"Sanatorium miłości 3". Kolejni seniorzy szukają miłości! Kim są uczestnicy nowej edycji randkowego programu TVP?

Czas na wielki powrót randkowego hitu Telewizji Polskiej, czyli "Sanatorium miłości 3"! Program o seniorach szukających miłości wraca z nowymi odcinkami, a my przedstawiamy wam uczestników nowej edycji programu! Kto tym razem chce znaleźć szczęście oraz związek?

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" odcinek 1 - premiera w niedzielę, 3 stycznia, o godzinie 21:15

"Sanatorium miłości" w 3. sezonie nie tylko ponownie oddaje głos seniorom i prezentuje światu bohaterów, którzy często zbyt wcześnie wysyłani są na uczuciową i mentalną emeryturę, ale przede wszystkim szykuje dla widzów moc niespodzianek! W nowym sezonie show pojawią się znane ze szklanego ekranu twarze oraz osobowości telewizyjne. Spotkanie z nimi odkryje nieznane dotąd talenty naszych bohaterów. W finale zaś widzowie zostaną zaskoczeni niecodziennym wydarzeniem.

Uczestnikami reality show są seniorzy 60+, których łączy jedno - żyją samotnie. W trakcie pobytu w uzdrowisku, tym razem będzie to Polanica Zdrój, będą mieli okazję odmienić swoje dotychczasowe życie, nawiązać nowe przyjaźnie, a może nawet znaleźć miłość.

Znamy datę premiery 3. sezonu. Kto wystąpi w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Zabawna i wzruszająca opowieść z ich udziałem udowodni, że dojrzałość może mieć fascynujące oblicze drugiej młodości, a życiowe doświadczenie to bezcenna wartość, a nie zbędny bagaż. Pod okiem Marty Manowskiej kuracjusze będą się poznawać, uczestniczyć w rytmie sanatoryjnego turnusu w zabiegach leczniczych oferowanych przez goszczące ich sanatorium, a przede wszystkim otwierać nowy rozdział swojego życia, świetnie się przy tym bawiąc!

Poznajcie uczestników programu "Sanatorium miłości 3"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fhkop (gość)

    Wszystkim zlosliwcom mowie won od tego programu niech nie igladaja i nie zieja jadem i zajma sie swoimi sprawami

    03.01.2021 18:27
  • Robert (gość)

    Marta Manowska to super dziewczyna i akurat do tych programów to nie wyobrażam sobie nikogo innego pełen profesjonalizm.

    19.12.2020 16:38
  • Emerytka (gość)

    Manowska jest taka jaka jest Tvp beznadziejna

    18.12.2020 19:15
  • edi badyl (gość)

    nie wiem po co tyle zlosliwosci i dyktowania komus co ma robic mam na mysli marte wedlug mnie super babka i ladna oraz zgrabna a nie moze byc inaczej bo mlodosc ma swoje prawa ,a co powinna robic jaki program prowadzic to jej sprawa niech kazdy robi to co umie najleoiej i bedzie bardzo dobrze ,ktos tam napisal ze powinna sobie znalezc faceta i odpowiedz dla tego zmartwionego nie pamietam kogo a ja wiem ze ma dzwiekowca to raz a dwa moze nie miec w ogole to jej sprawa a nie ludzi z ulicy ,nie moge zrozumiec dlaczego przez polakow przechodzi tyle jadu i ninawisci dziwne to dla mnie ,pozdrawiam wszystkich serdecznie bez wzgledu na okolicznosci i sposob wypowiadania sie i wychodzic z tej zasady jak ja ze jak sie nie wie to sie nie gada proste jak sznurek w kieszeni .

    17.12.2020 06:41
  • Maria (gość)

    Fajny program, bez chamstwa, przemocy. Pełna kultura, sympatyczna pani MartaManowska, a jak się nie podoba komuś to niech nie ogląda

    16.12.2020 23:01
  • Katarzyna (gość)

    Program dla seniorów powinna prowadzić seniorka takich nie brakuje a nie Manowska seniorzy śpiewają po co ona z Brzozowskim wcześniej z kamelem wystarczy że oceniający są. Rolnika niech prowadzi choć z rola nie ma nic wspólnego nie zna realiów wsi. Na siłę programy z jej udziałem jeszcze będzie podróżniczy lepszego nie było jak dzikowska i Halik których nie powtarzają. Jego nie ma ale Dzikowska żyje fantastyczny inteligentny niezastąpiony program...

    16.12.2020 21:53
  • Andrzej (gość)

    Niech Manowska najpierw znajdzie sobie męża !

    16.12.2020 21:51
  • Kuracjusz (gość)

    Gorszej chały nie było od lat.. interweniować powinien ZUS o wypaczeniach ich idei pani Manowska już nie wie jak się lansować na nieszczęścia ch innych

    16.12.2020 21:15
  • Joko (gość)

    Witam i rzeknę zapytaniem kiedy odcinki były nagrywane przecież pandemi jest wszystkich w domach zamykacie a tu co rusz nowe programy seriale ja się pytam kiedy No tak celebryta wolno szarakom nie kurna mydlicie tylko oczy ludziom i straszycie szczepieniami dość tej ściemy