"Sanatorium miłości 3". Ekstremlne zadania, moc wzruszeń i wiele pocałunków w 3. sezonie! Zobacz zwiastun nowych odcinków!

"Sanatorium miłości" to autorski format Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. W 3. sezonie nie zabraknie emocji. Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" odcinek 1. w niedzielę, 3.01.2021 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Dwunastka seniorów rusza po przygodę swego życia. Mają nadzieję na miłość, przyjaźń, a co najmniej na świetną zabawę. Mężczyźni i kobiety z różnych części Polski wsiądą razem do busów, które zawiozą ich do przepięknej Polanicy Zdrój, gdzie spędzą najbliższy miesiąc. Tam czeka na nich Marta Manowska, która dzielnie wspiera i motywuje uczestników, obdarzających ją zaufaniem podczas sanatoryjnych aktywności i rozmów na emocjonalne i trudne tematy.

Marta Manowska wita nowych kuracjuszy w Polanicy-Zdroju! Kto wpadnie sobie w oko?Zobacz więcej

W trzecim sezonie "Sanatorium miłości" nie tylko ponownie oddaje głos seniorom i prezentuje światu bohaterów, którzy często zbyt wcześnie wysyłani są na uczuciową i mentalną emeryturę. Ale przede wszystkim szykuje dla widzów moc niespodzianek! W tej odsłonie show pojawią się znane ze szklanego ekranu twarze oraz osobowości telewizyjne. Spotkanie z nimi odkryje nieznane dotąd talenty naszych bohaterów. W finale zaś widzowie zostaną zaskoczeni niecodziennym wydarzeniem.

Uczestnikami reality-show są seniorzy 60+,których łączy jedno – żyją samotnie. Do Polanicy Zdroju przyjechali: Anna, Andrzej, Zbigniew, Halina, Edward, Jadwiga, Wiesław, Janina, Władysław, Krystyna, Zdzisław i Teresa. "Miłość nie ma terminu przydatności do spożycia" - stwierdza 64-letni Andrzej, którego słyszymy w pierwszym zwiastunie 3. edycji "Sanatorium miłości". Co czeka bohaterów? Zobacz wideo!

Kolejni seniorzy szukają miłości! Kim są uczestnicy nowej edycji randkowego programu TVP?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Sanatorium miłości" sezon 3. - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×