"Sanatorium miłości 3". Jadwiga i Zdzisław w namiętnym tańcu! Seniorka tęskni za Zdzisławem, który wybrał niedoszłą narzeczoną?

Program "Sanatorium miłości 3" już dawno za nami, ale między uczestnikami randkowego programu dla seniorów wciąż dochodzi do ciekawych sytuacji. Niedawno spotkali się ze sobą niedoszli kochankowie, czyli Jadwiga i Zdzisław. Koleżeńskie spotkanie przerodziło się... w namiętny taniec pary! Seniorka wciąż jest zainteresowana mężczyzną?

Multimedia

Jadwiga tęskni za Zdzisławem z "Sanatorium miłości 3"?

Ich związek miał być największą wizytówką "Sanatorium miłości 3". Na ekranie Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz i Zdzisław Wasiak w pewnym momencie nie mogli wprost się od siebie oderwać. Wszystkim wydawało się, że to będzie główna para tej edycji show.

Zdzisław Wasiak szczery do bólu. To co widzimy w programie jest tylko ustawką?Zobacz więcej

Jednak po zakończeniu programu coś poszło nie tak. Nagle okazało się, że Zdzisław Wasiak nie jest aż tak mocno zainteresowany Jadwigą, a w wywiadach wprost przyznawał, że wypełnił oczekiwaną od niego rolę! Przy okazji, trochę między wierszami, dodał, ze dla niego program był sposobem na powrót do niedoszłej narzeczonej, która odrzuciła zaręczyny Zdzisława. W momencie, gdy mężczyzna pojawił się w TV, jej podejście się zmieniło...

Z kolei Jadwiga w wywiadach mówiła, że okazało się, iż Zdzisław nie jest gotowy na związek, a ta relacja jest dla niej niczym kolonijna miłość. Czy jednak na pewno? Jakiś czas temu Jadwiga przyznała, że utrzymuje ze Zdzisławem przyjacielskie stosunki, a niedawno nawet się spotkali! Zwykłe, koleżeńskie spotkanie nieoczekiwanie przerodziło się w pokaz namiętnego tańca! Zresztą zobaczcie sami, jak Jadwiga i Zdzisław zatańczyli!

Zdzisław Wasiak nie może oderwać się od swojej ukochanej! Pasuje do niego bardziej niż Jadwiga?Zobacz więcej

Jadwiga tęskni za Zdzisławem? Komentarze fanów są jednoznaczne!

Jadziu coś wspaniałego zaprezentowaliście oboje. Bardzo pasujecie do siebie. Pozdrawiam.

Pasujecie do siebie

Jadziu aż wstrzymałam oddech, to było piękne!!! A wogóle wyglądasz ślicznie, gratuluję Wam obojgu. Pozdrawiam serdecznie.

Wow Jadziu 😍 cudownie wyglądasz !

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maria (gość)

    Pani Jadzia przesciguje się z Panią Halina. Parcie na, szkło robi z siebie wielka artystka ma problemy z wysławianiem. Ta peruka masakra. W programie pokazała jaka jest.

    11.07.2021 19:32
  • Iza (gość)

    O. Matko ta Pani robi wszystko żeby było głośno o niej. Żenada dobrze ze jej peruka nie spadła. Pan Zdzisław sztywny Pani Jadzia mozr tańczy ale nie taniec taki jak rango. Pan Zdzisław ma kobietę i pi co tak się poniżać i okazywać mówić o przyjaźni . Wszystko sztuczne

    10.07.2021 18:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×