"Sanatorium miłości 2". Wojtek jest zakochany. Senior znalazł miłość po programie. "Nie można się nagadać przez telefon"

Wojtek z 2. edycji "Sanatorium miłości" jest zakochany! Okazuje się, że panująca kwarantanna nie stanęła na drodze miłości seniora.

Multimedia

"Sanatorium miłości" - Wojtek zakochany

Wraz z finałem "Sanatorium miłości" powstało kilka związków, ale nie wszystkie przetrwały próbę czasu. Wojtek nie znalazł miłości w programie, ale jak się okazuje, zakochał się po zakończeniu "Sanatorium miłości".

Władysław nie żałuje rozstania ze Stenią? "Bardzo dobrze, teraz jestem bardzo szczęśliwy"Zobacz więcej

Uczestnik programu TVP w rozmowie z "Faktem" wyznał tajemniczo, że spędza teraz dużo czasu rozmawiając przez telefon.

Moja codzienność w czasie epidemii się zmieniła, bo zawsze byłem rannym ptaszkiem, a teraz chodzę późno spać, bo nie można się nagadać przez telefon. Ale to jest fajne zajęcie, czas upływa i być może wyjdzie z tego coś ciekawego.

Wojciech nie zdradził, kim jest osoba "po drugiej stronie kabla", ale przyznał, że czeka na moment, kiedy będą mogli się spotkać.

Jak się spotkamy, będzie wreszcie okazja, by spojrzeć sobie nawzajem w oczy i to będzie jak wisienka na torcie. Bo jeśli te rozmowy telefoniczne trwają długo, to znaczy, że ludziom zależy na sobie, są siebie ciekawi i dzięki temu nie czują się samotni. Czasami fajniej jest pogadać z osobą obcą, niż z rodziną czy znajomymi. Bo z bliskimi rozmowy mogą być trochę przewidywalne, a z nową osobą jest taka świeżość i ekscytacja

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Krzyś (gość)

  Trzeba dobierac słowa i czyny bo można zranić druga osobę i tej osoby znajomych a nie wyklupiac się tak do Cyrku. Bo się jest Babia u Dziadkiem i rodzina widzi

  23.04.2020 18:13
 • Seniorka (gość)

  A kto by ze Stenią wytrzymał? Może za późno Wladysław to zobaczył?

  23.04.2020 16:21
 • Jola (gość)

  Jak się pije to co tu komentowac ..sam mowiłes że za kołnierz nie wylewasz TY I DŻENTELMEN HA HA

  23.04.2020 15:18
 • Wytrwałości (gość)

  Szczęśliwego i

  23.04.2020 07:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×