"Sanatorium miłości 3". Jadwiga i Janeczka wypoczywają na jachcie! Mamy zdjęcia

Wakacyjny czas beztroski udziela się także naszym ukochanym seniorkom z "Sanatorium miłości". Charyzmatyczne bohaterki programu - Jadwiga i Janeczka - postanowiły spędzić wakacje razem. Mamy zdjęcia z ich gorącego wypoczynku na.... jachcie.

Multimedia

Pamiątki ze swojego wyjazdu Jadwiga opublikowała we wtorek, 29 czerwca 2021, na swoim Facebooku. Jak poinformowała seniorka, razem ze swoją koleżanką z programu, Janeczką, wybrały się na Mazury. Tam, wraz ze swoimi przyjaciółmi - fanami wypoczywały na jachcie, a także miały okazję nauczyć się żeglowania i sterowania łodzią!

Jadwiga tak opisała swoją przygodę:

Dopiero z Janeczką wróciłyśmy ze szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Zostałyśmy zaproszone przez naszych fanów na tydzień przygody na jachcie. Niezapomniane wspomnienia. Dosłownie uczyłyśmy się wszystkiego co łączy się żeglowaniem... łącznie ze sterowaniem💪 Haniu i Sławku!!!! Dziękujemy bardzo❤️ Ahoj!!!

Zobaczcie zdjęcia z mazurskiej wyprawy seniorek:

"Sanatorium miłości" - jak seniorzy spędzają wakacje?

Edward z ukochaną, Jadwiga w siodle, Halina z przyjaciółmi - tak seniorzy spędzają wakacje! Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Misiek (gość)

    Super babki Tak trzymac

    03.07.2021 11:30
  • Lidka (gość)

    Czytam te komentarze i nie wiem z skąd u Polaków tyle złości nienawiści i niedobrego smaku. Niech każdej spojrzy w swoje gniazdo,ile i czego się doczekał! Dobrego i złego! Pozdrawiam wszystkie zgorzkniale komentatorki

    03.07.2021 09:07
  • Ewa (gość)

    Skąd w ludziach tyle złości jak można tak okropnie pisać o kobietach Niestety takie opinie tylko może pisać człowiek który ma w sobie tyle złości że nie może sobie z nią poradzić Proszę takich ludzi żeby zajrzeli do swego wnętrza własnej duszy i serca Potrzebujecie kochani pomocy pozdrawiam wszystkich

    03.07.2021 08:43
  • Wanda (gość)

    Fajne dziewczyny tak trzymać chciałabym do Was dołączyć . pozdrawiam samotna.

    02.07.2021 11:17
  • Krystel (gość)

    Gratuluję gustu Pani Janinie w programie fryzura beznadziejna a teraz stylowa jak z jarmarku. Do damy daleka droga albo gust sie ma albo nie. Te tenisówki i reszta masakra

    02.07.2021 11:14
  • Halina (gość)

    Dwie gwiazdy ze. spalonego teatru nie wyszło w. programie.. Faceci chyba nie szaleli za Panią i w Sanatorium Miłości pobawili się i puścili.pannie wolno. Niech się bawią

    02.07.2021 11:02
  • Jola (gość)

    Co nas obchodzi co kto robi ,Śmiechu wart*

    02.07.2021 08:32
  • Ela (gość)

    Dajcie juz spokoj z tymi sanatorium milosci. Co to kogo obchodzi co robią. Straszne gwiazdy z nich robicie jagby byli nie wiadomo kim .Basta!

    02.07.2021 07:58
  • Do Aleale (gość)

    Oceniasz kogoś według siebie ?!!

    02.07.2021 05:46
  • Marija (gość)

    Przepraszam ale to TV kręci te nudne lody. Były w programie ok. Zapłacili im ok. Zagrali swoje role i po co komu proza życia tych pań????

    01.07.2021 19:49
  • Lena (gość)

    Nie oceniam, ale Jadwiga okazała się bardzo nieszczera w stosunku do Halinki.

    01.07.2021 18:07
  • Nina (gość)

    Do ale ale. Żal ci dupe sciska, bo ciebie nikt nie zaprosi do takiego programu bo jesteś prostakiem. Ktoś kto zna swoją wartość to i na starość potrafi się wypromować. Szacunku dla nich.

    01.07.2021 17:02
  • Graszka (gość)

    Paskudna baba... Następny podziękował za znajomość. Brawo👏👏👏👏👏

    01.07.2021 14:31
  • Graszka (gość)

    Paskudna baba... Następny podziękował za znajomość. Brawo👏👏👏👏👏

    01.07.2021 14:30
  • Ania . (gość)

    Do Aleale Pamiętaj...młodość nie wieczność i kiedyś tam będziesz mieć tyle lat co te Panie....więc po co te złośliwości???? Pozdrawiam (również stara lampucera)jak to niektórzy mówią o nas tych wcześniej urodzonych

    01.07.2021 13:51
  • Ja (gość)

    No i fajnie, są obie przebojowe, umią się bawić i dogadać! Fajne babki.

    01.07.2021 13:40
  • Aleale (gość)

    Qrva a tej starej landary halyny nie zaprosili, jak oni mogli prostaka pominąć, byłby komplet, mogłyby czarownice polatać se na miotle stadem.

    30.06.2021 12:57