"Sanatorium miłości 2". Stanisława Kowalska nie znalazła miłości w programie. Jak się zmieniła i co dzisiaj robi popularna "Stenia"?

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Audycja okazała się strzałem w dziesiątkę, bowiem okazało się, że widzowie wręcz łakną oglądania miłosnych uniesień seniorów. W 2. edycji "Sanatorium miłości" brała udział Stanisława Kowalska, którą wszyscy nazywali Stenią. Uczestniczka show myślała, że znalazła tam miłość, ale ta relacja skończyła się wielką awanturą! Co dzisiaj robi Stenia?

Multimedia

Stanisława Kowalska nie znalazła miłości w "Sanatorium miłości 2". Dzisiaj Stenia korzysta z życia i zachwyca formą! Jak się zmieniła!

"Sanatorium miłości" to program, którego chyba już nikomu przedstawiać nie trzeba. Za nami cztery edycje popularnego programu, a Telewizja Polska już szuka uczestników do 5. edycji randkowego show dla seniorów.

W 2. edycji "Sanatorium miłości", która emitowana była w 2020 roku, poznaliśmy Stanisławę Kowalską, która przez wszystkich nazywana była Stenią. Kobieta mieszka we Wrześni. W oficjalnym programowym opisie uczestniczki mogliśmy wyczytać, że to rakieta i prawdziwy dynamit. Od siedmiu lat jest na emeryturze, ale to tylko slogan. Nie potrafi usiedzieć w miejscu. Chodzi na fitness, uwielbia taniec nowoczesny i towarzyski, uczęszcza do kółka teatralnego. Z wykształcenia jest technikiem ekonomistą. Przez 12 lat pracowała jako florystyka i miała własną kwiaciarnię. Prowadziła też salon sukni ślubnych. Gdy przeszła na emeryturę pomagała córce w prowadzeniu restauracji. Organizowała eventy, koncerty, potańcówki.

Gerard Makosz ma własną ulicę w Niepołomicach? Senior opowiada, jaka historia się za tym kryje!Zobacz więcej

Stenia w "Sanatorium miłości" nawiązała bliższą relację z Władysławem i jako jedyna para zakończyli program. Niestety, ich związek rozpadł się niemal błyskawicznie po programie, gdy okazało się, że oboje mają kompletnie inne podejście do życia. Poza tym seniorce nie spodobało się, że w programie senior wylądował w jacuzzi z inną uczestniczką, o czym Stenia dowiedziała się... oglądając "Sanatorium miłości". Doprowadziło to do wielkiej awantury i konfliktu między uczestnikami.

Dzisiaj dla Steni "Sanatorium miłości" to już przeszłość. Kobieta nie szuka miłości na siłę, lecz po prostu cieszy się życiem! Jak donosi Pomponik.pl, kilka miesięcy temu kobieta wybrała się do Hiszpanii, żeby odwiedzić swoją rodzinę. Potwierdzenie tego znajdziemy w mediach społecznościowych pani Steni, która jest bardzo aktywna w sieci. Seniorka zachwyca formą i cieszy się każdym dniem! Piękny widok!

W naszej galerii zobaczycie, jak zmieniła się Stanisława "Stenia" Kowalska z "Sanatorium miłości 2".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Wojciech (gość)

    Jak nie znalazła wyjecchala zakochana jak nastolatka pokazała całe 4 litery w programie pojechala do niego po miłość szybko jej to przeszło piszcie prawdę sama się osmiwszyla i szybko przyszedł rozum do głowy że jest posmiewiskiem pan k lubił to i owo z kwiatka na kwiatek ma co wspominać i ma się czego wstydzić.

    12.08.2022 01:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×