"Sanatorium miłości 2". Iwona ze specjalnym wyróżnieniem! Jej miłość z Gerardem kwitnie!

Iwona Mazurkiewicz oraz Gerard Makosz to bez wątpienia największe gwiazdy programu "Sanatorium miłości 2". Od czasu udziału w randkowym show TVP dla seniorów w ich życiu zmieniło się dosłownie wszystko! Razem wystąpili w filmie dokumentalnym, prowadzą własny kanał YouTube w sieci, a teraz Iwona otrzymała specjalne wyróżnienie!

Multimedia

IWONA Z "SANATORIUM MIŁOŚCI 2" Z WYJĄTKOWYM WYRÓŻNIENIEM!

Iwona Mazurkiewicz oraz Gerard Makosz podbili serca widzów programu "Sanatorium miłości 2". Kolejne poczynania zakochanej pary seniorów są komentowane do dzisiaj i trzeba im przyznać, że dzięki programowi TVP naprawdę odmienili swoje życia!

Halinka pochwaliła się wyjątkowym prezentem od innej kuracjuszki! Z kim wciąż przyjaźni się sympatyczna seniorka?Zobacz więcej

Dzięki "Sanatorium miłości 2" nie tylko okazję się poznać i pokochać, ale też całkowitej zmianie uległo ich dotychczasowe życie. Niewielu polskich seniorów może pochwalić się udziałem w filmie dokumentalnym wyprodukowanym przez hollywoodzkiego reżysera, a do tego zakochani seniorzy każdego dnia cieszą się sobą, przy okazji robiąc furorę w sieci!

Teraz zostało to docenione i Iwona Mazurkiewicz została nominowana do tytułu Osobowości Roku 2020! Wszystko dlatego, że Iwona zaczęła promować gimnastykę wśród seniorów! Jednocześnie trzeba dodać, że miłość Iwony i Gerarda stale kwitnie! Wystarczy na nich popatrzeć i widać uczucie! Widzą to także ich fani, którzy w następujący sposób komentują poczynania seniorów (pisownia oryginalna):

Jest bardzo przyjemnie patrzeć na ludzi tak kulturalnych i pozytywnych.Pani Iwonka zawsze elegancka zaradna takich ludzi podziwiam i szanuję.Pan Gerard to człowiek kulturalny . Są szczęśliwi i to najważniejsze . Dużo pieknych wspólnych dni i zdrowia .

Jestescie państwo cudowni tacy prawdziwi bije od was tyle ciepła i Miłości. Życzę kolejnych pięknych chwil razem. 👏👏👏🤗💓

Iwona i Gerard wystąpili w filmie zdobywcy Oscara! Zakochanych seniorów pozna cały świat!Zobacz więcej

Jak miło Państwa widzieć. Życzę duuuuuużo zdrowia. Pozdrawiam serdecznie.☺

Tak się cieszę z tego filmu kibicowaliśmy z rodziną właśnie państwu cudownie was widzieć w zdrowiu w szczęściu 🥰♥️♥️♥️♥️♥️💐💐💐💐💐

Pani Iwonko i Panie Gerardzie, jesteście WSPANIALI. Macie dar nakręcania pozytywnie ludzi do życia. W tych czasach jesteście bardzo potrzebni nam aby więcej było takich. 💖💖💖💕

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • błazenada chyba (gość)

    Powinna byc nominowana, jako osobowość roku Emilka z Rolników Podlasia. Sama młoda rolniczka,wykształcona tylko przy pomocy mamy i babci staruszki hoduje stado wielkie kóz, ma konie , krowy, jest sołtysem... to JEST OSOBOWOSC, a te dwie panie halina i i wona, no cóż same oceńcie

    27.04.2021 11:00
  • starka (gość)

    Niagara, starsi mają do siebie szacunek? Smiem twierdzić, że 80% juz go dawno utraciła.

    27.04.2021 10:57
  • zielony balonik (gość)

    Iwona , Halina.....wybitne osobowości, nie ma co. Czemu nie wyróżnia się ofiarnych ratowników, pielęgniarek, oddanych matek wielodzietnych rodzin, pracowitych rolniczek....

    27.04.2021 07:36
  • Niagara (gość)

    Jak tak Was wszystkich krytykujacych czytam co wypisujecie to jestem załamana.Nie macie za grosz szacunku do osób starszych i ogólnie...wstyd czytać Wasze komentarze... Nie zapominajcie...życie szybko leci...a poza tym jak komuś nie odpowiada artkuł o p.Iwonie i p.Gerardzie to niech nie czyta...

    26.04.2021 23:36
  • Gosc (gość)

    Dajcie sobie już spokój z tym lansowaniem się. Ile można? Ciągle chcecie być na "świeczniku" Ludzie skromni i naprawdę kochający się nie potrzebują cały czas rozgłosu i publiki. Powinniście sobie już usiąść na tyłku, a nie latać cały czas za medialnością. Za dużo już tego.

    26.04.2021 06:00
  • Maria (gość)

    Zycze wam kochani szczęścia, wiele miłości. Jesteście wspaniali i bardzo sympatyczni. Pozdrawiam, oby tak dalej. ❤💝

    25.04.2021 23:27
  • Matylda. (gość)

    Kochani internauci! Zawiść to straszna choroba,która was zżera!! A Pani Iwonka to śliczna kobieta i pewnie dlatego jest tak lansowana, bo teraz tylko to się liczy.

    25.04.2021 22:31
  • Monisia (gość)

    P. Iwona niczym szczególnym się nie wyróżnia, aby na nią głosowac! Nie jest żadna osobowością Roku! Jest tylko jedna z uczestniczek Sanatorum Miłości.

    25.04.2021 17:21
  • Krzyś (gość)

    Ile można czytać, są inni ludzie bardziej interesujący niż pani Iwona. Jeszcze trochę otworzy się lodówkę, a tam Iwonka!!!!

    25.04.2021 15:51
  • Zofi (gość)

    Wstyd to pisać takie komentarze,a mieć 80 lat to zaszczyt,bo nie każdy będzie takie urodziny świetowac

    25.04.2021 14:58
  • Goja (gość)

    Skończcie już z tą Iwonką,wszędzie jej pełno!!Czym zasłużyła sobie na nominację Osobowość Roku,tym że wykonała parę"wygibasów" na YT,że publicznie opowiada androny o seksie z dziadkiem Gerardem (żałosne!!)Kto ją tak promuje,chyba Manowska,bo nawet ją gościła u siebie??Takich Iwonek pełno wokoło,tylko nie pchają się na szkło,nie są bezwstydne i natrętne.A Gerard uśmiecha się tylko jak dzidziuś i podaje rączkę,żeby go wszędzie prowadziła.Tyle lat była za granicą i nie znalazła sobie faceta.Skończcie już ten temat,bo stał się nudny i śmieszny!!??

    25.04.2021 14:34
  • Iga (gość)

    Jak można zarabiać wrzucając leżącego na łozu śmierci przyjaciela do internetu to jest moj komentarz aprop tej kobiety

    25.04.2021 14:26
  • Zibi (gość)

    Stara kurtyzana, to już 3ci do zajechania. Dobrze myśli renta górnicz. Czyli myśli nie dupcią a główką też. Ma głowę to i fajny domek etc. Jak się ma tylko dupę to głód, smrud, ubustwo i słychać mama tata przyszedł a czyj dzidzi, zdisi czy marysi.

    25.04.2021 14:22
  • totalny bzdet (gość)

    I temu służy "Sanatorium miłości" - wydawaniu publicznej kasy na NIC i promowaniu nachalnych ludzi. Gdzie skromność, gdzie mądrość życiowa.....

    25.04.2021 10:52
  • Gosc (gość)

    Gosc61. Jeśli coś denerwuje to po vo wchodzisz czytasz i komentujesz? Gdzie twoja kultura? :coś mnie nie interesuje to nie czytam. Logiczne dla madrych

    25.04.2021 09:12
  • Gosc (gość)

    Gratuluję korzystać z gimnastyki. Jesteście wspaniali.

    25.04.2021 09:09
  • Gosc61 (gość)

    To zaczyna być denerwujące Ta pani Iwona i dziad,i us

    Wystarczy już histori o pani Iwonie i dziadku Gerardzie.O tej wielkiej miłości o tym jak ważny jest sex w związku.DZIADZIU XHYB

    WYSTARCZY JUZ TYCH DYRDYMALOW O WIELKIEJ MILSCI P.IWONY I DZIDZIA GERARDA ..O TYM SEX NIEZBEDNYM W UDANYM ZWIAZKU .Z TYM SIE ZGADZAM .TYLKO SZANOWNY DZIADZIO MA 80 LAT I JEST TO OBRZYDLIWE

    24.04.2021 23:19
  • Baca (gość)

    Nie pomoże puder róż...

    24.04.2021 23:10
  • Krk (gość)

    Szanowna Pani chyba warto odwiedzić fryzjera, gdyż wygląda pani okropnie. Stała się już pani nudna, aby nie powiedzieć żałosna.

    24.04.2021 23:07
  • Magda (gość)

    Nigdy na panią nie zagłosuje, nie warto.

    24.04.2021 23:01
NowszeStarsze