"Sanatorium miłości 3". Konflikt Jadzi i Haliny! Jadwiga zabrała głos w sprawie byłej koleżanki! Halinka manipuluje i chciała tylko wypromować się na Jadzi?

Nie milkną echa wywiadu, jakiego niedawno udzieliła Halina z programu "Sanatorium miłości 3". Z wywiadu dowiedzieliśmy się, że jej przyjaźń z Jadwigą nie przetrwała próby czasu. Teraz do tych słów postanowiła odnieść się Jadwiga!

Multimedia

KONFLIKT JADWIGI I HALINY Z "SANATORIUM MIŁOŚCI 3"!

Halina i Jadwiga zostały królowymi turnusu programu "Sanatorium miłości 3". Jeszcze w finale programu, gdy Halina niemal ze łzami w oczach żegnała Jadzię i cieszyła się, że znalazła w programie przyjaciółkę, wydawało się, że ta relacja przetrwa długie lata.

Nic bardziej mylnego, Już po programie okazało się, że rzeczywistość boleśnie weryfikuje wszelkie sanatoryjne relacje. W wywiadzie, jakiego Halina udzieliła dla Dziennika Łódzkiego, padają słowa:

Jakoś kontakt się urwał. A myślałam, że Jadwiga przyjedzie do mnie na tydzień...

Przyjaźń Jadzi i Haliny nie przetrwała! Smutne słowa seniorki o koleżance z programuZobacz więcej

W sieci natychmiast zawrzało! Fani zaczęli zarzucać Jadwidze fałsz i udanie przyjaźni! To oczywiście nie mogło pozostać bez odpowiedzi Jadwigi, która na jednej z facebookowych grup napisała (pisownia oryginalna):

Nie wiem dlaczego mówi.. Wcale nie miałam do niej jechać a na moje telefony nie reagowała a jak się dodzwoniłam to mówiła, że nie miała zasięgu... Dlaczego sama do mnie nie zadzwoniła??? Nie wiem dlaczego mi to robi...

Halina postanowiła odpowiedzieć na słowa Jadwigi i napisała (pisownia oryginalna):

Jadziu Kochana, ranisz moje serce. :( Po powrocie z Sanatorium dzwoniła do Ciebie z życzeniami imieninowymi oraz gdy wracałam z Warszawy z nagrania "Pytanie na śniadanie". Ty nie odzwoniłaś ani razu. I nie mów, że nie miałam zasięgu, bo nawet jak jestem w pracy, to jest coś takiego jak "nieodebrane połączenie" i później do każdego odzwaniam. Od Ciebie takiego sygnału nie było. Ktoś napisał, że jesteśmy z dwóch różnych światów. Coś w tym jest. To ja Ciebie pokochałam jak siostrę, a Ty... byłaś tylko miła. Kochani nie piszcie źle o Jadzi, bo mnie jest bardzo przykro. :(

Halina pokazała jak mieszka! Kocha kwiaty, hoduje kury i warzywa w ogródku. Zobacz jej domZobacz więcej

Te słowa pozostały już bez odpowiedzi Jadwigi, ale odpowiedzieć na nie postanowiła... wieloletnia przyjaciółka Jadwigi, która napisała (pisownia oryginalna):

ale Pani lubi manipulować, bo ja proszę Pani byłam przy tym jak Jadwiga do Pani dzwoniła i takie bajki to proszę zostawić dla Pani osobistego dobrego samopoczucia. Ten tekst kochani nie piszczcie źle o Jadwidze to Pani sposób pod publikę. Jestem Panią do głębi rozczarowana, bo tyle miłych słów słyszałam o Pani od Jadzi, a tu wyszło szydło z worka. Nie tak się robi z koleżanką, udaje się jej przyjaciółka a to zwykła dla Pani reklama. Nie interesuje mnie, że teraz ktoś mnie zhejtuje bo ja lubię prawdę, a ona jest jedną i sama prędzej czy później się obroni. Pozdrawiam Panią i życzę pogody ducha. Sądzę, że moja przyjaciółka nie będzie tym moim tekstem zadowolona, ale nie pozwolę...

Jak myślicie, kto ma rację w tym sporze? Halina rzeczywiście manipuluje i chciała wypromować się na Jadwidze?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • smutas (gość)

    HALINKA NAIWNA. PO PROGRAMIE JADZIA MIALA CO ROBIC A NUE TYDZIEN NA WSI SIEDZIEC Z HALINKĄ. JADZIA JUŻ POKAZALA COBPOTRAFI Z WLADKIEM. BIEDNY ZALAMANY I KTO WIE CZY NIE PRZYPLACIL TEGO ROZCHOROWANIEM A POTEM NIESTETY I SMIERCIĄ. KOLEZANKA JADWIGI NIE POWINNA SIE MIESZAC I MOWIC O LANSOWANIU NA JADZI BO JALINKA NIE MA O TYM POJECIA. ZA TO JADZIA BYLA TAK ŻĄDNA ZAISTNIENIA ZE ZAMIAST JECHAC DO HALINKI TO NAPUSCILA JESZCZE NA NIĄ PSIAPSIOLKE. CALE ZYCIE CZLEK BYWA NAIWNY A PASOZYTY ROBIĄBZ SIEBIE OFIARY. BIEDNY WLADEK PIERWSZYC SIE NABRAL.

    14.04.2021 00:12
  • Hel (gość)

    ależ to temat na święta! same głupie plotki - kto to o tym decyduje??? Taki poziom programu w TVP? nie ma mądrych, wartościowych tematów w naszym kraju? o wartościowych, zasłużonych obywatelach? tylko jakieś tam przypadkowe kółtliwe babki? ŻENADA !!!

    02.04.2021 09:09
  • Hel (gość)

    ależ to temat na święta! same głupie plotki - kto to o tym decyduje??? Taki poziom programu w TVP? nie ma mądrych, wartościowych tematów w naszym kraju? o wartościowych, zasłużonych obywatelach? tylko jakieś tam przypadkowe kółtliwe babki? ŻENADA !!!

    02.04.2021 09:08
  • Zabka (gość)

    Podobał mi się ten program tak niestety bywają przyjaźnie w sanatorium ale to są rywalizację kto nie miał przyjaźni w młodości to nie wie co to jest przyjaźń to do końca życia na dobre i źle i tyle w temacie pozdrawiam wszystkich uczestników tego programu panią Majkowska czekam na kolejny odcinek

    02.04.2021 03:36
  • Lola (gość)

    A kim jest Jadwiga, to przeciętna kobieta raczej interesowna mało sympatyczna. Obie sobie równe.

    23.03.2021 09:00
  • Iza (gość)

    Obie dosyć fajne kobiety. A ten konflikt na forum publicznym zupełnie niepotrzebny. Życie toczy sie dalej. W tym wieku prawdziwe przyjaźnie z nowo poznanymi osobami raczej nie zdarzają się. A jeśli tak, to super. Szanujcie się i wybaczcie sobie.

    22.03.2021 15:47
  • Kobieta (gość)

    Mnie podobała się pod każdym względem pani Jadzia--u p.Halinki--była duża gra.

    22.03.2021 14:55
  • Wisia (gość)

    Obserwowaliśmy z ogromnym niesmakiem brak klasy, zadufanie i egoizm Jadwigi. Skończona narcysystka i to bez powodu bo ani urody, ani intelektu, ani dobrego wychowania. Za to - urodzona manipulantką! Bardzo raził nas jej niestosowny, tani i cyrkowy wręcz makijaż, pozowała na kogoś bez skrupułów na skutki. Farbowana lisica, która z pobłażliwym politowaniem patrzyła na p.Halinkę, prostą, ale szczerą i otwartą duszę dla wszystkich. Chyba jednak ta cała Jadwiga nie potrafiła ocenić jak niesmaczne wrażenia pozostawiła po sobie jako nieszczera i zawistna manipulantka... obrzydliwy typ - nawet jako na sublokatorkę do pokoju sanatoryjnego. Uciekałabym przed taką babą...

    21.03.2021 12:48
  • Aga (gość)

    Pani Halinko jest pani super kobieta!!! Zyczliwa,usmiechnieta, zero zazdrosci.Ja osobiscie bym chciala miec taka kolezanke. P.Jadzia jest mocno zadufana osoba,nieszczera,zazdrosna o pania.Gdyz wszyscy/oprocz p.Jadzi/ panie lubili i szanowali. Nie wierze ,ze ktokolwiek/oprocz moze p.Zdzicha/ glosowal na p.Jadzie jako krolowa!! Krolowa jest JEDNA to Halinka i Edward!! A w ogole to panie Halinko p.Jadzia postapila z panie tak jak z P.Wladyslawem czy Edwardem.Gdzie p.Jadzia mam klase ...? Pozdrawiam Pania Halinke

    21.03.2021 12:18
  • Light (gość)

    Szkoda gadać, az mnie scinelo w gardle jak to przeczytalam. Wnioski można wyciągnąć bardzo łatwo. Wystarczy przypomnieć sobie jak P. Jadzia postąpiła np. P. Władysławem- do dziś pamiętam jak przykro mi się zrobiło kiedy odmówiła mu randki. Dobrze P. Andrzej to ujął, mówiąc o tym komu brakuje klasy. Nie zdziwiłoby mnie ze z P. Halinka postąpiłaby podownie. Każdy kto ogladal sanatorium mógł to zauważyć. Nie rozumiem jedynie po co ta nagła reakcja P. Jadwigi na FB - winny się tłumaczy? A progi to za wysokie DO P. HALINKI, a nie dla P. HALINKI. KAZDY Z NAS MOGLBY SIE OD NIEJ NAUCZYC POKORY I TAKIEJ SZCZEROSCI.

    20.03.2021 23:59
  • Cecil (gość)

    W tym wieku też moze być przyjaźń sanatoryjna też się zdarza ale do tego trzeba być dojrzałym w każdym tego słowa znaczeniu. Pozdrawiam moje przyjaciółki sanatoryjne.🥰

    20.03.2021 18:29
  • starka (gość)

    Zostały tylko wspomnienia, uczestnicy zgarnęli kasę/ niemałą wcale/ pobawili się przez miesiąc za nasze podatki, czy to nie wystarczy? Jakie tam przyjażnie.Te są ,ale z młodości, teraz już nic sie nie zawiąże, ani przyjażń, a tym bardziej miłość!! Pogodnej starości życzę, przede wszystkim zdrowej.

    20.03.2021 15:19
  • Sopla (gość)

    W kilku odcinkach można było trochę poznać naturę kuracjuszy. Ideałów nie ma. Różnica między Halinką i Jadzią od początku była widoczna. Prezentowały dwa bardzo różniące się światy. Ale to nie musi oznaczać, że relacje te nie pozostaną serdeczne. Halinka - chodząca dobroć z sercem na dłoni, bez wyrachowania, uczynna, szczera i opiekuńcza. Dla wszystkich życzliwa i koleżeńska. U Jadzi, pomimo że sympatyczna, te cechy tak nie dominują. Wyrachowanie i pewnego rodzaju egoizm były u niej widoczne. Ona nie obdarowywała Halinki taką sympatią, troską i zaufaniem, jakie miała z jej strony. Obu życzę wiele dobrego oraz porozumienia.

    20.03.2021 13:31
  • fela (gość)

    Oglądałam kilka odcinkow z nudow bo akurat nic ciekawego nie bylo na innych programach i stwierdzam ze Jadzia lansowała sie na wielką tancerkę a i makijaż miała tragiczny te czarne powieki masakra wygląd alkoholiczki.Kobieta w tym wieku makijaz powinna mieć delikatny tym bardziej ze urodą nie zachwycała.Halinka prosta kobietka a Jadzia wielka tancerka wiadomo było ze kontakt się urwie. Halinka była tylko w programie niby kolezanką Jadzi.Pani Halinko za wysokie progi,ale to tej Pani tak się tylko wydaje'

    20.03.2021 12:58
  • Widzka (gość)

    Coraz bardziej się utwierdzam,że nie ma prawdziwych przyjaźni miedzy kobietami.

    20.03.2021 12:47
  • Starsza Pani (gość)

    Niestety miałam koleżankę która zachowywała się identycznie jak p.Halina. Usłużna, koleżeńska , dużo mówiła o tym jaki to z niej kryształ. Nabrałam się na to.. Czas pokazał że jest kobietą wyrachowaną i nie wartą przyjaźni. Gdyby p.Halina była taka jaką się przedstawiła w programie, nie obsmarowywała by teraz p. Jadzi. Jak dla mnie jest to zachowanie rozkapryszonej gimnazjalistki.

    20.03.2021 08:50
  • Ala (gość)

    Od początku nie wierzyłam Jadzi,,jest nieszczerra,to właśnie Jadzia lansowala się jak mogła.Halinka jest ciepła miła kobietą,bardzo otwarta i szczera. No cóż żal serce ściska że Halinka była zaproszona do tv śniadaniowej.Pani Halinko lepiej nie mieć takiej kolezanki,której wydaje się że jest ponad wszystkimi.Ja jej nie wierzę

    20.03.2021 07:38
  • Czesława (gość)

    Mówiłam od razu, że Halinka zbyt pochopnie obdarzyła Jadwigę tak ogromną sympatią i miałam rację , niestety. Manipulantką była Jadwiga, od początku i to nie tylko w stosunku do Halinki.

    19.03.2021 18:43
  • Oluś 55 (gość)

    Pani Jadwigo w jaki sposób na Pani miała wypromować się Pani Halinka, przecież ona też została królową i nawiększą sympatię wśród kobiet z odcinka. Niech Pani zejdzie na ziemię i nie gwiazdorzy i nie będzie zadufaną egoistką. P. Halinka serdeczna kobitka i obdarzyła Panią zaufaniem a Pani stara się manipulować poprzez inne osoby. Szkoda czasu na intrygi. Powodzenia

    19.03.2021 14:58
  • Żabka (gość)

    Dla mnie to nieodpowiednie intrygi po co? Tak wygląda w sanatoriach tam bezpośrednio można zrobić film prawdziwe dylomaty