"Sanatorium miłości 2". Iwona i Gerard planują ślub? "To jest ten gość, z którym chciałabym iść przez życie"

Iwona i Gerard z 2. edycji "Sanatorium miłości" nadal tworzą udany i szczęśliwy związek. Czy ulubieńcy widzów planują wziąć ślub? Opowiedzieli o tym w specjalnym odcinku "Sanatorium miłości".

Multimedia

Gerard Makosz i Iwona Mazurkiewicz poznali się na planie 2. edycji ["Sanatorium miłości"]((https://www.telemagazyn.pl/tv/sanatorium-milosci-2458941/) i choć nie od razu między nimi zaiskrzyło, to po zakończeniu programu udało im się stworzyć piękny związek. Ich uczucie trwa nadal, o czym przekonali się widzowie specjalnego odcinka programu o seniorach.

Program o zakochanych seniorach powraca z odcinkiem specjalnym! Jak dalej potoczyły się losy Steni, Wiesi i innych?Zobacz więcej

Gerard i Iwona opowiedzieli Marcie Manowskiej o tym, jak obecnie wygląda ich życie.

Albo Iwonka przyjeżdża do mnie, albo ja przyjeżdżam do Radomska. Byłem tu już kilka razy, chcę jej pomóc, bo nie chcę, by mi tu piłą cięła czy siekierą. Jest jeszcze trochę do zrobienia wokół domu, w ogrodzie – powiedział Gerard.

Prowadząca programu zapytała również seniorów o to, czy planują ślub.

Na obecną chwilę mogę powiedzieć, że jestem zakochaną, szczęśliwą kobietą. (...) [Gerard] to jest ten gość, z którym chciałabym iść przez życie, czując się bardzo bezpieczną i dowartościowaną partnerką - wyznała Iwona.

Czy para zdecyduje się wkrótce sformalizować swój związek?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 0106 (gość)

    Niech każdy zajmie się sobą i niech nie upokarza innych i nie obraża. Tylko człowiek zgryźliwy i nieszczęśliwy może posądzać o nieuczciwość takie osoby jak P.Iwona i P. Gerard. Jesteśmy już ludźmi w starszym wieku, ale nie podzielamy iż wszyscy tylko patrzą i przelewają wszystko na pieniądze. Wstyd! Niektórzy uważają iż ludziom w starszym wieku już nic się nie należy? Nie mają uczuć tylko są wyrachowani? Nie!!! Jesteście w błędzie i nie wysuwajcie takich wniosków i nie rancie innych, a zanim napiszecie oszczerstwa to radzę pomyśleć i zastanowić się-naprawde!! Gratulacje dla P. Moniki za napisanie komentarza. Pozdrawiamy wszystkich szczerze życząc zdrówka, bo to wszystkim brakuje jednym więcej a drugim mniej. Będzie na pewno lepiej, gdy Ci co piszą negatywnie przestanie przez nich przemawiać taka zazdrość.

    21.08.2020 07:16
  • Marek... (gość)

    Każdym szczęściem trzeba się cieszyć, niech się im układa, pozdrawiam. Marek. 🌹🌹💓🍾🍷🍰

    08.08.2020 21:19
  • Marek... (gość)

    Każdym szczęściem trzeba się cieszyć, niech się im układa, pozdrawiam. Marek. 🌹🌹💓🍾🍷🍰

    08.08.2020 21:18
  • Normalny emeryt (gość)

    Między nimi jest około dwudziestoletnia różnica wieku. Według mnie nie jest to zakochanie tylko wyrachowanie i spryt pani Iwony. Panu Gerardowi może się wydawać, że jest zakochany, może być zauroczony tym, że choć jest dużo starszy zainteresowała się nim młodsza pani, ale to tylko złudzenie. Niech Pan dobrze przemyśli swoją decyzję. Obojgu Państwu życzę zdrowia.

    08.08.2020 18:33
  • Ni (gość)

    Nie wydaje mi się , żeby to była miłość, ona jeszcze atrakcyjna, on to już wiekowy ,ale portfel robi swoje, żeby zapewnić byt na resztę życia😋 Może się mylę? parcie na szkło też robi swoje ,zobaczymy co z tego wyniknie

    08.08.2020 16:23
  • Teresa (gość)

    Mało wiarygodna tą p. Iwonka pieniądze ma żadne a tu wspaniały stary sponsor z cudowna emerytura na te czasy. Do niego p. Bożena by pasowała i wiekowo i z charakterem. Ale cóż super mieszka emerytura 8tys gdzie życie narazali wojskowi mają mizerne emerytury stary portfel do dziś niewyrownany. Więc p. Iwona będzie walczyć do końca życie o niezły byt... Takie życie. B. Szcztuczny program ten kwiat że stawu zerwany tylko cudowna scena była że strasburgerem. Reszta to śmieszność....

    08.08.2020 15:17
  • Dorota (gość)

    Trzymam kciuki☺Zycze cudownych dlugich lat.Jestescie wspaniali☺

    08.08.2020 13:43
  • Zakochana (gość)

    Witam.Kochać mozna w każdym wieku ....Lepiej przeżyć 5 lat w szczesciu niż 20 nieszczeliwym.Ludzie widzą tylko to co chcą widzieć i każdy mierzy drugą osobe tą samą miarą co siebie.Życzę P.Iwonko dużo miłości i szczescia w życiu z P. Gerardem ..P s.aż ciepło od was bije..Zdrówka

    07.08.2020 21:26
  • eva (gość)

    Bardzo miła, sympatyczna para. Dziwię się skąd tyle paskudnych opinii i braku życzliwości. Ja im życzę wszystkiego naj....naj... Ewa

    07.08.2020 18:28
  • Mrówka (gość)

    Moim zdaniem każdy ma prawo do szczęścia.ludzie dlaczego tak szkalujecie osoby o których nic lub prawie nic nie wiecie

    07.08.2020 15:30
  • Olga (gość)

    No cóż może różnica wieku nie jest przeszkodą ale kiedy przekracza się 60 tke to może być problem. Pan Gerard ma jyz chyba 70 tle a Iwona 62. Az trudno uwierzyć że teraz jest zakochana skoro w programie nie przejawiała żadnego zainteresowania jego osoba. Nie chcę źle wrozyc Panu Gerardowi ale Pana wiek nie napawa optymizmem. Parę wycieczek wyjazdów i może przygoda zakończyć się tragedia. A spadek po Panu pozwoli tej miłej osobce rozkoszować się życiem do późnej starości. Moze lepiej zostawić to dzieciom i wnukom a panią Iwonę o tym poinformować. Warto się przekonać czy to ma jakieś znaczenie.

    07.08.2020 13:21
  • Olga (gość)

    No cóż może różnica wieku nie jest przeszkodą ale kiedy przekracza się 60 tke to może być problem. Pan Gerard ma jyz chyba 70 tle a Iwona 62. Az trudno uwierzyć że teraz jest zakochana skoro w programie nie przejawiała żadnego zainteresowania jego osoba. Nie chcę źle wrozyc Panu Gerardowi ale Pana wiek nie napawa optymizmem. Parę wycieczek wyjazdów i może przygoda zakończyć się tragedia. A spadek po Panu pozwoli tej miłej osobce rozkoszować się życiem do późnej starości. Moze lepiej zostawić to dzieciom i wnukom a panią Iwonę o tym poinformować. Warto się przekonać czy to ma jakieś znaczenie.

    07.08.2020 13:20
  • Hel (gość)

    Wyjątkowo paskudne babsko wyrafinowane ,stara cwaniara

    07.08.2020 11:01
  • Renata (gość)

    Gdyby Pan Gerard był biedny jak mysz kościelna, też byłby tak kochany ?

    07.08.2020 10:24
  • Ala (gość)

    Fajni ludzie z ich nic dodać nic ująć ważne że są razem gratulacje mojej strony też mam 60 pozdrawiam

    07.08.2020 07:04
  • Ala (gość)

    Fajni ludzie z ich nic dodać nic ująć ważne że są razem gratulacje mojej strony też mam 60 pozdrawiam

    07.08.2020 07:04
  • Ala (gość)

    Fajni ludzie z ich nic dodać nic ująć ważne że są razem gratulacje mojej strony też mam 60 pozdrawiam

    07.08.2020 07:04
  • Gaga (gość)

    Ta kobieta nie ma rzadnych skrupułów.

    06.08.2020 23:22
  • Gaga (gość)

    Ta kobieta nie ma rzadnych skrupułów.

    06.08.2020 23:22
  • Pani Monika (gość)

    Dlatego przed wywaleniem jakiegoś kolejnego błota, zastanów się jedna z drugą czy jeden z drugim (gdyż podpisać tu się może każdy jak chce) czy chciałabyś usłyszeć o sobie takie oszczerstwa? Nawet jeśli będą kontynuowali związek i uda im się to co jest w tym złego? Widzę Gerard jak każdy inny facet potrzebuje kogoś zaradnego zadbanego Co da mu chwile radości. . Jeśli jesteś kobieta i piszesz ze pani Iwonka leci tylko na jego kasę to popatrz się w lustrze i zastanów czy udałoby Ci się upolować kogoś majętnego? :) Każdy kto jest choć ciut inteligenty będzie wiedział ze odpowiedz brzmi NIE!! bo oprócz bycia negatywnym i zapewne niezadbanym nie ma w Tobie nic co przyciągnęło by takiego Jak on :) dlatego albo będziecie dalej tkwić w swoich jaskiniach i dusić w sobie te złości albo zaczniecie działać i zaczniecie najpierw Od siebie a potem komentować i wytykać bledy takiej pani Iwonce. Pozdrawiam :)

    06.08.2020 23:15
NowszeStarsze