sanatorium miłości 2

Nie od razu zapałali do siebie uczuciem w „Sanatorium miłości”. Tak wyglądały początki znajomości Iwony Mazurkiewicz i Gerarda Makosza

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz to seniorzy, których połączył program „Sanatorium miłości”. Ich przyjaźń przerodziła się w miłość! Wysportowana kuracjuszka miała wokół siebie wielu adoratorów, ale to Gerard został wybrankiem jej serca. Zobaczcie w galerii piękne momenty Iwony i Gerarda w "Sanatorium miłości".

26.11.2022Sanatorium miłości

Ma żonę dzięki "Sanatorium miłości". Pierwszy ślub w historii programu wyglądał tak. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Program "Sanatorium miłości" to randkowe show dla seniorów prowadzone przez Martę Manowską. Niedawno zakończył się 4. sezon hitu Telewizji Polskiej. Przypominamy pierwszy ślub, który miał miejsce w historii programu. Uczestnik Adam z 2. edycji co prawda partnerkę znalazł po programie, ale wśród gości nie zabrakło przyjaciół z programu! Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość. Myślicie, że zobaczymy na ślubnym kobiercu kogoś z seniorów z 4. edycji?

17.11.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 2". Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz pokazali zdjęcia z wakacji. Seniorów rozgrzewa płomienna miłość!

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz to bez wątpienia największe gwiazdy programu "Sanatorium miłości". Chociaż od zakończenia 2. edycji show, w której poznali się seniorzy, ich związek wciąż budzi wśród widzów ogromne emocje! Teraz Iwona i Gerard pochwalili się zdjęciami z wakacji. Przez te fotki przemawia ogromna miłość tej pary! Zobaczcie sami.

15.09.2022Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×