"Sanatorium miłości 2". Iwona i Gerard tańczą w ogrodzie! Tak zakochani seniorzy spędzają kwarantannę!

Iwona i Gerard zamieszkali razem i wspólnie spędzają trudny czas izolacji. Zakochani seniorzy w programie "Bądźmy razem w domu" pokazali, jak spędzają kwarantannę. Energiczna seniorka porwała swojego partnera do tańca w ogrodzie. Zobaczcie, jak wyszło!

Multimedia

Iwona i Gerard spędzają razem kwarantannę

Epidemia koronawirusa to bardzo trudny czas dla seniorów. Iwona i Gerard z 2. edycji "Sanatorium miłości" znaleźli jednak sposób, by z uśmiechem przetrwać trudny czas izolacji. Para zastosowała się do akcji #zostańwdomu. Ulubieńcy widzów zamieszkali niedawno razem, a w programie "Bądźmy razem w domu" pokazali, jak spędzają kwarantannę.

Iwona i Gerard zamieszkali razem! Miłość kwitnie?Zobacz więcej

Energiczna seniorka dba o zdrowie i kondycję swojego partnera. -Codziennie zaczynamy dzień od porannej rozgrzewki i soku z jarmużu i jabłek, jemy zupy kremy i unikamy słodyczy. Osobiście pilnuję, by Gerard wypijał dwie butelki wody dziennie – tłumaczyła jakiś czas temu w rozmowie z "Rewią" Iwona.

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" tańczą w ogrodzie

Miłość Iwony i Gerarda kwitnie. Seniorzy w programie "Bądźmy razem w domu" pokazali swój bajeczny ogród, w którym zatańczyli do piosenki "Volare".

Gerard, mam niespodziankę dla ciebie. Pozwól, że włączę muzykę i... szalejemy! - zapowiedziała Iwona, a następnie porwała swojego partnera do tańca.

Widzowie są zachwyceni postawą seniorów.

Brawo ale nie forsuj tak partnera bo się chłopak szybko wykończy Cieszcie się sobą Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo miłych chwil ze sobą

Pani Iwono Gerardzie życzę Wam zdrowia wytrwałości szanujcie się i kochajcie

Pięknie i pomysłowo serce się raduje i zapomina o tym co się dzieje.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Elka (gość)

  Nie wiem może ten Gerard sympatyczny facet ale jeśli chodzi o urodę to nigdy by oka na nim nie zawiesila.

  11.04.2020 10:13
 • Gosc (gość)

  Ten cały dziwny romans to kwestia czasu jej b. Zależało dostać się do programów tv zaistnieć zauroczyć swoimi wymaginowanymi dokonaniami ciągle rozczochrana fryzura gdzie blond odmładza a bez makijażu w zbliżeniu smutna babcia. 5 uczestniczek w ciszy czas spędza a o 1az huczy Waldemar miał rację że to apodyktyczna narzucająca się osoba. Ten gerard spokojny majetny słucha i spełnia zachcianki tej pani. Dobry układ...

  11.04.2020 07:33
 • Gosc (gość)

  O innych uczestniczkach prasa zamilkła tylko o tej p. Iwonie do z uczenia głupoty też jestem wdowa atrakcyjna a tylr lat nie mogę poznać takiego Gerarda który zagraniczne wycieczki sponsorował fundował pobyt w swoim domu etc. Operatywna p. Iwona wybrała najlepiej sytuowanego Pana. Gdyby w blokowisku mieszkał z emeryturka do 2tys nawet by nie zwróciła uwagę. Volare ładny stary utwór spędzaj p. Iwono dobrze czas.. . Jeszcze tyle atrakcji panią czeka....

  10.04.2020 17:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×