"Sanatorium Miłości 2". Wiesia padła ofiarą obrzydliwego hejtu. Kuracjuszka zaapelowała do internautów

W trakcie emisji 2. edycji "Sanatorium miłości" na Wiesię wylała się fala prawdziwego hejtu. Kuracjuszka kilka tygodni po zakończeniu programu postanowiła zaapelować do internautów, którzy ją atakowali. Co powiedziała?

Multimedia

Wiesia to jedna z najbarwniejszych bohaterek 2. edycji "Sanatorium Miłości". Gadatliwa białostoczanka wzbudzała w Ustroniu mnóstwo emocji. Zachowanie kuracjuszki chętnie komentowali również internauci, ale nie zawsze pozytywnie.

W pewnym momencie Wiesia padła ofiarą obrzydliwego hejtu. W sieci pojawiały się już wpisy, które nie nadawały się do cytowania! Niektórzy sugerowali, że poszła do programu tylko po to, aby się za darmo najeść! To oczywiście nieprawda.

Wiesia nie wierzy w miłość Steni i Władka. Kuracjuszki znowu się pokłóciły!Zobacz więcej

Wiesia to silna osobowość i jak przyznała w rozmowie z Faktem, hejt spływa po niej jak po kaczce. Kuracjuszka zaapelowała jednak do internautów o rozwagę.

Moim hejterom chciałabym zamknąć gębę tym, że ja się przecież w tym programie wylaszczyłam! Schudłam ponad 10 kilogramów, więc oczywistym jest, że się wcale tam nie objadałam. Taka krytyka spływa po mnie jak po kaczce i ja mam do tego ogromny dystans, ale apeluję o rozwagę, bo nie wszyscy mają w sobie taki luz jak ja i niektórych by to bardzo bolało. - powiedziała seniorka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • hania (gość)

    P Wiesiu jest pani super niech się pani nie przejmuje o smakach i gustach sie nie dyskutuje jeźeli piszą zle to z zazdtości

    20.04.2020 16:11
  • Aga (gość)

    Wiesia każdego dnia od rana do wieczora hejtowała nie tylko kuracjuszy wszystko do okola zdarzenia, wydarzenia, wiecznie narzekala wstyd cały czas krytykowała. Wszyscy uczestnicy potrafili się cieszyć każdym dniem i chwilą.

    19.04.2020 23:45
  • Basia (gość)

    Wiesia super kobieta

    19.04.2020 20:56
  • Gabi (gość)

    PANI Wiesia najlepsza kobitka w programie 😘❤pozdrawiam

    19.04.2020 20:50
  • Gosis (gość)

    Co Wy ludzie piszecie. Jaka fajna. Zlosliwa, Wstretna baba. Dokuczala wszystkim wkolo, nic jej sie nie podolalo,

    19.04.2020 19:04
  • Onyks (gość)

    A czy hejt nie jest mówieniem co się myśli czyli to samo co robi Wiesia.

    19.04.2020 11:52
  • Anna (gość)

    P.Wiesławo,prosze na terapie,to nie złośliwie,być może warto się zastanowić,skąd takie nieładne zachowanie.

    19.04.2020 11:12
  • ewelina (gość)

    P.Wiesiu prosze się nie przejmować ,jest pani babka fajna co mysli to powie .Jak na razie to co pani powiedziała to się sprawdziło i jest super .

    19.04.2020 11:01
  • ewelina (gość)

    P.Wiesiu prosze się nie przejmować ,jest pani babka fajna co mysli to powie .Jak na razie to co pani powiedziała to się sprawdziło i jest super .

    19.04.2020 11:00
  • Gosc (gość)

    Pani Wiesiu..na początku Panią lubiłam..ale pozniej..jak Pani zaczęla dokuczac innym.. stwierdziłam.. że jest Pani osoba bardzo złośliwa.. wydawało się Pani..że ma Pani prawo obrażać inne kobiety..czasami trzeba ugryźć się w język.."Prawda. to zaleta człowieka..Prawda to Bøg sam..lecz jeśli prawdą chcesz zabić człowieka.. Sklam!!!!

    19.04.2020 10:21
  • Anna (gość)

    Najmniej atrakcyjna uczestniczka programu. Pełna kompleksów i zahamowań, nieszczęśliwa. Zijąca jadem wobec całego świata a zwłaszcza tych co lepiej wyglądają, nie są zgorzkniali i potrafią bez zahamowań cieszyć się życiem. Szanowna Pani zamiast sączenia jadu proszę tę energię spożytkować na pracę nad sobą i swoimi olbrzymimi kompleksami.

    19.04.2020 10:18
  • Basia (gość)

    Pani wiesia to super babka niech się od niej odczepia bynajmniej była sobą nie tak jak Stasia czy Bożena ciucholantka na co tyle szmat przywiozła myślała że w Polsce to kobiety chodzą w byle czym, trzymaj się wiesiu nie słuchaj tych hejciarzy, kultury zero pozdrawiam cię wiesiu.

    19.04.2020 09:39
  • Jola (gość)

    Marne istoty nie krytykujcie!!!!!! Fajna kobieta. Chcecie zmieniać świat, zacznijcie od siebie!!!!

    19.04.2020 09:00
  • Ola (gość)

    Ci co tak źle o Pani piszą to sami mają problemy ze sobą i to bardzo zli i prostaccy ludzie z bardzo złymi wartościam wyniesionymi z domu .

    19.04.2020 08:34
  • Halina (gość)

    Kocham Panią za to że Pani jest taka autentyczna ,szczera

    19.04.2020 07:31
  • H,G (gość)

    Wiesiu! jesteś fajną babką ,nie przejmuj się złośliwymi ludźmi

    19.04.2020 07:25
  • H,G (gość)

    Wiesiu! jesteś fajną babką ,nie przejmuj się złośliwymi ludźmi

    19.04.2020 07:24
  • H,G (gość)

    Wiesiu! jesteś fajną babką ,nie przejmuj się złośliwymi ludźmi

    19.04.2020 07:20
  • Hanna (gość)

    PANI WIESIU PROSZĘ SIĘ. NIE PRZEJMOWAĆ. JEST PANIĄ ROZSĄDNA KOBIETA JEST PANI SOBA I PROSZĘ TAK TRZYMAĆ ZYCZE POW ODZENIA

    19.04.2020 07:15
  • 68letni (gość)

    Słuchaj persono non grata, brzydziłbym się oddychać w pobliżu ciebie, nienawidzisz ludzi mądrych, zadbanych, pracowitych, pięknych, lubianych, wscibiasz swój Brudny nos tam gdzie nikt ciebie nie prosi, kochasz tylko objadać się, jak ci nie wstyd

    19.04.2020 06:22
NowszeStarsze