"Sanatorium miłości 2". Iwona i Gerard są parą? Seniorzy spędzili razem urlop w Egipcie?

Iwona i Gerard mieli się ku sobie w "Sanatorium miłości". Jak układa się ich relacja po zakończeniu programu? Czy nadal są razem i udali się w końcu na wymarzony urlop? Głos w sprawie zabrała piękna seniorka. Co ujawniła Iwona?

Multimedia

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości 2" są parą?

O serce sympatycznej Iwony w 2. edycji "Sanatorium miłości" walczyło w pewnym momencie trzech mężczyzn, ale to Gerard był najbliżej zdobycia jej serca. Czy Iwona znalazła w nim jednak to, czego szukała? Seniorka udzieliła ostatnio wywiadu, który został opublikowany na stronie "Dziennika Łódzkiego". Opowiedziała w nim o tym, czy udało się jej znaleźć miłość w "Sanatorium miłości".

>Trzech panów walczyło o moje serce. Były randki – raz zapraszano mnie, innym razem to ja wybierałam... Zaprzyjaźniłam się właściwie z całą grupą, a przyjaźń to więcej niż koleżeństwo. Dzwonimy do siebie, odwiedzamy się. Świetną relację mam z Halinką. A jeśli chodzi o relacje damsko-męskie, Gerard stoi w czołówce panów, którzy zwrócili moją uwagę pod każdym względem. Przyjaźnimy się, bywamy razem w różnych miejscach chociażby w związku z promocją programu. Na ten moment nie mogę powiedzieć więcej. - wyznała tajemniczo Iwona z "Sanatorium miłości".

Bohaterka programu poddana kwarantannie! To musiało się tak skończyć!Zobacz więcej

Seniorka została również zapytana o to, czy zapowiedziany w programie urlop w Egipcie ma już za sobą. Okazuje się jednak, że szczegóły na ten temat poznamy dopiero 12 kwietnia, bo własnie wtedy na antenie TVP1 zostanie wyemitowany specjalny odcinek "Sanatorium miłości".

Tego nie mogę powiedzieć, wszystko się wyjaśni się w odcinku specjalnym, który zaplanowany jest na 12 kwietnia. Wiele sytuacji się rozwiąże i myślę, że niejedno zaskoczy widzów. Nie uprzedzajmy faktów - powiedziała Iwona w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim".

Pozostaje nam więc czekać na premierę tego odcinka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kurde Felek (gość)

    Niewazne,ze starszy o 18 lat wazne,ze dziadu ma kase! I tyle w temacie.

    24.04.2020 14:37
  • Teresa (gość)

    I p. Gerard wygra z kumplami niezła kasę przyprowadzi na 80tke młodsza o 19lat malutkiego Wróbel ja z krótkimi nóżkami i tak trzymać. Mądry facet aby się nie zaręczył a jak to zrobi niech podpisze intercyzę i już ją niedługo nie zobaczy bo to operatywna kobieta będzie dalej szukać bogatych dziadków ale co użył to jego....

    12.04.2020 17:22
  • Barbara (gość)

    Niejedna wdowa by chciała poznać p. Gerarda smukła szczupła atrakcyjna 70latka atrakcyjna no p. Iwona tylko promocja ani matka ani teściowa za komunistów tylko było sprzątanie domów i opieka a oba tworzy niesamowite o sobie historie.. Ale mężczyźni nie myślą głową skończą się wycieczki za darmo pobyt w domu z basenem i przyjdzie szara rzeczywistość. Jeszcze się obudzi.. Znam taki przypadek wszystko fundował dziś sam wrak

    12.04.2020 17:15
  • Halina Nowy Las (gość)

    Zycze szczescia Gerardowi i pieknej Iwonce.Ja rowniez wybrala bym Gerarda.Jetem wdowa i mysle brac udzial w tym programie.

    08.04.2020 21:41
  • Gosc (gość)

    Ciągle nieuczesana wygląda jak strach na wroble a ten inż. Górnictwa powinien zadbać o siebie twarz b. Stara brak oddechu jak tańczy ćwiczy powinien spokojne życie prowadzic

    08.04.2020 15:57
  • Barbara (gość)

    Najśmieszniejsze jest to że sama pisze o sobie fantastyczne komentarze i jej znajomi a prawda zawsze się obroni

    08.04.2020 15:53
  • Gosc (gość)

    Ten gerard to zgłupiał z tą p. Iwonka pasowała by mu halina czy Barbara a tak wybrał młodsza 10lat od uczestniczek która w tym programie nie powinna się znaleźć ciekawe jak podpisze intercyzę i się zaręczy czy będzie z nim ja psycholog znam życie. Wątpię w długotrwały związek ale za darmo spędza dobrze czas. No facet bielmo ma na oczach aby źle się nie poczuł..... Wszystkiego dobrego tu koło mnie 2 umarło mając młodsze kochanki ale dziadki nie myślą rozumem aby majątku po nim nie przejęła jak taka zakochana bo jest córka i wnuk.. A to sprytna osoba straszne parcie na szkło wszystko relacjonuje kogo to obchodzi. Trochę skromności w Radomsku znana...

    08.04.2020 15:50
  • Gabi (gość)

    Stara wyrafinowana fladra

    07.04.2020 21:26
  • Gabi (gość)

    Poszla na kase stara wydra

    07.04.2020 21:24
  • Mira (gość)

    Życzę im dużo szczęśliwych chwil.Przytulajcie się i szanujcie.

    05.04.2020 13:33
  • Ferdek (gość)

    Iwonka i Gerard para w porządku co Wam do tego gnojki ??? Gerard zaradny gość inżynier górnictwa i stwarza kobiecie poczucie stabilizacji Czy miała biegać za gołodupcem w jesieni życia ????

    05.04.2020 01:01
  • Gość (gość)

    Jasne że Iwona wybrała pieniądze A nie faceta piękny dom itd tak myślą Panie dojrzałe i myślące.Zadbać o siebie to pewnie ważniejsze od miłości.

    04.04.2020 16:19
  • Mania (gość)

    Jednak zlapala sprytna Iwonka dziadka Gerarda w sieci.Ciekawe czy gdyby nie byl taki nadziany tez by zamieszkala z nim.??Wątpie...Zawiodlam sie na niej a tak slodko sie usmiechala a okazalo sie ,ze to ZERO lasa materialistka Niestety

    04.04.2020 15:15
  • Melania (gość)

    Trudno się czyta te komentarze prymitywnych i zawistnych ludzi a jeszcze w obliczu nieszczescia, Iwona super kobieta fajny design Gerard też facet z klasą a co ma wiek do tego, opanujcie się, spojrzcie na ludzi jak na blizniego swego, parze życzę szczescia

    04.04.2020 14:19
  • Bodzio (gość)

    Nie pomoże czosnku ssanie,jak nie stanął tak nie stanie.

    26.03.2020 18:09
  • Nowa. (gość)

    Ludziska ile w was nienawisci!!Czy starsi ludzie nie moga sie smiac wyglupiac???To co maja robic??Siedziec w koncie i plakac i czekac na smierc??Wszyscy bedziemy starsi .Przekonacie sie ,ze kazdy czlowiek potrzebyje przyjazni ,milosci.ZASTANOWCIE SIE TROCHE??

    25.03.2020 16:50
  • Anka (gość)

    Uważam, że jest cwana i wybrała staruszka, bo ma dobrą emeryture. Wg mnie ona leci na kasę.

    25.03.2020 11:49
  • Niech kazdy patrzy na siebie (gość)

    Niewiem co sie z wami dzieje zazdroscicie czy co najwazniejsze ze oni sie lubia czy kochają to ich zycie czy jak ktos wyglada czemu u Was tyle jadu niech kazdy patrzy na siebie pozdrawi

    24.03.2020 07:52
  • Jola (gość)

    Iwona z Gerardem było w kurorcie w Egipcie na dwutygodniowy turnusie .Pieniądz rządzi światem i to jej zaimponowalo.

    24.03.2020 06:49
  • Barbara (gość)

    Lepsze wydanie niz poprzednie.ale niektorym paniom to mocno odbijalo.pewne rzeczy juz publicznie nie pasuja.milosc jest piekna ale nie w tym wieku.no i nie publiczna

    23.03.2020 17:38
NowszeStarsze