"Sanatorium miłości 2". Władysław Balicki rozstał się z ukochaną. Senior spotyka się teraz z koleżanką z programu?

Związek Władysława Balickiego z tajemniczą Wiesławą to już przeszłość. Bohater 2. edycji "Sanatorium miłości" poinformował o rozstaniu z ukochaną, a w mediach pojawiły się informacje, że senior spotyka się teraz z koleżanką z programu. Którą?

Multimedia

Władysław Balicki rozstał się z ukochaną

Władysław Balicki dzięki udziałowi w programie "Sanatorium miłości" poznał tajemniczą Wiesławę, która szybko skradła jego serce. Jeszcze w marcu pisaliśmy o wybrance seniora, kiedy ten pochwalił się ich pierwszą wspólną fotografią w mediach społecznościowych.

Iwona i Gerard zamieszkali razem! Zobaczcie, jak mieszkają zakochani seniorzy!Zobacz więcej

Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Władysław w wywiadzie dla "Na żywo" ujawnił bowiem, że rozstał się z ukochaną.

Spędziliśmy urocze chwile, ale to definitywny koniec. Są sprawy, które wymagają natychmiastowych decyzji. Życzę Wiesi wszystkiego dobrego. - wyznał kuracjusz.

Jak się okazuje Władysław Balicki jest teraz w stałym kontakcie telefonicznym z bohaterką 1. edycji "Sanatorium miłości" Wiesławą Kwiatek. Czy między nimi zaiskrzyło i bohaterowie show TVP poinformują wkrótce o rodzącym się między nimi uczuciu? Pozostaje nam czekać na kolejne doniesienia w tej sprawie.

Przypominamy, że Wiesię Kwiatek już jesienią będzie można oglądać w nowym serialu TVP pt. "Uzdrowisko", w którym zagrała również Nina Busk.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Edmund (gość)

    Ja się dziwię,że pan Władysław z panią Wiesia w ogóle razem był .Mówił , że lubi szczupłe kobiety a takiego pampuchy sobie wziął .Takiego mopsa to ja bym nawet nie chciał .Zamiast na wycieczki kasę wydawać wzięłaby się kobieta w garść i doprowadziła się trochę do ładu.

    11.10.2020 22:03
  • Edmund (gość)

    Ja się dziwię,że pan Władysław z panią Wiesia w ogóle razem był .Mówił , że lubi szczupłe kobiety a takiego pampuchy sobie wziął .Takiego mopsa to ja bym nawet nie chciał .Zamiast na wycieczki kasę wydawać wzięłaby się kobieta w garść i doprowadziła się trochę do ładu.

    11.10.2020 22:03
  • Alicja (gość)

    Pani Wiesia znana jest w całej Warszawie jako sponsorska młodych mężczyzn i dobrze płaci za usługi ... Sama szuka facetów z kasa , sponsorów wycieczek zagranicznych.Wazy 100 kg ma 70 lat. Się już sypie. Zgrywa młodzieżówę i pije do lustra. Szukaja lansu i ma talent rozbijania małżeństw. To prawa ręka diabła

    11.10.2020 11:40
  • Terry (gość)

    Pan Wladyslaw nie potrafi rozstać się z godnością ani starzeć się z godnie.Telewizja mu poprzestawiała w glowie i zapomniał że jest tylko starym czlowiekiem który nie szanował zony jak leżała chora a do tego nie ma dobrej opinii w Łodzi.W domu brudno jak pokazała telewizja i zajmuje się zbieractwem.

    10.10.2020 20:00
  • Grażyna (gość)

    Dobrze że Wiesia kopnęła dziadka bo wcale do niej nie pasował.Stary i mało ogarnięty.To wulkan kobieta dużo podróżuje a on chory potrzebujący opiekunki.Od początku było wiadomo ze nie pasują do siebie. Dziwiłam się,że ona go chciała.

    09.10.2020 01:30
  • Adam (gość)

    Która to Wiesia bo chyba większość kobiet lubi bardziej mlodych niż starych ramoli.

    27.09.2020 00:39
  • Tomek 1978 (gość)

    Pani Wiesia to niby taka cicha woda.Młodych lubi.Mnie tez już zaczepiała na fejsie.Ale ona chyba lustra w domu nie ma i wagi ...

    22.09.2020 17:18
  • Robert (gość)

    A pani Wiesia ma ze mną od 7- iu lat romans....i to, źe mam żonę jej nie przeszkadza😉

    22.09.2020 16:53
  • Marianna (gość)

    Jest ze mną ale stale opowiada o kobietach i mam wrazenie,ze jak zostawiła go pierwsza żona to on sie mści na kobietach.

    21.09.2020 00:06
  • Natalia (gość)

    Może warto aby starsi panowie byli bardziej wierni w związkach.Chyba pan Władek będzie szukał stale, bo powiedział, że to do niego musi partnerka się dostosować.Zapomniał, że stracił już dawno błysk w oczach a media jeszcze trochę i zapomną o takich jak on.

    06.09.2020 14:28
  • Janka (gość)

    Męzczyzna im starszy bardziej dziecinnieje może szuka opiekunki jak Gerard.Choinkę ubrać też ładnie wygląda.

    05.09.2020 14:30
  • Anka (gość)

    Wladek pogadaj z lustrem i pampersa załóz. Jaką Ty wartość przedstawiasz?

    25.08.2020 00:43
  • Maxx (gość)

    ... pewnie po kraju jeździ z zapasem niebieskich pigułek.

    24.08.2020 17:52
  • Ewa (gość)

    Dość tych bzdur...tylko Sanatorium miłości,stare zgredy, miłość w cudzysłowie,stara raszpla z Ameryki,Halina następna,najbardziej pozytywnie Wiesia i Wojtek,pozostałym popieprzyło się w głowach

    24.08.2020 11:04
  • Stary pierdziel, jeszcze chce mu się baby. (gość)

    Basia

    23.08.2020 19:59
  • 22 (gość)

    Ten Władek to to stary ramol ledwo łazi a lata z dupą i myśli ze wszystkie rzucą się na niego tylko co z tego będą miały do czego on się nadaje

    23.08.2020 18:59
  • Andrzej (gość)

    Co to chłopu załować niech łowi jak kot, bo co kobiety mają zrobić jak same.On latał ja żona żyła mówił w tv i zrobił sobie reklame tylko co na to sąsiadki jak tak sprowadza.

    23.08.2020 17:23
  • Antek (gość)

    Kobiery lubią takich mężczyzn a gadke to on ma i lubi sie chwalić.Znajdzue i to szybko bo lubiągo wdowy.

    23.08.2020 17:17
  • Nina (gość)

    Ta Kwiatek to go przewietrzy jak stare kalosze to żywioł kobieta a on powolnu,pochylony i jeszcze mlaska jak je.

    23.08.2020 17:14
  • Anna (gość)

    Czy dziadzio jeszcze zdąży poznać kogoś na stałe bo coś zmarniał.

    23.08.2020 16:08
NowszeStarsze