"Sanatorium miłości 3". Krystyna jak nastolatka w finale programu! Fani zachwyceni: "Jak Helena Vondráčková"

Krystyna zadała szyku w finale 3. edycji "Sanatorium miłości". Seniorka postawiła tego wieczoru na krótką sukienkę, która wyeksponowała jej zgrabne nogi. Internauci nie kryją zachwytu, w komentarzach porównują Krysię do Heleny Vondráčkovej!

Multimedia

Krystyna jak nastolatka w finale "Sanatorium miłości 3"

Pisaliśmy już o tym, że metamorfoza Haliny w finale "Sanatorium miłości 3" została ostro skrytykowana przez widzów. Internauci są rozczarowani pracą stylistów, fryzjerów i makijażystów, którzy nie popisali się doborem strojów i makijaży dla tegorocznych kuracjuszek.

Wielkie metamorfozy seniorów! Król i królowe turnusu wybrane! Zdzisław i Jadwiga są parą?Zobacz więcej

Dyskusja w sieci na temat tego, jak seniorzy i seniorki zaprezentowali się w finale "Sanatorium miłości 3" jest naprawdę gorąca.

Co ciekawe, mnóstwo pozytywnych opinii zbiera za to stylizacja 63-letniej Krystyny z Białegostoku. Cicha i spokojna seniorka zaskoczyła wszystkich młodzieńczym wyglądem. Krótka kreacja wyeksponowała zgrabne nogi Krystyny, a fikuśna fryzura odjęła jej lat!

Krysia i Janina to normalnie jak nastolatki, świetne stylizacje

Krysia wyglądała bardzo elegancko i młodzieńczo

Naprawdę pięknie wyglądała Krysia

Krystyna w tej stylizacji podobna do Heleny Vondrackovej

Zobaczcie, jak Krystyna prezentowała się podczas finału 3. edycji "Sanatorium miłości". Co sądzicie o jej przemianie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka!!! (gość)

    Czegoś tu nie rozumie jak coś mi się nie podoba to nie oglądam ,,,,niekrytykuje ,,, jednemu podoba się córka drugiemu teściowa , Dlaczego w ludziach tyle jadu . Proponuję,,,,to czego nie lubię NIE OGlĄDAJ,,, pozdrawiam wszystkich fanów Sanatorium 💞💞🌹🌹i tych krytykujących również 💞💞🌹🌹

    15.03.2021 21:27
  • Aneta (gość)

    Pani Krystyna i Teresa ładne , ale sukienki za krótkie . Pani Annie ładnie w czarnej sukience.Szkoda, że ręce odsłonięte . Stylistka i fryzjer nie popisali się .

    12.03.2021 19:55
  • Ewa (gość)

    Wygląda na to, że ci, którzy dosłownie wszystko krytykują, to jednak oglądają!!!! Jeśli mi coś nie odpowiada, to nie oglądam po prostu. Nie mogę uwierzyć czytając te wpisy, że ludzie są tak pozbawieni kultury.

    11.03.2021 18:07
  • UL (gość)

    Bron nas Panie Boże przed takimi stylistami.Swoja wizją wyrzadzili krzywdę uczestniczkom tej edycji.To byla tzw.zemsta fryzjera.

    10.03.2021 19:38
  • Szogun (gość)

    Halinka? To raczej Pawlak/Sami Swoi/ w sukience. Udało sie przebranie

    10.03.2021 19:36
  • Gosc (gość)

    Z Krysi zrobili "dzidzię piernik"jak mawiała p. Czubaszek

    10.03.2021 19:16
  • sonka (gość)

    Irrr, podpisuje się pod tym wpisem. Lepiej byłoby gdyby emeryci pokazali swoje umiejętności,a nie pozowali na młodych. Nie pomogą żadne stylizacje, wychodzi już wiek ze wszystkich zakamarków ciała. O miłościach nie ma co mówić, już po ptokach, jak to mówią.....

    10.03.2021 18:45
  • Jwa (gość)

    Wszystko okropnie

    10.03.2021 16:58
  • Magda (gość)

    Krysia bomba ,nogi super,twarz piękna,ideał

    10.03.2021 16:04
  • Giga (gość)

    Najlepszy jest mój Edek

    10.03.2021 15:04
  • Miśka (gość)

    Tzw.stylista fryzur nie popisał się.Skutecznie oszpecił panie z sanatorium.Rada dla tego pana "stylisty fryzur":niech korzysta z kursów dokształcających w dziedzinie fryzjerstwa i koloryzacji!!!

    10.03.2021 09:49
  • Młody (gość)

    Wyborcy niech opozycja zostanie opozycjo jestem za, glupkowate fjuty zachowujo się jak chlystki w swoich wypowiedziach popaprancy

    09.03.2021 22:18
  • Raf (gość)

    Raczej ten dziwny stylista wystylizował Krysię na Panią 80 +

    09.03.2021 17:57
  • gość (gość)

    Ciekawe jak Wy będziecie wyglądać w tym wieku ... eh tylko obgadywać z zazdrości potraficie ... żenada

    09.03.2021 17:44
  • Sandra (gość)

    Krystynę akurat ta fryzura postarzała. A Halina to w ogóle! Co to na tej głowie miała? Ta pani co wybierała ubrania na sam swój wygląd nie powinna być stylistką! A fryzjer to w ogóle jakaś totalna klapa! Teresa włosy ładne ale sukienka też za bardzo obcisła i krótka jK u Krysi. Panowie trochę lepiej.

    09.03.2021 17:22
  • J (gość)

    Pani Anna bardzo ładnie w czarnej sukni

    09.03.2021 16:49
  • Halina (gość)

    Krysia jest bardzo ładna kobieta i na swój wiek ma bardzo kształtne nogi. To prawda - sukienka ciut przykrotka ale bardzo ładne kolana. I usta maluję zbyt wyzywajaco a ma przecież takie kształtne.

    09.03.2021 15:49
  • Irrr (gość)

    Dlaczego wydaje się dużą forsę na tak niemądre programy?Dlaczego nie proponuje się ciekawego,mądrego spędzania czasu przez seniorów. Po co to udawanie młodych. Pani Manowska nie rozumie naprawdę tego wieku.A szkoda!Można byłoby rozsądniej wydawać pieniądze, które jak myślę są brane z puli przeznaczonej dla seniorów.

    09.03.2021 14:28
  • Magda (gość)

    Okropne stylizacje okropne panie stare cnotki niewydymki