"Sanatorium miłości 3". Halina znowu zmieniła fryzurę! Fani zachwyceni. W nowych włosach prezentuje się dużo lepiej!

Halina Jaksa chyba nie była zadowolona z metamorfozy, jaką zafundowali jej specjaliści w finale "Sanatorium miłości 3". Królowa Turnusu po powrocie do domu udała się do zaprzyjaźnionej fryzjerki. W nowych włosach prezentuje się dużo lepiej!

Multimedia

Halina z "Sanatorium miłości 3" zmieniła fryzurę!

Halina została Królową Turnusu w 3. edycji "Sanatorium miłości", ale metamorfoza, jaką sprawili jej fryzjer i styliści programu spotkała się z ostrą krytyką ze strony internautów. Nowy kolor włosów i fryzurę ozdobioną błyszczącą wstążką wielu uznało za pomyłkę!

Halina pokazała jak mieszka! Kocha kwiaty, hoduje kury i warzywa w ogródku. Zobacz jej domZobacz więcej

Wygląda na to, że Halina także nie była zadowolona ze swojej finałowej przemiany. Choć w ostatnim odcinku tryskała energią oraz poczuciem humoru i do końca nie dała po sobie nic poznać, to w rodzinnych Pabianicach szybko wybrała się do zaprzyjaźnionego fryzjera.

Jestem zadowolona z fryzury! Zrobiła mi ją Ania, siostra mojej synowej - powiedziała w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim.

Zobaczcie w galerii, jak w nowej fryzurze wygląda Halina. Naszym zdaniem, w nowych włosach prezentuje się dużo lepiej!

Zobacz galerię

Halina Jaksa - kim jest?

68-letnia Halina jest mieszkanką Pabianic. To kobieta bezpośrednia, z dużym dystansem do siebie i świata. Jest prawdziwa oraz pełna energii. Słuchając piosenki „Niech żyje bal” Maryli Rodowicz, można pomyśleć, że to utwór właśnie o niej. Halina nigdy nie narzekała na swoją pracę, lubi to, co robi. Ciężko pracuje, ale też intensywnie się bawi. Lubi poczuć adrenalinę, którą daje jej szybka jazda samochodem lub skuterem. Chociaż jest na emeryturze, nadal pracuje zawodowo na pół etatu. Jest mistrzynią w przyrządzaniu wielu potraw, ale to pampuchy z jagodami, które zbiera osobiście, są jej popisowym daniem!

W życiu osobistym Halina nie miała już tyle szczęścia. Rozstała się mężem, jednak z tego związku ma wspaniałą trójkę dzieci dwóch synów i córkę. Dzisiaj brakuje jej kogoś, z kim mogłaby po prostu dobrze i miło spędzać czas. Ceni sobie bardziej charakter mężczyzny niż jego wygląd.

Komentarze

Skomentuj
  • Hej (gość)

    Co wy z tym Zdzisiem, naprawdę się wam podoba????.....

    17.03.2021 11:44
  • Jovita (gość)

    ZAPROSCIE MNIE WYROWNAM TEN POZIOM SZTUCZNOŚCI I AKTORSKIEJ INTELIGENCJI Badz sobą

    16.03.2021 21:37
  • Jola (gość)

    Halinka to bardzo miła pozytywna osoba widać po niej dobroć i szczerość zasługuje aby otaczały ją dobre osoby

    16.03.2021 18:33
  • Aleksandra (gość)

    Taka prosta, przaśna kobieta. Kim tu się zachwycać ? Co w tej Pani było wyjątkowego ? Zero elokwencji, emocje podane na talerzu i to na zawołanie.

    16.03.2021 18:24
  • Nina (gość)

    Nie rozumiem tego uwielbienia dla Haliny,Jest miłą, życzliwą kobietą, ale bez przesady.Taka kuma z sasiedztwa.

    16.03.2021 17:24
  • Czytelniczks (gość)

    Zastanawiam się, dlaczego tzw.styliści zrobili tak nieudaną metamorfozę? Pani Halina lepiej wyglądała przed zmianą. Nie dziwię się że od razu biegusiem poleciała do fryzjera. Teraz wygląda- petarda! Gratuluję zmiany na + Pozdrawiam

    16.03.2021 16:06
  • Krystyna (gość)

    To co zrobili stylisci zHalinko to panie boże taki z niego stylista

    16.03.2021 15:36
  • Majka (gość)

    Pani Halinka nie musi niczego robić pod publikę ma swoich fanów i tyle pozdrawiam

    16.03.2021 14:51
  • Zyczliwa (gość)

    Halina sympatyczna osoba. Emocjonalna, ale nie histeryczna. Naturalna i świetnie się dzięki temu odnalazła w tym programie. Prosta ale nie prostacka. Niestety, choć o gustach się nie dyskutuje, uważam, że źle się ubiera, włosy tragedia, makijaż tragedia. Uzębienie...ups. Kobieta da się lubić. Przyjaciółka Jadzia natomiast straszna. I z urody i z charakteru i z zachowania. Aktorka ze spalonego teatru. Krysia młodzieńcza, urokliwa ale z dystansowania. Zresztą nie dziwię się.

    16.03.2021 13:54
  • Jovita (gość)

    ZAPROSCIE MNIE WYROWNAM TEN POZIOM SZTUCZNOŚCI I AKTORSKIEJ INTELIGENCJI Badz sobą

    16.03.2021 12:47
  • Basia (gość)

    Każdy jest sobą nie podoba się nie oglądać

    16.03.2021 12:20
  • Jan (gość)

    Najbardziej nie lubię pani KRYSTYNY.

    16.03.2021 11:11
  • Jan (gość)

    Najbardziej nie lubię pani KRYSTYNY.

    16.03.2021 11:10
  • zuza (gość)

    Nie wiem dlaczego wszyscy zachwycaja sie Haliną, sztuczna kobieta: śmieje sie na zawołanie i płacze tez na zawołanie. Tak bardzo chciała być wesoła , ze graniczyło to z pośmiewiskiem. Pomijajac wszystko jest to bardzo prymitywna kobieta, typowa wiejska - Baba.

    16.03.2021 10:41
  • hehehe (gość)

    Jednym słowem Halinkę/ czemu nie Halinę/ oprawić w ramy i zacząć się do niej modlić. Oszołomy całkowicie odleciały....

    16.03.2021 10:12
  • klara (gość)

    Alicja, może dozyjemy, może nie, ale cyrków nie będziemy wyczyniać, jak poniektórzy w programie

    16.03.2021 10:06
  • Siacha (gość)

    P.Halinka ona jedna sie tam sprawdzila,a reszta to zaklamane towarzycho pod publiczke. Gdybym miala namiary na Pania to umililabym Pani zycie w inny sposob.Jestem W USA,jestem osoba taka jak Pani. Mam 61 lat jestem gadula oczywiscie szczera. Pan Edek to druga osoba pozytywna,on by do P.pasowal,dalaby sobie P. Z nim rade,ale on slepy niech siedzi sam.Pozdrawiam.

    16.03.2021 03:47
  • Maria (gość)

    Halinka fajna kobietka Zdzisio też reszta nie wiem poco tam była pokazać się na szklanym ekranie ale finał okropny chodzi o stylistów co oni zrobili z tych kuracjuszy nawet pieska by mi było szkoda żeby się nim zajęli okropność czy oni nie mają żadnego wyczucia stylu kto to jest dlaczego pozwolili uczestnikom na występ w takim wydaniu masakra

    15.03.2021 22:25
  • Marek (gość)

    Wy tu wszyscy orgazmu dostajecie na ich punkcie!

    15.03.2021 22:20
  • MarSen (gość)

    Przesłod,ona i przelukierowana Halinka.... Tak płakała za Jadzią a jadzia sobie dała spokój. Miały być jak siostry....

    15.03.2021 21:43
NowszeStarsze