"Sanatorium miłości 2". Tak mieszka Wiesława Judek. Seniorka ponad 20 lat mieszkała we Włoszech. Teraz żyje w Białymstoku

Wiesława Judek to uczestniczka 2. edycji "Sanatorium miłości". Seniorka jakiś czas temu zaprosiła do swojego mieszkania kamery TVP. Zobaczcie, jak wygląda mieszkanie Wiesławy Judek w Białymstoku.

Multimedia

Tak żyje Wiesława Judek. Bohaterka "Sanatorium miłości 2" pokazała swoje mieszkanie w Białymstoku

Wiesława Judek umie zrobić zamieszanie wokół swojej osoby. Seniorka już w "Sanatorium miłości 2" pokazała, że nie zamierza gryźć się w język i zawsze powie to, co leży jej na sercu. Nie wszystkim widzom i uczestnikom "Sanatorium miłości" się to podobało, czego zresztą Wiesława Judek miała doskonałą świadomość. Już podczas trwania programu dochodziło do konfliktów z Wiesią w roli głównej. Taka już jest i nie zamierza się zmieniać.

Wiesława Judek zażenowana nowym sezonem. Seniorki nie mają klasy i szacunku do siebie?Zobacz więcej

Przekonali się o tym w ostatnich dniach fani 4. edycji "Sanatorium miłości", gdy Wiesława Judek w bardzo mocnych słowach podsumowała uczestniczki i uczestników najnowszej edycji randkowego show TVP dla seniorów. Padły ostre słowa:

Nie będę tego oglądała, bo nie podoba mi się całkowicie. Wszystko jest na jedno kopyto, tylko ludzie się zmieniają. (...) Wydaje mi się, że ludzie teraz idą do telewizji pokazywać swoją głupotę.

Kiedyś jak Cher, dziś słoneczna blondynka. Zobacz metamorfozy kuracjuszkiZobacz więcej

Wiele mówiło się też o tym, że Wiesława Judek nie chce wywiązywać się z zobowiązań wynikających z podpisanej umowy z Telewizją Polską. Jak się teraz okazuje, pani Wiesia nie jest zamknięta na TVP i niedawno... zaprosiła do siebie ekipę telewizyjną z kamerą, aby opowiedzieć o swojej wizji kobiet.

Nowe zdjęcia nie uciszą plotek! Piotr i Anna naprawdę się zaręczyli? Natalia komentujeZobacz więcej

Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda mieszkanie Wiesławy Judek w Białymstoku. Chociaż pani Wiesia ponad 20 lat mieszkała we Włoszech, to jej mieszkanie urządzone jest w bardzo polskim stylu. W salonie, w centralnym punkcie, możemy zobaczyć telewizor, na którym pani Wiesia z pewnością nie ogląda nowej edycji "Sanatorium miłości". Ważne jest również duże lustro, w którym Wiesława Judek może się przeglądać i sprawdzać, jak na niej leżą nowe kreacje, które seniorka uwielbia kupować. Szczególnie na promocjach!

Zofia Klawinowska o swoim udziale w programie. Jej krewni wstydzą się, że wzięła udział w randkowym show?Zobacz więcej

Na ścianach dominuje jasnoniebieski kolor, który może działać ukajająco. W mieszkanie jest również mnóstwo pamiątek; zarówno tych z "Sanatorium miłości", jak i otrzymanych od rodziny. To jednak nie wszystko! W naszej galerii zobaczycie, jak wygląda mieszkanie Wiesławy Judek.

JAK MIESZKA WIESŁAWA JUDEK?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Leon (gość)

  To był chyba żart TVP , zaprosić kobietę złośliwą i arogancką. Jakimi kryteriami doboru rządzi się ten program.

  07.08.2022 14:01
 • Zosia (gość)

  Wyjątkowo niesympatyczna baba !

  07.08.2022 09:58
 • Gosia (gość)

  Wyjatkowa kobieta. Zlosliwa, nieprzyjemna. A przy tym myśli, ze zjadla wszystkie rozumy. Nie da sie lubic. Z mojego otoczenia nikt jej nie lubi.

  06.08.2022 21:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×