"Sanatorium miłości 3". Halina pokazała jak mieszka! Seniorka kocha kwiaty, hoduje kury i warzywa w ogródku. Zobacz jej dom

Halina Jaksa od razu zaskarbiła sobie sympatię widzów. Energiczna seniorka z Pabianic została Królową Turnusu 3. edycji "Sanatorium miłości", a teraz pokazała jak mieszka! Na działce pod Papianicami hoduje kury i warzywa w ogródku. Zobacz, jak wygląda dom Haliny z "Sanatorium miłości".

Multimedia

Halina z "Sanatorium miłości 3" pokazała jak mieszka!

Halina Jaksa nie ma sobie równych! Widzowie od razu pokochali sympatyczną seniorkę z Pabianic, która urzekła wszystkich swoją naturalnością i poczuciem humoru. Fani "Sanatorium miłości" od początku typowali ją na zwyciężczynię, a ich przewidywania potwierdziły się w finałowym odcinku programu.

Metamorfoza Haliny krytykowana przez widzów! Fryzjer się nie popisał? "Jak mogli jej TO zrobić?"Zobacz więcej

Co prawda Halina tytułem Królowej Turnusu musiała podzielić się z Jadzią, ale to w niczym nie przeszkadza. Wielu i tak uważa Halinę za największe objawienie tej edycji i jedną z najbardziej charyzmatycznych kuracjuszek w całej historii programu. Życie seniorki po powrocie z Polanicy Zdroju bardzo się zmieniło, wszyscy ją teraz zaczepiają, ciągle odbiera telefony z gratulacjami. - Niedawno poszłam na rynek i chciałam sobie kupić sukienkę. Zaczęłam oglądać jedną, a podeszła jakaś pani i mówi: To nie dla pani! - powiedziała Halina w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim.

Uczestnicy otrzymują wynagrodzenie za udział w programie? Jak zgłosić się do nowej edycji?Zobacz więcej

Halina Jaksa zaprosiła do siebie redakcję Dziennika Łódzkiego! Seniorka od 15 lat mieszka na działce w okolicach Pabianic. Tam hoduje kury i warzywa w ogródku.

W Pabianicach mam mieszkanie, tu jestem zameldowana. Od wielu lat jestem sama. Z mężem jesteśmy w sądowej separacji. Mam troje dzieci i czworo wnuków. Dawid i Julka uczą się w trzeciej klasie szkoły podstawowej, Jesika chodzi do pierwszej klasy, a Mateusz do „zerówki".- opowiada Halina.

Zobacz, jak mieszka Halina z "Sanatorium miłości". Królowa Turnusu pokazała swój dom!

Zobacz galerię

Koniec przyjaźni?

Halina bardzo chętnie opowiada o swoim udziale w programie. Seniorka przyznała, że nadal utrzymuje kontakt z Anią, Andrzejem, Edkiem i Wieśkiem. Niestety jej przyjaźń z Jadzią nie przetrwała. Choć jeszcze w trakcie ostatniego odcinka "Sanatorium miłości" obie kuracjuszki zapewniały, że będą utrzymywać kontakt, bo bardzo się zżyły, to stało się inaczej.

Jakoś kontakt się urwał. A myślałam, że przyjedzie do mnie na tydzień... – mówi krótko Halina.

Halina Jaksa - kim jest?

68-letnia Halina jest mieszkanką Pabianic. To kobieta bezpośrednia, z dużym dystansem do siebie i świata. Jest prawdziwa oraz pełna energii. Słuchając piosenki „Niech żyje bal” Maryli Rodowicz, można pomyśleć, że to utwór właśnie o niej. Halina nigdy nie narzekała na swoją pracę, lubi to, co robi. Ciężko pracuje, ale też intensywnie się bawi. Lubi poczuć adrenalinę, którą daje jej szybka jazda samochodem lub skuterem. Chociaż jest na emeryturze, nadal pracuje zawodowo na pół etatu. Jest mistrzynią w przyrządzaniu wielu potraw, ale to pampuchy z jagodami, które zbiera osobiście, są jej popisowym daniem!

W życiu osobistym Halina nie miała już tyle szczęścia. Rozstała się mężem, jednak z tego związku ma wspaniałą trójkę dzieci dwóch synów i córkę. Dzisiaj brakuje jej kogoś, z kim mogłaby po prostu dobrze i miło spędzać czas. Ceni sobie bardziej charakter mężczyzny niż jego wygląd.

Komentarze

Skomentuj
  • nelson (gość)

    Nadszedł czas, aby podzielić się moim świadectwem, jestem Nelson i cieszę się, że zeznawam tutaj, moja mama przedstawiła mi Babę Ogbogo, kiedy odkryła, że ​​nie mogę zajść w ciążę po 3 latach małżeństwa. To spowodowało tyle kłopotów w moim małżeństwie i doprowadziło do rozwodu. powiedziała, że ​​jest wysoce uduchowiony i może sprawić, że moja żona wróci do mnie z radością i będziemy mogli mieć razem dzieci. Na początku wątpiłem, dopóki się z nim nie skontaktowałem, a potem rzuciłem na mnie potężne zaklęcia i sprawiłem, że moja żona wróciła do mnie po zrobieniu tego, co potrzebne. A teraz jesteśmy szczęśliwi z cudownymi dziećmi. Od dnia, w którym Wielka BaBa Ogbogo pracowała dla mnie i rozwiązała moje problemy. Złożyłem mocną przysięgę, że tak długo, jak żyję, będę nadal świadczył o dobroci jego wielkich dzieł, a ci, którzy stoją w obliczu problemów w związkach i małżeństwie, powinni szybko się z nim skontaktować i zostać szczęśliwym świadkiem, takim jak ja. Podaję jego kontakt tutaj, E-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com lub kontaktuję się z nim przez jego numer WhatsApp. +2349020168697 Sprawił, że moja była żona wróciła do mnie z radością Uzdrowił mnie z impotenta do prawdziwego mężczyzny.

    21.03.2021 13:41
  • Anna (gość)

    Pani Halinko,jest Pani wspaniała, naturalna,szczera,ma Pani wspaniale ,dobre serce i tak trzymać, więcej nic się nie powinno liczyc👍😀😍

    18.03.2021 11:20
  • Jola (gość)

    Halinko jesteś naprawdę Super i Krystyna Edzio również i Zdzisław reszta baracho

    17.03.2021 10:08
  • Hala (gość)

    Pani Halinko, Pani jest fantastyczną ,otwartą i szczerą osóbką .Bardzo lubię takich ludzi ,zawsze lgnę do takich ,wnosiła Pani wiele pozytywnej energii w programie. Ogólnie oglądam coś innego ,ale zaintrygowała mnie Pani otwartość ,gdzie każdy zazwyczaj chce udawać kogoś innego i to od razu widać grę jak w teatrze.Pani była i jest super pomijając Pani osobiste zainteresowania bibelotami sakralnymi itp, liczy się Pani wielkie serducho .W programie polubiłam osobowość Pana Zdzisława ,fajny ,ciekawy człowiek i jest w moim typie ,oryginalny .Pani Halinko ,jestem imienniczką Pani i życzę Pani dużo zdróweczka i oby się Pani nie zmieniała ,jest Pani mega "babką "Pozdrawiam .HB.

    16.03.2021 22:52
  • Beta (gość)

    Pani Halinko jest Pani naturalną kobietą mówiącą sercem a takich dziś już nie ma. To że Pani mówi zara, tera mnie to nie przeszkadza. Wolę tak ale szczerze niż bułke przez bibułkę - sztucznie. Gratulacje chętnie bym Panią odwiedziła.

    16.03.2021 21:36
  • Polska wieś (gość)

    Halinka mimo swojego wieku 18+ to była najbardziej naturalna i nie była ą ę dużo pozytywnej energi chociaż nie jest księżniczką to nie udawala kogoś kim nie jest pozdrawiam trzymam kciuki

    16.03.2021 21:27
  • Ewa (gość)

    Dom pełen sentymentalnych pamiątek i ulubionych drobiazgów wiele mówi o osobowości właścicielki. Świetna, sympatyczna, pełna ciepła, bez krzty krygowania się, życzliwa dla wszystkich kobieta. Była wyjątkiem w tej dość pretensjonalnej grupie.

    16.03.2021 20:22
  • Ewa Romanowska (gość)

    Fryzjerowi zakazać pracy bo fryzjer jest od poprawienia urody a nie oszpecania takiemu fryzjerowi kapelusz nic nie pomoże masakra

    16.03.2021 20:11
  • Pola (gość)

    Z Halinki dobra kobieta, ale słownictwo, tera, Zara mogłaby się kontrolować, i ten śmiech prostacki całą buzia....

    16.03.2021 19:26
  • Bardzo cie polubilam Halinko,chetnie bym z toba nawiazala kontakt. Jestes super. Moja babcia byla taka jak ty! Pozdrawiam (gość)

    Halinko prosze o kontakt. Jestes super! Moja babcia byla taks jak ty. Super! Pozdrawiam

    16.03.2021 14:59
  • Xyz (gość)

    Pani Halinko jest Pani cudowną,zaradną i bardzo wartościową kobietą,tak trzymać,pozdrawiam Kobieta

    16.03.2021 10:32
  • ze wsi (gość)

    Halinę w obraz i ..... odprawiać pielgrzymki, trochę refleksji ludzie.....Halina prosta i naiwna, Jadwiga bywała w świecie i obyta... jaka może być przyjażń między nimi, każdy niech swojego podwórka pilnuje .

    16.03.2021 10:31
  • Ewa (gość)

    Niech wygląda na tyle lat ile ma, czemu wszyscy mają się sztucznie upiększać???Liczy się serce...a ponaciągana buzia niejednego odstraszy...

    16.03.2021 07:42
  • Plus (gość)

    Halinko jesteś naj....

    16.03.2021 07:15
  • Małgorzata (gość)

    Super babeczka,lepiej być samej niż takie przechery mieć wokół siebie,w tym wieku już nie ma mowy o zmianie czegokolwiek,a P Halinka jest cudowna i nie ma co tego psuć ,niech próbują inni chociaż w paru procentach się dostosować do ideału,który Pani stanowi.Życzę dalszego pozytywnego mimo wszystko podejścia do ludzi,pozdrawiam:)

    16.03.2021 07:07
  • Bk (gość)

    Pani halinko od razu wiedziałam, że z tej przyjaźni będą "nici". To fałszywa niedobra kobieta zaraz było to widać z Jej oczu. Pani jest łatwowierna to Panią zgubi. Jest Pani wspaniała szczera kobieta podobna do mnie i wiem co Pani czuje jak się zawiedzie. Wszyscy, którym pomogłam zostali zdrajcami a ja bym serce oddała tak jak Pani. Nie warto. I Tak będziemy postępować bo my już takie jesteśmy i zostaniemy. To jest nasz błąd. Pozdrawiam życzę zdrówka bo moje szwankuje. Za dużo nerwów i stresu. B. Panią polubiłam nawet pozwolę sobie napisać, że pokochałam. Tych co piszą źle o Pani włożyć do jednego wora z Jadwiga. Pozdrawiam