"Sanatorium miłości 2". Wiesia zdradziła sekret uczestników! W Ustroniu narodził się związek! Czy to miłość?

Wiesia zdradziła sekret uczestników 2. edycji "Sanatorium miłości"! Okazuje się, że w Ustroniu narodził się związek! Czy tylko jeden? Kto postanowił dać szansę miłości? Sprawdź, co powiedziała nam Wiesia!

Multimedia

Wiesia z "Sanatorium miłości 2" zdradziła sekret uczestników!

Wiesia to jedna z najbardziej charakterystycznych i charakternych bohaterek 2. edycji "Sanatorium miłości". Od początku dała się poznać jako osoba, która nie boi się mówić tego, co myśli. Czy przez to między nią a pozostałymi uczestnikami programu dochodziło do spięć?

Iwona - najmłodsza kuracjuszka z trudną przeszłością. "Modliłam się o śmierć"Zobacz więcej

- Na początku - jak wszędzie - były zgrzyty, ale ja nie brałam tego do siebie - wskazuje Wiesława i przyznaje, że do żadnego z obecnych w sanatorium panów nie zadrgało jej serce. - Ale jako koledzy są fajni - podkreśla.

Okazuje się jednak, że w Ustroniu narodziło się jakieś uczucie! Niestety - jak zdradziła nam Wiesia - nie przetrwało próby czasu. - Udzielam porad temu panu, który został sał. Rzuciła go ta jego adoratorka, a mi jest go szkoda, bo widocznie się zakochał - zdradza seniorka. Kogo ma na myśli? Przypomnijmy, że już w pierwszych odcinkach nowej edycji "Sanatorium miłości" aż trzech panów wyraziło swoje zainteresowanie Iwoną. Byli to Waldek, Gerard i Władysław P. Z kolei Adam nie ukrywał, że chciałby bliżej poznać Basię. Czy to o nich powiedziała nam Wisia?

Adam tłumaczy, gdzie jest Wolbrom. Teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Wiesia z "Sanatorium miłości 2" - kim jest?

Mieszka w Białymstoku. Na pierwszym miejscu stawia dobro drugiej osoby, dopiero potem myśli o sobie. Ponad 20 lat mieszkała we Włoszech, a od 8 jest na emeryturze. Kocha projektować i remontować domy, a także szyć. Sama przerabia sobie ubrania, które kupuje w lumpeksach. Nazywa to stylem Wieśki. Zawsze musi coś zmienić, poprawić. Lubi też gotować, chodzić do kina, teatru, spotykać się z ludźmi oraz uprawiać swój ogródek.

Wiesia i Iwona szczerze o miłości i seksie w dojrzałym wieku. Chcą się zakochać?Zobacz więcej

Prawdziwa miłość to dla niej pomaganie sobie nawzajem oraz brak ciągłego kontrolowania ze strony partnera. U mężczyzn ceni wnętrze i to, jaki mają charakter. Wygląd nie ma znaczenia, ale liczy się czystość i dbanie o higienę. Potrafi współczuć innym. Potrzebującemu oddałaby ostatnią kromkę chleba. Lubi pomagać i troszczyć się o inne osoby. Jest szczera, poukładana i bardzo gadatliwa.

Komentarze

Skomentuj
 • Rob (gość)

  Kocham panią Wiesie super śmieszna i poważna kiedy trzeba mam 30lat a z chęcią bym się z nią kumplowal :d

  06.04.2020 23:50
 • Gosia (gość)

  Wiesia okropna, zazdrosna o ladniejsze kolezanki , nie lubie takich bab. Chyba nie byla lubiana przez panie. Dla mnie najlepsza Halinka i Basia. I Bozenka.

  21.03.2020 20:20
 • Grazyna anna (gość)

  Tylko adam normalny facet , reszta to buraki

  07.03.2020 20:40
 • Ela (gość)

  Wiesia fajna kobietka lubie ja jest ladna i mila i szczera nie gra wielkiej gwiazdy a co do fryzury to miala racje i za to ja cenie nie dala zrobic z siebie glupka pozdrawiam Pania Wiesie i ogladam dalej ten program bo ja najbardziej tam lubie

  19.02.2020 16:25
 • kryska (gość)

  w niedzielnym odcinku wszystkie panie bardzo ładnie uczesane były przez fryzjera tylko pani wiesia stwierdziła ze nie pokaze sie w tej fryzurze nic jej nie pasowało

  10.02.2020 10:04
 • Maja (gość)

  Niektórzy uczestnicy w Sanatorium Miłości maja BARDZO DUŻE ASPIRACJE i WYMAGANIA Każdy człowiek jest TAKiI jaki JEST .Ale powinien zauważyć swoje WADY i WYGLĄD bo NIKT MIE JEST DOSKONAŁY..i TRZEBA Mieć szacunek dla drugiego człowieka. Potrzeba odrobinę wrażliwości SERCA i EMPATIĘ a ŻYCIE BYŁOBY PIĘKNIEJSZE.

  03.02.2020 14:39
 • Emil (gość)

  Ta pani Wiesia ma tyle zalet a jakoś żaden z uczestników tego nie docenił bo charakter to drugo planowanie sprawa kobieta musi się podoba a Wiesia nie grzeszy uroda i jest niesympatyczna zazdrowia o inne uczestniczki ona złym swoim wyglądem nie ma żadnych szans przecież ta jej tusze utrudni jej poruszanie się powinna zacząć dbać o siebie nie rozumiem jak można było zakwalifikować ja do tego programu nie da się jej polubić fee

  28.01.2020 22:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×