"Sanatorium miłości 3". Jadwiga oddaje się pasji, którą poznała na emeryturze. Szaleje w siodle jak prawdziwa kowbojka

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz jest jedną z dwóch największych - obok Haliny Jaksy - ulubienic widzów 3. edycji programu "Sanatorium miłości". Seniorka po prostu nie może ustać w miejscu. Najszczęśliwsza jest w ruchu. Ostatnio zaszalała w siodle.

Multimedia

Jadwiga z "Sanatorium miłości 3" szaleje w siodle jak prawdziwa kowbojka

Jadwiga już otarła łzy po Zdzisławie, który romansował z nią w programie, a potem zostawił dla innej:

Moje serce jest wolne, lecz serce Zdzisława zajęła inna. Czułam, że on nie jest gotowy na nowy związek. Na pewno była między nami nić porozumienia, ale cóż, okazało się, że były to tylko koleżeńskie rozmowy. Nic na to nie poradzę, bo przecież do tanga trzeba dwojga. (...) Na relację ze Zdzisławem patrzę dziś tak jak na kolonijną miłość - powiedziała Jadwiga dziennikarzom "Twojego imperium".

Jadwiga i Zdzisław znowu są razem? Mężczyzna wciąż jest zainteresowany "Operetką"?Zobacz więcej

Seniorka spędzała ostatnio czas na ranczo nieopodal Łomnicy. Jeździectwo stało się jej pasją już na emeryturze. 63-letnia Jadwiga jest w świetnej formie właściwie przez całe życie. Tańczy od kiedy skończyła trzy latka, a profesjonalnie - jako tancerka - była związana z Operetką Wrocławską.

Trzeba przyznać, że zdjęcia są piękne, a Jadwiga wygląda na nich rewelacyjnie. Zupełnie, jakby urodziła się w siodle! Fani skomentowali:

Jadziu... pięknie się bawisz👍 Cieplutko pozdrawiam ❤️🍀😘

Po co jechać do Teksasu jak my mamy tu swoich rodzimych kowboyow w naszej ,,małej ojczyźnie,, gdzie wszystko jest takie swojskie ,gdzie ludzie są przyjaźni, gdzie jesteśmy u siebie w swoim domu. Pięknie Jadziu ,masz wspaniałych przyjaciół polskich kowboyow. Jezdzisz jak rasową kowboyka. Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich.💕💕💕

Wspaniałe chwile, śliczne zdjęcia, pozdrawiam cieplutko 😘

Piękne miejsce na przejażdżkę

Jak Wam się podoba Jadwiga w siodle?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • W (gość)

    Totalna paskuda, fuj, rzucić w nią miotłą to zacznie latać w te i nazad jak opętana.

    19.06.2021 11:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×