"Sanatorium miłości 3". Edward jest zakochany? "Po programie poznałem fajnego kociaka!"

Edward z przyjaciółmi z "Sanatorium miłości 3" pojawił się w świątecznym odcinku "Familiady". W trakcie rozgrywki kuracjusz zdradził, że po programie poznał "fajnego kociaka". Czy to oznacza, że Edward z "Sanatorium miłości" jest szczęśliwie zakochany?

Multimedia

Edward z "Sanatorium miłości 3" znalazł miłość?

Edward w "Sanatorium miłości" nie znalazł dla siebie wybranki, choć dwoił się i troił się, aby trafić m.in. do serca dystyngowanej Krystyny. Randkował także z Haliną, z którą złapał super kontakt, ale pozostał z nią w relacji przyjacielskiej.

Halina broni zachowania Edwarda w programie. To wiele wyjaśnia. Został źle odebrany? Zobacz więcej

67-latek wzbudzał w "Sanatorium miłości" sporo kontrowersji. Apodyktyczny charakter dał się we znaki nie tylko pozostałym seniorom, ale również widzom. -To nie jest człowiek, z którym można by było mieszkać, żyć, jest bardzo apodyktyczny - twierdziła w programie Janina. Halina uważa z kolei, że jurny senior zyskuje przy bliższym poznaniu. Dla Królowej Turnusu Edward jest zgrywusem, który w 1. odcinku powiedział o trzy słowa za dużo, a ludzie od razu zaczęli go źle odbierać.

W święta wielkanocne okazało się, że Edwardowi udało się znaleźć miłość. Senior w świątecznym odcinku "Familiady" pochwalił się, że z kimś się spotyka.

Po programie poznałem fajnego kociaka! - powiedział w "Familiadzie" Edward.

Na razie nie wiadomo, kim jest wybranka seniorka, ale trzymamy kciuki za jego nową relację i życzymy szczęścia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Milena. (gość)

    Każdy jest człowiekiem, każdy jest inny, a ci co obrażają tego Pana, sami są prostakami. To może właśnie ten stary człowiek jest normalny, ma zasady, a z nami jest coś nie tak. Krytykujecie człowieka za to że jest sobą, jest jaki jest, a czy was każdy lubi? A to że swoją koleżankę nazywa kociakiem to jest jego sprawa. Nie jedna samotna kobieta, nie zależnie od wieku gdyby usłyszała z ust ukochanego że jest jego kociakiem była by szczęśliwa. A tu? Fuj, obrzydliwe, jak on może tak o kobiecie? Lepiej kociakiem niż być kobyłą. Weźcie się zastanówcie nad sobą, czy jesteście idealni i ubustwiani przez wszystkich, kto wie jacy będziemy w jego wieku? Nie lubisz go, nie krytykuj, nie komentuj, żyj spokojnie i daj człowiekowi żyć, bez głupich komentarzy.

    08.04.2021 13:53
  • Z,R (gość)

    Odpowiedż dla Żymloka;ale wydał pan o sobie opinię ,lepiej żeby pan nic nie pisał. Pan też kiedyś osiągnie wiek emeryta i co wtedy?

    08.04.2021 13:41
  • Piotrek (gość)

    Przesadził z tym kociakiem zero szacunku dla kobiety jaka by nie była jest kobieta a nie kociakiem.Szanowna Pani jeśli Pani akceptuje być kociakiem to proszę to kontynuwac jeśli jest Pani kobieta z klasą to zakończ to wszystko

    08.04.2021 08:06
  • tratatata (gość)

    Już widzę tego kociaka i to szczęśliwe zakochanie.... buachachacha.. Halina chyba miała nadzieje, ale okazały się płonne.

    06.04.2021 08:57
  • Krych (gość)

    Uważam że ten człowiek nie nadaje się na przyjaciela i męża. Bardzo prosty szukający nie żony ale parobka któremu można wszystko nakazywać. Słuszna racja że normalnie myśląca kobieta nigdy nie dopuści takiego człowieka do związku tylko te które zniosą poniżenia dla kasy. Jak taki prostak może mówić o kobiecie to zwykły ham który chce zaistnieć bez względu na opinię innych. Nazywać kobietę kociakiem to coś znaczy myślę że takiego prostaka żadna kobieta nie zechce bo facet ma wysokie mniemanie o sobie a jest zwyczajnym hamem bez ogłady.

    06.04.2021 07:16
  • Krych (gość)

    Uważam że ten człowiek nie nadaje się na przyjaciela i męża. Bardzo prosty szukający nie żony ale parobka któremu można wszystko nakazywać. Słuszna racja że normalnie myśląca kobieta nigdy nie dopuści takiego człowieka do związku tylko te które zniosą poniżenia dla kasy. Jak taki prostak może mówić o kobiecie to zwykły ham który chce zaistnieć bez względu na opinię innych. Nazywać kobietę kochankiem to coś znaczy myślę że takiego prostaka żadna kobieta nie zechce bo facet ma wysokie mniemanie o sobie a jest zwyczajnym hamem bez ogłady.

    06.04.2021 07:10
  • Adam (gość)

    Stary wyliniały kocur poszukał młódkę której zaimponowała jego emerytura

    05.04.2021 23:58
  • Irena (gość)

    Cóż to za określenie ,,kociak,,. Nadal ma głupie odżywki. Stary zgred.

    05.04.2021 23:55
  • Anna (gość)

    Zdzisław jest bardzo ludzki i potrafi zachować się jak dżentelman. Kulturalny, niekonfliktowy.

    05.04.2021 20:52
  • Cecylia (gość)

    Ja osobiscie p. EDWARDA bardzo lubie sympatyczny czlowiek

    05.04.2021 19:23
  • Anka (gość)

    To wszystko takie naciągane teraz tylko kasa za darmo tam nie siedzą

    05.04.2021 18:11
  • Żymlok (gość)

    Stare ciule zboczone ,nawdupiają się viagry i myślą że są kogutami pojeby zboczone.

    05.04.2021 15:38
  • Pokolenie (gość)

    Jak to były policjant a oni mają zjechane pod sufitem

    05.04.2021 15:18
  • Teresa (gość)

    Powodzenia p. Edwardzie był Pan wśród wszystkich uczestników razem z p. Halinką barwnym ptakiem programu.

    05.04.2021 13:40
  • Iwona (gość)

    Moim zdaniem najfajniejszą osobą w tym programie była nasza Białostoczczanka super babka z klasą.

    05.04.2021 13:38
  • Lucek (gość)

    Mieszkam w Czernikowo i powiem że program zmienił Edka na korzyść , jest bardziej tolerancyjny i lubiany. Ma specyficzny humor i himery ale któż ich nie ma. Reprezentował nasza miejscowość godnie i na wesoło .

    05.04.2021 13:37
  • Teodora (gość)

    Oglądałam sanatorium miłości tylko że Pan tam był i dodawał pikanterii . Bez Pana nic szczególnego wszystko takie sztuczne i bez wyrazu . Pozdrawiam i życzę Panu Edwardowi spełnienia marzeń

    05.04.2021 13:32
  • Alicja (gość)

    Niekiedy szuka się daleko a ma się pod nosem. Może p.Edziu ma w pobliżu jakąś fajną sąsiadeczkę i teraz doszli do wniosku że są do siebie stworzeni. Powodzenia p. Edku i głowa do góry równy z Pana gość

    05.04.2021 13:28
  • Malinka (gość)

    Też jestem od niedawna wolną emerytką ale nigdy w życiu nie chciałabym aby druga połowa nazywała mnie kociakiem obrzydliwe fe

    05.04.2021 12:29
  • Chyba (gość)

    Nie chcę go chociaż by miał miliony żadna kobieta nie zniosłaby jegomościa a taodzywka kociak zenada