"Sanatorium miłości 2" odcinek 5. Grzybobranie i historia Wiesi. Gerard i Wojtek walczą o Iwonę. Kto zainteresował Adama?

W 5. odcinku 2. sezonu "Sanatorium miłości" zaczynają tworzyć się pierwsze relacje. Kuracjusze nie kryją zainteresowania sobą i chętnie randkują. Wiesia opowiedziała swoją historię, a Wojtek i Gerard walczą o Iwonę.

Multimedia

"Sanatorium miłości 2" odcinek 5. - co się wydarzyło?

Kuracjusze wciąż nie mogą dojść do siebie po ostatnich randkach w ciemno. Wszyscy żywo komentowali swoje wybory, a także ich brak. To jednak nie koniec emocji. Przy kawie wszyscy zaczęli opowiadać sobie o swoich zabawnych przygodach seksualnych. Zabawne historie przerwała Marta Manowska, która miała ogłosić, kto tym razem został kuracjuszem odcinka.

Wiesia kuracjuszką odcinka

Wiesia nie kryła swojego zaskoczenia wyborem, zwłaszcza że na początku nie była darzona sympatią. Kuracjuszka natomiast nie miała zamiaru wybierać jednego pana, skoro nie ma na turnusie partnera. Wiesia postawiła na towarzystwo wszystkich panów. Ostatecznie jednak na randkę wybrała się z Władkiem P., który wielokrotnie dziękował jej za to. Była to jednak nietypowa randka - para nie próbowała lepiej się poznać, a raczej omawiała nastawienie pozostałych uczestników.

Później w rozmowie z Martą Manowską, Wiesia przyznała, że tak naprawdę nigdy nie poznała smaku prawdziwej miłości. Kuracjuszka opowiedziała także o swoim krótkim i nieszczęśliwym małżeństwie. Kobieta zdradziła także, że w dużej mierze została ukształtowana przez swoją emigrację do Włoch. - Ja pojechałam tam do pracy, nie rozglądałam się za kawalerem - opowiadała wzruszona.

Poruszające wyznanie Haliny, kolejne randki, kriokomora i kulinarne wyzwanie! Sprawdź, co wydarzyło się w Ustroniu!Zobacz więcej

Przyszedł czas na aktywność fizyczną. Stenia, Halina i Basia wybrały się na rowerki i podczas treningu opowiadały o swoim zainteresowaniu Włodkiem. Panie poczuły oddech konkurencji na plecach i postanowiły mocniej walczyć o mężczyznę.

Wojtek zaprosił Iwonę na randkę, podczas której panowała miła atmosfera pomimo niesprzyjającej pogody.

Wiesia zdradziła sekret uczestników! W Ustroniu narodził się związek!Zobacz więcej

Grzybobranie w "Sanatorium miłości"

Marta Manowska zaprosiła wszystkich kuracjuszy na grzybobranie. Uczestnicy bawili się doskonale i chętnie rywalizowali ze sobą. Zwyciężczyniami zostały Bożena i Basia.

Podczas specjalistycznych badań wyniki Wiesi nie były zadowalające. Okazało się że u kuracjuszki jest zbyt dużo tkanki tłuszczowej, za mało wody i wiele innych parametrów się nie zgadzało. Wiesia postanowiła wziąć się za siebie.

Adam zaprosił Halinę na randkę. Para spędziła naprawdę miły czas, chociaż Halina przyznała, że zauważyła, że mężczyzna nieco się wycofuje.

Podczas wieczornego ogniska przyszła na chwilę szczerości. Władek P. zdradził, że ma już wybrankę serca, ale jeszcze to trzyma w tajemnicy. Wojtek i Gerard nie ukrywali, że walczą o Iwonę. Kobieta natomiast przyznała, że na randkach z każdym z panów bawiła się doskonale.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×