"Sanatorium miłości 2". Iwona ze specjalnym wyróżnieniem! Jej miłość z Gerardem kwitnie!

Iwona Mazurkiewicz oraz Gerard Makosz to bez wątpienia największe gwiazdy programu "Sanatorium miłości 2". Od czasu udziału w randkowym show TVP dla seniorów w ich życiu zmieniło się dosłownie wszystko! Razem wystąpili w filmie dokumentalnym, prowadzą własny kanał YouTube w sieci, a teraz Iwona otrzymała specjalne wyróżnienie!

Multimedia

IWONA Z "SANATORIUM MIŁOŚCI 2" Z WYJĄTKOWYM WYRÓŻNIENIEM!

Iwona Mazurkiewicz oraz Gerard Makosz podbili serca widzów programu "Sanatorium miłości 2". Kolejne poczynania zakochanej pary seniorów są komentowane do dzisiaj i trzeba im przyznać, że dzięki programowi TVP naprawdę odmienili swoje życia!

Halinka pochwaliła się wyjątkowym prezentem od innej kuracjuszki! Z kim wciąż przyjaźni się sympatyczna seniorka?Zobacz więcej

Dzięki "Sanatorium miłości 2" nie tylko okazję się poznać i pokochać, ale też całkowitej zmianie uległo ich dotychczasowe życie. Niewielu polskich seniorów może pochwalić się udziałem w filmie dokumentalnym wyprodukowanym przez hollywoodzkiego reżysera, a do tego zakochani seniorzy każdego dnia cieszą się sobą, przy okazji robiąc furorę w sieci!

Teraz zostało to docenione i Iwona Mazurkiewicz została nominowana do tytułu Osobowości Roku 2020! Wszystko dlatego, że Iwona zaczęła promować gimnastykę wśród seniorów! Jednocześnie trzeba dodać, że miłość Iwony i Gerarda stale kwitnie! Wystarczy na nich popatrzeć i widać uczucie! Widzą to także ich fani, którzy w następujący sposób komentują poczynania seniorów (pisownia oryginalna):

Jest bardzo przyjemnie patrzeć na ludzi tak kulturalnych i pozytywnych.Pani Iwonka zawsze elegancka zaradna takich ludzi podziwiam i szanuję.Pan Gerard to człowiek kulturalny . Są szczęśliwi i to najważniejsze . Dużo pieknych wspólnych dni i zdrowia .

Jestescie państwo cudowni tacy prawdziwi bije od was tyle ciepła i Miłości. Życzę kolejnych pięknych chwil razem. 👏👏👏🤗💓

Iwona i Gerard wystąpili w filmie zdobywcy Oscara! Zakochanych seniorów pozna cały świat!Zobacz więcej

Jak miło Państwa widzieć. Życzę duuuuuużo zdrowia. Pozdrawiam serdecznie.☺

Tak się cieszę z tego filmu kibicowaliśmy z rodziną właśnie państwu cudownie was widzieć w zdrowiu w szczęściu 🥰♥️♥️♥️♥️♥️💐💐💐💐💐

Pani Iwonko i Panie Gerardzie, jesteście WSPANIALI. Macie dar nakręcania pozytywnie ludzi do życia. W tych czasach jesteście bardzo potrzebni nam aby więcej było takich. 💖💖💖💕

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Radomsko 2021 (gość)

  Do gość, jest zapuszczona i wygląda jak stara suszona śliwka ci co mieli z nią do czynienia wiedzą, że jest łasa na kasę i nic więcej, tak jak ktoś już słusznie napisał przypomina starą zdartą miotłę.

  24.04.2021 23:00
 • Ax (gość)

  Wszędzie pani Iwona w każdej gazecie w każdym portalu plotkarski i w internecie się zrobiło Iwonowo na całego. Coś wam powiem, nawet najlepszy przebój najlepsze danie staje się nudne i oklepane gdy jest podawane 100 razy dziennie naprawdę

  24.04.2021 23:00
 • Radomsko 2021 (gość)

  Do gość, jest zapuszczona i wygląda jak stara suszona śliwka ci co mieli z nią do czynienia wiedzą, że jest łasa na kasę i nic więcej, tak jak ktoś już słusznie napisał przypomina starą zdartą miotłę.

  24.04.2021 22:58
 • Małgorzata (gość)

  Wszystko super, nic mi do tej pani ale że y przyznawać tytuł osobowości roku??? A co np.x lekarzami przy łóżku chorych????

  24.04.2021 22:40
 • Nina lozinska (gość)

  Ludzie bardzo zazdroszczą, nie słuchać ich bzdur cieszyć się wspólnie życiem

  24.04.2021 22:21
 • Longa (gość)

  Czy naprawdę nie dość już tych rewelacji o p. Iwonie, patrzeć na to nahalne babsko nie można! Zal mi pana Gerarda,dlaczego pozwala sobie psuć opinie,przecież to szanowany człowiek a ta pani go ośmiesza,byle tylko o niej było głośno . Wstydź się kobieto i przestać już gadać o seksie, bo to jest żałosne!

  24.04.2021 22:12
 • Gosc (gość)

  Radomsko 21,ty wsiowa plotkaro bazarowa,nie sięgasz tej kobiecie do pięt nawet gdyby miała damę kołtuny na głowie

  24.04.2021 22:00
 • Radomsko 2021 (gość)

  Pani Iwono czas na fryzjera, wygląda pani koszmarnie.

  24.04.2021 21:33
 • Olek (gość)

  Przypomina starą zdartą miotłę.🤣🤣🤣

  24.04.2021 21:30
 • Yoko (gość)

  Wygląda coraz gorzej...zaniedbana

  24.04.2021 21:29
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×