"Sanatorium miłości 2" odcinek 6. Metamorfozy seniorów i pokaz mody! Szykują się oświadczyny?! Kto został kuracjuszem odcinka?

W 6. odcinku 2. sezonu "Sanatorium miłości" nie brakowało wzruszeń i chwil radości. Przyszedł też czas, żeby zadbać o swoje zdrowie i zajrzeć wgłąb siebie. Kuracjusze przeszli też metamorfozy. Czy zmiana wizerunku ułatwi im znalezienie "drugiej połówki"?

Multimedia

"Sanatorium miłości 2" odcinek 6. - co się wydarzyło?

Na początku 6. odcinka "Sanatorium miłości" Gerard jak zwykle robił poranną rozgrzewkę. Waldek wciąż nie dał się namówić do tego, żeby do niego dołączyć. - Już się w życiu naćwiczyłem. Stawy mnie bolą - stwierdził Waldek, który podzielił się ze swoim współlokatorem radosną nowiną na temat wygranego konkursu poetyckiego. Podczas wspólnej kawy kuracjusze poruszyli miły ich sercu temat wnuków. Marta Manowska ogłosiła natomiast, że kuracjuszem odcinka został Władysław B.! Na randkę zaprosił Wiesię!

Władysław B. przyznał, że został zdradzony. Czego teraz oczekuje od miłości? Ma już partnerkę?!Zobacz więcej

Przed randką Wisia skierowała kroki w stronę uzdrowiskowego instytutu zdrowia. - Wiadomo, że jakby człowiek więcej ćwiczył, systematycznie, to byłoby zupełnie inaczej. Ale i tak jestem zadowolona - powiedziała po ćwiczeniach z instruktorką. Swoim zdrowiem zainteresował się również Adam. Mimo niezłych wyników, lekarz zasugerował Adamowi, że powinien rzucić palenie. - Często o tym myślę, ale myśleć a robić to dwie różne rzeczy - stwierdził.

Romantyczna randka Wiesi i Władka

Władysław zaprosił Wisię na randkę w plenerze. Seniorka zaproponowała, aby poplotkowali o swoich współtowarzyszach z uzdrowiska. Na tapet poszli Stenia i Władysław P., którzy zaczęli kreować się na parę. - Uważam, że między dwójką ludzi musi iskrzyć - wyznała Stenia. - Bardzo ją polubiłem. Jest osobą konkretną, która nie udaje osoby, którą nie jest - ocenił swoją towarzyszkę Władek. W drugiej części spotkania seniorzy urządzili sobie mecz piłkarzyków.

Prawdziwe chwile wzruszenia miały miejsce podczas warsztatów, w czasie których doszło do zagłębienia w siebie. Każdy miał wybrać dwie emocje, które najczęściej towarzyszyły im w życiu. Później, po dobraniu się w pary, seniorzy podziękowali sobie za to, że są. Na koniec uczestnicy "Sanatorium miłości" mieli wyznać, za czym lub za kim najbardziej tęsknią.

Stenia Kowalska jest jak Nina z 1. edycji? Jak reaguje na takie porównania?Zobacz więcej

Na języki kuracjuszy po raz kolejny trafili Stenia i Władek. Basia i Bożena dziwiły się, jak to możliwe, że po zaledwie kilku dniach znajomości, ktoś mówi o oświadczynach. Sprawę postanowiła poruszyć także Marta Manowska. - Myślę, że ten związek będzie trwał, trwał i trwał (...) Wierzę, że będziemy razem - stwierdziła Stenia w rozmowie z prowadzącą.

Metamorfozy kuracjuszy

Czas na przemianę! Wśród kuracjuszy pojawiła się stylistka Agnieszka, która zaproponowała uczestnikom "Sanatorium miłości" nowe stylizacje. Później, podzieleni według płci seniorzy udali się do specjalistów, którzy zajęli się metamorfozami - fryzurami, makijażem, relaksem. Następnie, seniorzy zaprezentowali się na wybiegu i wzięli udział w pokazie mody.

Wiesia zdradziła sekret uczestników! W Ustroniu narodził się związek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • olo (gość)

    W życiu oprócz szczerości potrzeba też trochę taktu. Dziwie się, że nikt nie potrafi odzajemnić zachowania Wieśki, no chyba, że tv tego nie pokazuje. Kiedy powiedziała gościowi (który ewidentnie się jej podoba) po paru dniach znajomości, że jest durniem to podziwiam, że jej nie powiedział że ona jest tłustą, zazdrosną i głupią babą. Szczerość za szczerość, a fecet się z peszył i nie bardzo wiedział jak się zachować przed kamerami. Można wiele w życiu powiedzić, ale trza w tym trochę kultury.

    10.02.2020 10:50
  • Gosc (gość)

    Super. Osoby po 60 i więcej da tak samo spragnieni przyjaźni., uwagi i miłości jak duzo młodsi ,bo serce., zawsze jest ,,młode... Tylko. większości się młodym wydaje .że ,,,starość... już nic nie potrzebuje.

    09.02.2020 23:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×