"Sanatorium miłości 2". Iwona - najmłodsza kuracjuszka z trudną przeszłością. "Modliłam się o śmierć"

Iwona jest najmłodszą kuracjuszką w 2. edycji "Sanatorium miłości". Może też pochwalić się sporym powodzeniem u biorących udział w programie panów. Okazuje się jednak, że ma za sobą trudne przeżycia - była poważnie chora!

Multimedia

Iwona z "Sanatorium miłości 2" ma za sobą ciężką chorobę

Wśród 12 kuracjuszy 2. edycji "Sanatorium miłości" jest Iwona - najmłodsza ze wszystkich seniorka, choć - jak sama przyznaje - rzadko jest tak nazywana. W Ustroniu dała się poznać jako zawsze uśmiechnięta, radosna, pełna wigoru kobieta. Już w pierwszych odcinkach widać było, że zwróciła na siebie uwagę niejednego uczestnika programu.

Wiesia i Iwona szczerze o miłości i seksie w dojrzałym wieku. Chcą się zakochać?Zobacz więcej

Okazuje się jednak, że Iwona ma za sobą bardzo trudne przeżycia. - Po tym, jak mój mąż odszedł, modliłam się o śmierć. Nie potrafiłam sobie poradzić tu na ziemi, chciałabym być z nim - przyznaje. - Kiedy pojawiła się choroba powiedziałam: "dziękuję ci Januszku, witaj w drużynie. Diagnoza była straszna. (...) Wycięli mi śledzionę całkowicie, kawałek żołądka i kawałek trzustki. Na szczęście funkcjonuję bez insuliny i jakiegokolwiek wspomagania farmakologicznego* - opowiada Iwona.

Jak choroba zmieniła nastawienie seniorki do życia? Kogo szukała w "Sanatorium miłości"? Dlaczego w ogóle postanowiła zgłosić się do programu? Co jeszcze nam powiedziała? Zobacz wideo!

Stenia Kowalska jest jak Nina z 1. edycji? Jak reaguje na takie porównania?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Iwona z "Sanatorium miłości 2" - kim jest?

Mieszkanka Radomska, fizjoterapeutka i nauczycielka wychowania fizycznego. Choć od niespełna roku jest na emeryturze, emerytką się nie czuje. Odkąd nie pracuje, zajmuje się ogrodem przy swoim nowo wybudowanym domu. Ma zmysł artystyczny, z którego korzysta. Projektuje również wnętrza i sama urządziła swój dom. Lubi też własnoręcznie zmieniać wygląd mebli. W wolnym czasie uczęszcza na zajęcia UTW (Uniwersytetu Trzeciego Wieku). Jest pasjonatką muzyki romantycznej, lubi tańczyć, a także napić się dobrego alkoholu.

Adam tłumaczy, gdzie jest Wolbrom. Teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości!Zobacz więcej

Przez pewien czas mieszkała w Anglii, a potem w Holandii. Od roku znowu jest w Polsce. Na co dzień jest ciepła, pogodna, uśmiechnięta oraz pracowita. Nie boi się żadnego zajęcia. Pracowała w szkole, miała swój biznes, zarabiała też ciężko pracując fizycznie. Ma problem ze swoim brakiem cierpliwości. Miłość, to dla niej niesamowite uczucie. Liczy się wszystko – spojrzenie, dotyk, bliskość oraz seks. Zakochana była tylko raz, w drugim mężu. Dzisiaj jest wdową. Dla Iwony wymarzony partner nie musi być ideałem piękna. Ważne, aby był radosny, miał piękne wnętrze, by mogła z nim porozmawiać o wszystkim, żeby był dla niej wsparciem. Nie toleruje chamstwa oraz gburowatości.

Współcześni seniorzy to dla Iwony ludzie przebojowi, otwarci na nowe wyzwania i ciekawi świata. Starość to bardzo brzydkie słowo. Czeka każdego, ale najbardziej przygnębiająca jest niedołężność. Ostatni dzień życia chciałaby spędzić z rodziną i przyjaciółmi. Najważniejsza jest dla niej radość oraz pogoda ducha. Pragnie wszystkich ludzi zarażać optymizmem.

Komentarze

Skomentuj
 • Marta. (gość)

  Po co to tak opowiadac,spazmowac,jak wczoraj w tym odcinku Halinka. Mialam tego juz disc! Zostawil mine maz ,to pies mu m***e lizal .Ja na mom bylam, ,alkoholika, nawet na pogrzeb nie piszlam !!!! Mowcie co chcecie .Matki Tereski.

  27.01.2020 12:26
 • Ja (gość)

  Idiotkę to robi z siebie Gość pisząc "idjotka"

  17.01.2020 18:17
 • Gość (gość)

  Oj, oj ...chyba ktoś zazdrosny o P.Iwonę a raczej o mężczyznę😂

  17.01.2020 18:16
 • Gość (gość)

  Oj, oj ...chyba ktoś zazdrosny o P.Iwonę a raczej o mężczyznę😂

  17.01.2020 18:14
 • Beata (gość)

  Pięknie wyglądasz Iwonko w tym czerwonym kostiumie. Jesteś świetna 😍 podziwiam Twoją energię 💋

  16.01.2020 21:40
 • Ja (gość)

  Tak wiele przeszła śmiechu warte. Więcej inni przeszli przez nią niż ona sama. Robi z siebie ofiarę pod publikę żeby medja się nią interesowały. Zrobi wszystko dla kasy

  16.01.2020 10:30
 • Gość (gość)

  Kobieto czy ty słuchałas jakie bzdury opowiadasz. Wizualnie jesteś ok reszta pusta baba. Chciałaś być gwiazdą już jesteś ale spadasz w błoto. Starzej się godnie po co robić z siebie idjotke bez połowy wnętrzności.....

  16.01.2020 10:24
 • Ania (gość)

  Przecież z wypowiedzi jasno wynika że chodzi o terapię insulinową. Podpis może zmienić na Mądrala?

  15.01.2020 19:54
 • Ula (gość)

  ludzie każdy żyję swoim życiem pani Iwona nie musi się nikomu tłumaczyć a mówi to co chce i co każdy chce słyszeć. czy to prawda to jej sprawa

  15.01.2020 15:37
 • B. (gość)

  Widać że tą pani ma fantazję ale przed kamerą dla reklamy można zrobić wszystko

  15.01.2020 09:09
 • Głupota (gość)

  Ciekawe jak można żyć bez insuliny. Insulina wbrew pozorom nie obniża poziomu cukru,, wszędzie '' umożliwia pobranie glukozy przez narządy, receptory GLUT 4 umożliwiają po połączeniu się z glukoza, wejście cząsteczki glukozy do wnętrza kom, mięśni, narządów, jedynie nieliczne struktury takie jak soczewka czy mózg sobie radzą bez tego ale nie da się żyć bez insuliny

  15.01.2020 08:39
 • Zdziwiona (gość)

  A czy można źyc bez śledziony i trzustki? To dziwne co p. Iwonka pisze.

  14.01.2020 17:56
 • aidil (gość)

  Bardzo fajna kobieta , przykład dla innych pań 60+

  14.01.2020 15:09
 • abc (gość)

  https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/dieta,3016/nawet-jeden-kieliszek-wina-moze-byc-szkodliwy-dla-naszego-zdrowia-nowe-badania,269295,1,0.html

  14.01.2020 14:04
 • Ania (gość)

  Można pić szklankami, a można delektować się lampką dobrego wina. Jest różnica.

  14.01.2020 13:32
 • 1111 (gość)

  Pozazdrościć. Po operacji śledziony, żoładka, trzustki a pije alkohol. Jak to możliwe ?

  14.01.2020 11:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×