sanatorium miłości 2022

Tak wyglądały pokoje kuracjuszy "Sanatorium miłości 4". Tutaj rodziły się przyjaźnie i odbywały dysputy!

"Sanatorium miłości" to jeden z flagowych hitów Telewizji Polskiej. Widzowie mieli szansę oglądać rezydentów tytułowego sanatorium już po raz czwarty. Choć program już się skończył, a obecnie TVP prowadzi casting do 5. edycji, my postanowiliśmy wrócić wspomnieniami do ostatniej edycji. Jak wyglądały pokoje kuracjuszy "Sanatorium miłości 4"? To tutaj rodziły się przyjaźnie i odbywały dysputy!

15.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert i Mariola B. nadal są razem? Król Turnusu zdradził nam, jak dziś wygląda ich relacja. "Jest wspaniale"

Za nami ostatni odcinek 4. edycji "Sanatorium miłości", która przez wielu widzów uważana jest za najlepszą w całej historii programu. Jednymi z ulubionych kuracjuszy fanów byli Piotr Hubert oraz Mariola B., którzy przez cały program ewidentnie mieli się ku sobie. Udało nam się dowiedzieć, jak obecnie wygląda relacja pomiędzy nimi. Czy ich związek z "Sanatorium miłości" przetrwał?

18.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Mamy nowe zdjęcia z finału 4. edycji. Mariola i Hubert jednak są razem?! "Oni naprawdę się kochają"

Finał 4. edycji "Sanatorium miłości" już w najbliższą niedzielę! Wiadomo już, że w ostatnim odcinku zobaczymy zaręczyny. Kto zdecyduje się na tak poważny krok? Z najnowszych zdjęć, które znajdziecie w galerii wynika, że Mariola i Hubert jednak są razem! Czy mieszkaniec z Siemianowic Śląskich i Amerykanka się zaręczą?

13.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Widzowie są wstrząśnięci zachowaniem Anny! "Okropna kobieta, wredna natura, po trupach do celu". Co takiego zrobiła?

Za nami 6. odcinek najnowszej edycji programu "Sanatorium miłości", w którym nie brakowało emocji. Zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Zdaniem widzów, za te drugie w dużej mierze odpowiedzialna jest Anna, którą okrzyknięto w sieci "antybohaterką odcinka". Po tym, co zrobiła w programie, widzowie nie pozostawili na niej suchej nitki. Co się stało?

25.04.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Natalia i Roman nie szczędzą sobie czułości w jacuzzi! "Kiedyś gustowałam tylko w starszych panach"

Na oficjalnym koncie "Sanatorium miłości TVP" na Facebooku pojawił się przedpremierowy fragment 6. odcinka randkowego show dla seniorów, po którym widać, że atmosfera w "Sanatorium miłości" nabiera rumieńców. Mogliśmy w nim zobaczyć fragment randki Natalii i Romana, którzy postanowili wziąć wspólną kąpiel w jacuzzi.

21.04.2022Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×