"Sanatorium miłości 2". Władysław ma już nową partnerkę! Kim jest ukochana seniora?

Władysław z 2. edycji "Sanatorium miłości" nie szukał długo pocieszenia po rozstaniu ze Stenią. Mężczyzna ma już nową partnerkę. Kim jest jego ukochana?

Multimedia

Władysław z "Sanatorium miłości" ma nową partnerkę

W ostatnim odcinku 2. edycji "Sanatorium miłości" Władysław P. i Stenia ogłosili swój związek. Relacja jednak szybko się skończyła. Seniorka przyznała, że okazało się, że różni ich zbyt wiele. Co więcej, po emisji programu Stenia przyznała, że poczuła się ośmieszona i poniżona, gdy w telewizji zobaczyła Władka i Bożenę w jacuzzi. "Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama, a nie z Władkiem".

Stenia potwierdziła rozstanie z Władysławem! Co się stało? Żałuje, że dała się uwieść?Zobacz więcej

Stenia i Władek rozstali się pod koniec 2019 roku. Władysław ogłosił na Facebooku natomiast, że jest w związku. Kiedy w komentarzach pojawiały się insynuacje, że mężczyzna wrócił do uczestniczki "Sanatorium miłości", postanowił to zdementować.

Nie żadna Stanisława ps. Stenia, LECZ NA ZAWSZE HALINKA Z KRAKOWA. Pozdrawiam serdecznie

W odpowiedziach nie zabrakło złośliwości, że na zawsze miała być już Stenia...

Na zawsze? Na zawsze miała być Stenia. Niepoważny facet. Stary, ale dziecinny

Władysław jak na razie nie opublikował zdjęcia z nową ukochaną.

Zobacz galerię

Władysław z "Sanatorium miłości" - kim jest?

Władysław P. mieszka w Jastrzębiu Zdroju. Na Śląsk przyjechał razem za żoną, którą poznał w pociągu relacji Jarosław-Katowice. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Żona była piękną i delikatną kobietą, z którą przeżył 39 lat. Bogusia odeszła 3 lata temu. Nawet dzisiaj Władek deklaruje, że kocha żonę, ale chciałby, żeby inna kobieta wypełniła mu w życiu pustkę.

Jego pasją jest gra na harmonijce ustnej, z którą nie rozstaje się od dzieciństwa. Uwielbia sprzątać i gotować. Najlepiej wychodzi mu rosół, pomidorowa oraz ogórkowa. Jest niezwykle skrupulatny, ma porządek w głowie, w życiu, a także w dokumentach. Wszystko ma posegregowane i zaznaczone różnymi kolorami. Przyznaje, że jest pedantem. Zdecydowanie nie lubi się kłócić i uważa, że dzięki niemu w rodzinie panuje zgoda. Ma słabość do dłuższego spania i wylegiwania się w łóżku.

Przez całe życie pracował na kopalni, gdzie sprawdzał szyby wentylacyjne. Co roku, 4 grudnia, obchodzi święto górnika. Mimo, że tyle lat mieszka na Śląsku i opanował tamtejszą gwarę to nie czuje się Ślązakiem. Gdyby miał coś jeszcze w życiu zrobić szalonego, na pewno byłby to skok ze spadochronem oraz przelot na paralotni. W życiu najważniejsze jest dla niego zdrowie. Władek uważa, że można mieć pieniądze, ale jeśli nie ma się zdrowia, to cała reszta nie ma znaczenia.

Komentarze

Skomentuj
  • Adam (gość)

    PANIE Wladku gratuluję ślicznej partnerki Tak trzymać, Zazdroszczą Panu Pozdrawiam

    06.05.2020 09:23
  • Jola (gość)

    Władek to babiarz,,,pijak żadna porządna kobieta się z nim nie pokaże i nie będzie bo wstyd z TAKIM KASANOWA wyjść w miejsca publiczne

    01.05.2020 10:51
  • Adam (gość)

    Zachował bym się jak mężczyzna a nie płakał jak baba. Idź człowieku lepiej na gorzkie żale i pomógł się Trzeba było iść do parku i randkowac na ławce a nie wyplakiwac się teraz publicznie

    21.04.2020 21:01
  • Andrzej

    Adam (gość)

    P. Adamie A w barku mlecznym na zupce mlecznej i pierożkach byłem w Krakowie u Bociana? A może siku w toalecie publicznej byłem na Nowym Placu, spacerek jakimś deptaczkiem? też byłem Wawel i Planty. Jestem Ciekawy jakby się Pan Panie Adamie zachowała jakby dotyczyło Pana Partnerki ? Dowiedział się dzięki TVP i internetu?

    20.04.2020 22:05
  • Prosto (gość)

    To tylko program dla widzów i należy mieć dystans Niektórzy uczestnicy trochę odlecieli Samo zgłoszenie się świadczy o krzyku rozpaczy Bo znajomości to mogą być na poziomie biura matrymonialnego rodem z PRL na zasadzie pan pozna bezpruderyjna panią....

    19.04.2020 16:26
  • Adam (gość)

    P. Andrzeju A w barku mlecznym na zupce mlecznej i pierozkach pan nie był.? A moze siku w toalecie publicznej, spacerek jakimś deptaczkiem? Żałosne .Kogo to obchodzi

    19.04.2020 09:50
  • Sympatyk

    " Na Zawsze Stanisława STENIA " była do Grudnia 2019r. Później w 2020 roku była "Na zawsze Zofia"do 17.03.2020. A teraz jest od 17.03.2020 Nie żadna Stanisława ps. Stenia, LECZ NA ZAWSZE HALINKA Z KRAKOWA. Pozdrawiam serdecznie. A później, która z Pań " Na zawsze ........... Będzie Na zawsze? Na zawsze miała być Stenia. później Zofia , Halina i ........... Niepoważny facet. Stary, ale dziecinny

    18.04.2020 10:34
  • Tomek (gość)

    Skok ze spadochronem to świetna rzecz tak samo jak latanie w aerotunelu w Lesznie. Pan Władysław koniecznie musi tego spróbować :)

    17.04.2020 14:08
  • Andrzej

    KIM JEST UKOCHANA SENIORA ? Co więcej, dowiedzieliśmy się, że Władek szybko pocieszył się po Steni. Uczestnik "Sanatorium miłości" ma już nową partnerkę. Od niedawna spotyka się z blondwłosą Haliną z Krakowa. Halinka z Krakowa lat 60 z Andrzejem z Kęt lat 62 była razem od dnia 07 05.2019 rok do dnia 17.03 2020 roku, które ogłosił P. Władysław, lat 69 ze jest w Związku od dnia 17.03.2020 i TVP pokazała wizerunek Haliny z Krakowa oprócz wcześniejszego wpisu to razem rodzinnie spędziliśmy w 2019 roku Święta Bożonarodzeniowe w Krakowie i Sylwester - Ustroń. z pobytem rodzinnym w Kętach i wyjazd Tropikalna wyspa pod Berlinem z noclegiem w Legnicy od dnia 03.01.2020 roku do dnia 05.01.2020roku. Były zaplanowane Wczasy w Maroko z TUI -446276613 od dn. 19.06.2020 roku do dn. 26.06.2020roku MAROKO -Royal Decameron Tafoukt DZM1 -All incuzive Lista uczestników z rezerwacją miejsca w samolocie tam i z powrotem Andrzej N. z Kęt i Halina W z Krakowa koszt: 7.144 złote. Pozdrawiam 62-dwu letni Andrzej N z Kęt który był ślepo Zakochany w 60 -cio letniej Halince W z Krakowa i chciał ułożyć życie razem a co dostał?

    14.04.2020 22:28
  • Bożenka (gość)

    Władek to cwaniak leci na baby aż się slini z żadną długo nie posiedzi każda go oskubie i zostawi seksomaniaka i lubi %.

    14.04.2020 20:42
  • Andrzej

    KIM JEST UKOCHANA SENIORA ? Halinka z Krakowa lat 60 z Andrzejem z Kęt lat 62 była razem od dnia 07 05.2019 rok do dnia 17.03 2020 roku, które ogłosił P. Władysław, lat 69 ze jest w Związku od dnia 17.03.2020 i TVP pokazała wizerunek Haliny z Krakowa oprócz wcześniejszego wpisu to razem spędziliśmy w 2019 roku Święta Bożonarodzeniowe w Krakowie i Sylwester - Ustroń. z pobytem w Kętach i wyjazd Tropikalna wyspa pod Berlinem z noclegiem w Legnicy od dnia 03.01.2020 roku do dnia 05.01.2020roku Pozdrawiam 62-dwu letni Andrzej N z Kęt który był ślepo Zakochany w 60 -cio letniej Halince W z Krakowa i chciał ułożyć życie razem a co dostał?

    14.04.2020 08:59
  • Andrzej

    KIM JEST UKOCHANA SENIORA ? Halinka z Krakowa z Andrzejem z Kęt była razem od dnia 07 05.2019 rok do dnia 17.03 2020 roku, które ogłosił P. Władysław, ze jest w Związku od dnia 17.03.2020 i TVP pokazała wizerunek Haliny z Krakowa oprócz wcześniejszego wpisu to razem spędziliśmy w 2019 roku Święta Bożonarodzeniowe w Krakowie i Sylwester - Ustroń. z pobytem w Kętach i wyjazd Tropikalna wyspa pod Berlinem z noclegiem w Legnicy od dnia 03.01.2020 roku do dnia 05.01.2020roku Pozdrawiam 62-dwu letni Andrzej N z Kęt który był ślepo Zakochany w 60 -cio letniej Halince W z Krakowa i chciał ułożyć życie razem a co dostał?

    14.04.2020 08:57
  • Andrzej

    KIM JEST UKOCHANA SENIORA ? Halinka z Krakowa z Andrzejem z Kęt była razem od dnia 07 05.2019 rok do dnia 17.03 2020 roku, które ogłosił P. Władysław, ze jest w Związku od dnia 17.03.2020 i TVP pokazała wizerunek Haliny z Krakowa są zdjęcia pobytu razem z Andrzejem z Kęt w/m miejscowościach: Łańcut, Bieszczady - Arłamów Cisna Polańczyk nad Soliną, Kopalnia Geodo - zabytkowa, Tarnowskie Góry - Kopalnia Srebra, Gliwice - Palmiarnia, Wczasy - Mrzeżyno , po drodze Wrocław, Poznań, Świnoujście, Warszawa - Stadion Narodowy Polska-Mołdawia i zwiedzanie stolicy, Berlin- Jarmark Bożonarodzeniowy, Tropikalna wyspa pod Berlinem, Dni - Osieka, Oświęcimia, Żywca - że zwiedzaniem Browaru. Oraz na występy do Teatru na Baseny termalne i Zakopane , Poronin i inne miejsca i imprezy które się odbywały za ten okres 10 -ciu miesięcy było dużo, finansowane przez...... Nie potrawiła kulturalne się rozejść , w oczy powiedzieć partnerowi, tylko dowiaduje się z medium TVP. Może to nie pierwszy raz tak było?

    14.04.2020 08:37
  • Andrzej co (gość)

    Pani Basiu to nie plotki tylko fakty. Kto oglądał Senatorium miłości i zna osoby. To tylko swoje spostrzeżenia przekazuke.

    13.04.2020 14:13
  • Basia (gość)

    Ale wszystkim zal dupe sciska plotkary

    13.04.2020 12:35
  • Ktoś (gość)

    Oboje są siebie warci najgorszy, a para w całym programie on udawał Belmonda a wory pod oczami były straszne ona zaś zachowywała się jak małolata i wcale nie żałuję że tak się stało

    13.04.2020 07:14
  • Andrzej (gość)

    Jedynie sasiedzi będą wiedzieć czy już zamieszkała u Władysława P lat 69 w Jastrzębiu Zdroju czy u Halinki W. lat 60. w Krakowie. A jak u Władysława w Jastrzębiu Zdroju to ma duże wymagania nowe: Łozko, Posciel, kołdra poduszki nie będzie spała jak na nim spały żona , Stenie i inne kobiety. To wiem

    12.04.2020 17:42
  • Andrzej (gość)

    Wyjaśnienie do Majka ale Halinka Halinka z Kielc nie poszła do jakuzji z Władysławem tylko Bozenka i ja obmacywał i nogi na ramieniu miała Stenia po.programie pojechała do Władysława do Jastrzębia Zdroju. W grudniu dowiedziała się o tej sytuacji i poznała charakter - alkohol jest wywiadzie Steni Od 17.03.2020 roku jest na Facebooku że Władysław lat 69 jest w związku z Halinka W. lat 60.z Krakowa i jest zdjecie. Halinka W lat 60 z Krakowa była w Związku od dn. 07.05.2019 roku Andrzej N lat 62 z Kęt 💏 bez afisiwania się dawanie zdjęć. Sprawy damsko-meskie zostały między nami. A nie na forum mówienie o anoniziwaniu się i kobieta ma być rano wieczorem i w poludnie. To świadczy i jego kulturze i wychowaniiu. A kobieta lecząca na takiego faceta jest bez klasy .

    12.04.2020 17:25
  • Momo (gość)

    Fatale te baby i faceci to żenada Powinni . Siedziec w domach zająć się czyms A nie taki .lans Brzydcy faceci Tam konkretna osoba.to była Pan i Stenia . Po co taki cyrk

    12.04.2020 15:54
  • Pani 60+ (gość)

    To program rozrywkowy i tyle

    12.04.2020 15:10
NowszeStarsze