekawi bohaterowie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×