"Sanatorium miłości 3". Krystyna znowu podpadła widzom! Internauci mają jej wiele do zarzucenia!

Krystyna z "Sanatorium miłości 3" nie ma dobrej passy. Seniorka jest ostro krytykowana w sieci za swoje zachowanie w programie. Co nie podoba się widzom? Po randce ze Zdzisiem internauci mają jej wiele do zarzucenia.

Multimedia

Krystyna z "Sanatorium miłości 3" w ogniu krytyki

Kto by się spodziewał, że cicha i spokojna Krystyna z 3. edycji "Sanatorium miłości" wywoła tyle emocji. 63-letnia kuracjuszka, która szuka miłości w hitowym programie TVP musi się jednak mierzyć z falą krytyki. Ta wylała się na nią po randce ze Zdzisławem w 8. odcinku "Sanatorium miłości".

Kuracjuszki punktują zachowanie Edwarda! To najbardziej nielubiany uczestnik tej edycji?Zobacz więcej

Choć początkowo wydawało się, że między seniorami wydarzy się coś więcej, to oboje postanowili zostać jedynie przyjaciółmi, którzy chętnie wymienią się co najwyżej numerami telefonów. Fani programu obarczają za to winą zdystansowaną Krystynę, która według nich wysoko nosi głowę, grymasi i krytykuje wszystkich swoich adoratorów.

Zimna, narcystyczna. Nie wiem, czy ona w ogóle potrafi być z drugim człowiekiem. Szuka pewnie ładnego opakowania i pana, który zapewni jej wygodne życie. Od siebie jednak nic nie daje. Szkoda czasu dla pana Zdzisia. 

Krystyna jest dwulicowa, sama nie wie czego chce w oczy słodzi miodzi, a poza plecami co powiedziała? Pozostawiam bez komentarza

Widzowie zauważają, że Krystyna to zadbana i bardzo elegancka kobieta, ale "tego jedynego" w "Sanatorium miłości nie znajdzie. Kuracjuszka jest mocno zdystansowana. Też tak uważacie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Beata (gość)

    Halina oszukał nie jest rozwieziona i od męża odeszła do innego. Więc co ona tam robiła???? Jej mąż jest oburzony.

    07.03.2021 22:25
  • Anonim (gość)

    To takie przykre, że niektórzy oceniają innych, chociaż tylko widzieli ich w telewizji, gdzie sceny czasem są wyreżyserowane, a nawet jeśli nie, to trudno być naturalnym przed kamerami (gratuluję P.Halince). Nie rozumiem, jak w ogóle można tak bardzo oceniać ludzi, jak można w ogóle tak negatywnie o kimś mówić. Mam nadzieję, że uczestnicy programu nigdy nie przeczytają tych komentarzy, bardzo nieprzychylne komentarze "znawców". Co do zasobu słów P.Jadwigi, to zgadzam się z argumentem o operacji guza (często poważne trudności).Jeśli chodzi o P. Krystynę, każdy jest, jaki jest. Dziękuję.

    01.03.2021 16:18
  • Roland (gość)

    Krystyna kojarzy mi się z zimną wyrachowaną woskową starszą panią, ma wysokie mniemanie o sobie, ale tak szczerze nic sobą nie prezentuje....., mocno przefarbowane włosy, fryzura zrobiona na silę ( dla młodej kobiety, a nie dla starszej ) poziomem tez nie zachwyciła, sztuczny uśmiech pokazując sztuczne zęby. Przyjechała się lansować :) .... :)- pytanie co tu lansować w tym wieku???? Żałosne!!!

    01.03.2021 10:05
  • Roland (gość)

    Krystyna kojarzy mi się z zimną wyrachowaną woskową starszą panią, ma wysokie mniemanie o sobie, ale tak szczerze nic sobą nie prezentuje....., mocno przefarbowane włosy, fryzura zrobiona na silę ( dla młodej kobiety, a nie dla starszej ) poziomem tez nie zachwyciła, sztuczny uśmiech pokazując sztuczne zęby. Przyjechała się lansować :) .... :)- pytanie co tu lansować w tym wieku???? Żałosne!!!

    01.03.2021 10:04
  • Emerytka (gość)

    Uważam,że pani Krystyna zachowuje się normalnie,nie płacze z byle powodu, jest kulturalna,atrakcyjna.Nic na siłę w stosunku do panów.Panowie zauroczeni panią Jadzią? Są różne gusta.

    28.02.2021 22:40
  • Magda (gość)

    Wychodzi prawda z pana byłego milicjanta tak właśnie było nauczeni nikt inny tylko on ma rację cały edzio pani Krysia przyjechała się lansować nic nie reprezentując sobą woskowa senioryta chciałabym a boję sie drugą senioryta Tereska szuka księcia z bajki

    28.02.2021 20:46
  • Ewa (gość)

    Każdy ma prawo wyboru Jak się dobrze wygląda, to chce się mieć podobnego faceta, nic w tym dziwnego

    28.02.2021 04:12
  • Kobieta 63 (gość)

    Głupota totalna, blazenada , same piękności i przystojnacy....A te płacze i narzekanie na swój los to już przesada .Trzeba pamiętać że do tańca trzeba dwojga A nie robić z siebie męczennice i męczenników. Nie ładnie ludzie jak się zachowajcie ..... ..

    27.02.2021 21:16
  • ewa (gość)

    Nie wypada dac dyla a pewnie tam tacy sa !

    27.02.2021 17:23
  • aga (gość)

    Spotkac kogos kto ma to "cos" nie jest proste,to byl i jest towar deficytowy !

    27.02.2021 17:20
  • denisa (gość)

    Krystyna liczyła na to, że w Sanatorium spotka drugiego "nadzianego" Gerarda.

    27.02.2021 16:13
  • Ewa (gość)

    Krystyna to kobieta z klasą,ma prawo wyboru ale nie musi przecież wybierać,wie co robi ,trzymam za nią kciuki,niech jej życie ułoży się jak sobie wymarzy.

    27.02.2021 14:23
  • Aga (gość)

    A ja uwazam ze Krystyna jest soba i nic nie robi na siłę.

    27.02.2021 13:35
  • Jol (gość)

    Szkoda Zdzisia

    27.02.2021 12:32
  • Hanka (gość)

    Krystyna to przepiękna, subtelna, wytworna kobieta z klasą. Jadzia jest podobno miła, ale makijaż wulgarny, śmiech ryczący - no w zderzeniu z Krysią inna bajka. Taka "Jadzia" (jedna) jest zawsze, na każdej imprezie. Halinka fajniejsza by była gdyby ciągle nie mazała się - ten płacz na "trzy cztery" ti szantaż emocjonalny. Koszmar.

    27.02.2021 08:52
  • Emerytka (gość)

    Pani Krystyna jest atrakcyjną, zadbaną kobietą, więc cóż w tym złego, że szuka odpowiedniego dla siebie partnera, a nie bierze pierwszego lepszego. Wizualnie pasowaliby z Andrzejem, ale on nie jest nikim zainteresowany.

    26.02.2021 23:27
  • Mea (gość)

    Halince łatwo szarżowac wszędzie, bo inteligencją nie grzeszy. A czy jest ciągle wesoła - kto to wie ? Trema przybiera różne formy.

    26.02.2021 20:08
  • gosc (gość)

    niektore komentarze sa okropne!!!! wiecej tolerancji!!! dajcie ludziom zyc -czy sa mlodzi czy starzy... jesli stara a nikt jej sie nie podoba?- to ma brac , jak leci bo -stara jest a przede wszystkim tak chce pani ogladadajaca program? i zaraz ze ktos jest taki owaki --a skad wiecie jaki jest??? albo ogladacie z przymrozeniem oka- w koncu to tylko program jest i napewno wiele sytuacji jest rezyserowanych - dla ubarwienia scenariuszy odcinkow ----a jak macie tak pluc jadem- to wylaczcie telewizo, proste?

    26.02.2021 19:14
  • Nemi (gość)

    Gdyby Zdzisio miał buzię Andrzeja to na 100% Krysia dałaby nie tylko numer telefonu.

    26.02.2021 19:14
  • Mea (gość)

    Krystyna otwarta już była. To jej wystarczy.

    26.02.2021 18:05
NowszeStarsze