"Sanatorium miłości 3". Halinka pochwaliła się wyjątkowym prezentem od innej kuracjuszki! Z kim wciąż przyjaźni się sympatyczna seniorka?

Program "Sanatorium miłości 3" za nami, ale Halina Jaksa wciąż robi furorę. Sympatyczna seniorka dalej utrzymuje kontakt z częścią kuracjuszy z randkowego show TVP. Z kim ostatnio jest blisko? Sprawdźcie!

Multimedia

PRZYJAŹŃ HALINKI Z "SANATORIUM MIŁOŚCI 3"!

Pani Halinka to zdecydowanie najpopularniejsza uczestniczka programu "Sanatorium miłości 3". Sympatyczna seniorka od dawna robi furorę; fani ją kochają, ale do Halinki ciepło odnoszą się także inni kuracjusze randkowego show TVP.

Teraz Halina Jaksa pochwaliła się wyjątkowym prezentem od innej kuracjuszki! Okazało się, że Halinka wciąż jest bardzo blisko z Anną Król, która podarowała jej kubek!

Piję herbatkę w kubku, który dostałam w prezencie od Ani z Sanatorium Miłości.❤❤❤ Aniu dziękuję i pozdrawiam🥰🥰😘😘😘

Halina Jaksa nominowana do tytułu Osobowości Roku 2020! Zasłużyła?Zobacz więcej

Wygląda na to, że Halinka i Ania bardzo mocno się zaprzyjaźniły! Do tego widać, że fani wciąż kochają panią Halinkę! W komentarzach czytamy m.in.

Pani Halinko widzi Pani kto kim był tak naprawdę .Prawda.Ale ważne że prawdziwe przyjaźnie mogą przetrwać do końca życia.Ania to Unikat.Pasujecie do siebie dziewczynki .

Pani Halinko, uwielbiałam oglądać program ze względu na Panią. Kiedy pani się śmiała, śmiałam się i ja, a kiedy pani płakała - płakałam razem z panią. Tyle pozytywnych emocji od pani dostałam, za które bardzo dziękuję. Serdecznie Panią pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego 😊

Herbatka będzie lepiej smakować, w takim kubku. Serdecznie pozdrawiam ❤❤

Pragnę również wypić kiedyś w Pani towarzystwie herbatkę. Pozdrawiam cieplutko.

W takim kubku można napić się smacznej herbatki i smacznej kawusi, czego pani Halince życzymy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ela (gość)

    Prymitywna baba.

    27.05.2021 06:13
  • Kasia (gość)

    Jaka osobowość ROKU? niech lepiej nauczy się poprawnie mówić prymitywne babski że srebrnym zębem. Wiesniara.

    27.05.2021 06:12
  • Kasia (gość)

    Jaka osobowość ROKU? niech lepiej nauczy się poprawnie mówić prymitywne babski że srebrnym zębem. Wiesniara.

    27.05.2021 06:12
  • Ela (gość)

    Prymitywna baba.

    27.05.2021 06:09
  • sloneczko (gość)

    Irena, i dlatego ma być nominowana jako osobowość roku, puknij się.Taką samą osobowością możesz być ty i każda z nas.

    27.04.2021 11:21
  • Irena (gość)

    Pani Halinka to wspaniała, szczera kobieta. Chciałabym mieć takie przyjaciółki.

    27.04.2021 09:32
  • Stacha halina (gość)

    Halina przestań się tak sama promować bo już się chce rzygać

    26.04.2021 11:46
  • Stacha halina (gość)

    Halina przestań się tak sama promować bo już się chce rzygać

    26.04.2021 11:42
  • Ada (gość)

    Wieś tańczy I gta

    26.04.2021 11:16
  • Suszanka (gość)

    Brawo Pani Halinko poznała Pani prawdziwą przyjaciółkę A nie tylko do telewizji, też bym chciała z panią wypić kiedy kawę,zapraszam na Mazury koło Iławy, pozdrawiam.

    26.04.2021 09:27
  • Suszanka (gość)

    Brawo Pani Halinko poznała Pani prawdziwą przyjaciółkę A nie tylko do telewizji, też bym chciała z panią wypić kiedy kawę,zapraszam na Mazury koło Iławy, pozdrawiam.

    26.04.2021 09:27
  • Ela (gość)

    Byłam na początku programu za HELENKA ale teraz myślę że ma parcie na szkło mozna sie pomylić

    25.04.2021 22:22
  • Ola (gość)

    Po co ciągle piszecie o tej kobieci za chwilę zaprosicie ją na czerwony dywan Tak z nikogo zrobicie idola A to zwykła kobiecina

    25.04.2021 20:55
  • Ewa (gość)

    Co za podłość tak obrażać prawego człowieka jaką jest Pani Halinka

    25.04.2021 14:19
  • kik (gość)

    Forma przerosła treść i nadal rośnie.

    25.04.2021 11:09
  • hehe (gość)

    Kalina, jaki znów hejt, niech każdy na głowie nawet staje jak mu to potzrebne do szczęścia, ALE ZA SWOJE. Trzeba z rozeznaniem oceniać te sprawy.

    25.04.2021 11:06
  • Kalina (gość)

    Po co ten podly hejt? Niech sie kobiety ciesza i korzystaja z zycia poki ono trwa! Byle bzdura - i juz nas nie ma, drogie panie - glowy do gory! Duzo zdrowia i radosci, i samych pozytywnych ludzi dookola!

    25.04.2021 11:01
  • gdzie chorzy (gość)

    Kolejna edycja już wkrótce, kolejne osoby chcące się zabawić za nasze pieniądze, kolejne ploty, ośmieszenia... i niezła kaska dla P. Manowskie. To z tych 2 mld.

    25.04.2021 10:54
  • H .N. (gość)

    Oj ludzie;ludzie! takie głupoty wypisujcie na temat Halinki a przecież to taka miła i szczera dziopa.

    25.04.2021 10:48
  • hehe (gość)

    Ludziom już się miesza która Andzia, czy Ania, która Halina, czy Jadzia, co która powiedziała, jak się zachowała, powstał ogólny misz - masz. Każda inna, każda na swój sposób fajna, tak jak my wszyscy czytający i oglądający. Jednego nie cierpię - parcia na szkło. Szanuję ludzi z wiedzą, skromnością, życzliwością...