"Sanatorium miłości 2". Gerard Makosz zachorował! Iwona Mazurkiewicz przyznaje: "Zupełnie opadł z sił". To koronawirus?

Gerard Makosz zachorował! Uczestnik 2. edycji "Sanatorium miłości" był w ciężkim stanie. Jest przy nim Iwona Mazurkiewicz, którą poznał w programie TVP. Jak się czuje? Czy zaraził się koronawirusem?

Multimedia

Gerard z "Sanatorium miłości" w ciężkim stanie!

Spłynęły do nas niepokojące wieści na temat stanu zdrowia Gerarda Makosza, uczestnika 2. edycji "Sanatorium miłości". Mężczyzna zachorował, o czym poinformowała jego partnerka, także bohaterka programu TVP1, Iwona Mazurkiewicz. "Pojawiła się wysoka gorączka 39,8, 40 stopni i trudności z oddychaniem, pot lejący się strumieniami tak, że trzeba było co pół godziny zmieniać koszulkę. Ja też miałam w tym czasie gorączkę, ale mniejszą i chorowałam tylko dwa dni, a on zupełnie opadł z sił. Pierwsza myśl - koronawirus, ale nawet nie mieliśmy czasu na testy, trzeba było działać" - powiedziała serwisowi pomponik.pl.

Iwona i Gerard zamieszkali razem! Zobaczcie, jak mieszkają zakochani seniorzy!Zobacz więcej

Iwona i Gerard przebywają w domu Makosza. Kiedy pojawiły się pierwsze objawy, zadzwonili po teleporadę, po której lekarz wystawił e-receptę. Później, na prośbę Iwony, przyjechał do nich lekarz rodzinny, który stwierdził poważne zmiany w płucach i przepisał antybiotyk. Gerard leży w domu, podłączony do dwóch koncentratorów tlenu, które pracują na zmianę. "Pobierają tlen z otoczenia, zasysają go przez wodę destylowaną, filtrują i transportują specjalną rurką do nosa. Jeden wypożyczyliśmy, drugi kupiliśmy w internecie. Gerard jest podłączony do koncentratora całą dobę. Bez tego byłoby mu bardzo ciężko. Staram się, by w dzień był w pozycji siedzącej, bo tak lepiej pracują płuca. Oklepuję go też i nacieram amolem. Cieszę się, że zaczął jeść i robi to sam" - opowiedziała Iwona.

Uczestniczka "Sanatorium miłości" jest w stałym kontakcie z Tanią, córką Gerarda, która jest chirurgiem w Szwajcarii. Na pytanie, czy Iwona bała się o życie ukochanego, stwierdziła:

Ja się po prostu trzęsłam ze strachu, miałam ból w piersi i sama byłam chora, ale na szczęście krótko. Najgorszy moment to ten, w którym sama musiałam zrobić mu podskórny zastrzyk z heparyny. Pomógł mi film instruktażowy w internecie i poradziłam sobie. (...) Musimy być w izolacji. Uważam, że jest to lepsze niż szpital i leżenie z innymi chorymi. Sąsiadka przywozi nam leki z apteki i zakupy. Wszystko stawia pod drzwiami.

Na szczęście stan Gerarda powoli poprawia się. "On ma silny organizm, wysportowane ciało, już ćwiczy głębszy oddech nosem. Wierzę, że będzie dobrze i czuwam przy nim" - zaznaczyła Mazurkiewicz. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Iwona Mazurkiewicz przyznaje bez ogródek: Po menopauzie wzrasta apetyt na seks!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Waldek (gość)

  Nieroby nieudaczniki tylko kogoś posadzają że ona nic nie widzi w tym człowieku oprócz kasy ???? Głupota zazdrość że tak się kogoś osadza. Iwonka to dobra kobieta pełna życia i lubi dzielić się tym szczęściem .

  27.12.2020 00:00
 • Kasia (gość)

  P.Ivonka była długo za granicą i ciężko pracowała i ma piękny dom i ogród co TV nawet robili zdjęcia .UWAŻACIE ŻE LECI NA KASĘ ? ?

  26.12.2020 23:55
 • Olka (gość)

  Większość myśli że tylko można być za kasę a nie.że kogoś się lubi szanuje i przyjemnością jest przebywanie z nim Kasę ma większość kobiet bo w tym wieku nie mieć nic to są nieroby alkoholicy co tylko szukają darmowej kasy.Do pracy to już za późno mając po 50'tę.

  26.12.2020 23:51
 • Ala (gość)

  Wsxystkiego dobrego

  16.11.2020 17:30
 • Jadwiga Rucinska. (gość)

  Szybkiego powrotu do zdrówka.A potem moc szczęścia dla Was życzymy.

  25.10.2020 17:40
 • Karola (gość)

  Dużo miłości oraz zdrówka

  24.10.2020 18:54
 • As (gość)

  Czyżby przywieźli coronę z sanatorium z Polanczyka ?

  24.10.2020 09:58
 • Z całego serca życzę szybkiego powrotu do zdrowia (gość)

  Barbara z mezem

  23.10.2020 21:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×