"Sanatorium miłości 3". Kuracjuszki szaleją na parkiecie! Tej sceny nie było w telewizji!

Za nami wielki finał 3. edycji programu "Sanatorium miłości". Wszystko już jest jasne; Zdzisław został królem turnusu, a tytułem królowej musiały podzielić się Halina i Jadwiga. Teraz w sieci pojawiła się scena z finału, której nie było w telewizji!

Multimedia

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji! Widzowie wprost pokochali seniorów, ich perypetie oraz poszukiwania miłości.

Ostatnia edycja "Sanatorium miłości" jest zdecydowanie najlepiej oceniana przez widzów; nie dość, że na ekranie pojawili się najbardziej charyzmatyczni seniorzy, to jeszcze emocji nie brakowało! Widać to było także w finale, gdzie panie i panowie zaprezentowali się w tańcu. Ale to nie wszystko, bowiem okazało się, że Telewizja Polska nie wyemitowała sceny prawdziwych tanecznych szaleństw w wykonaniu kuracjuszek!

Teraz ta scena trafiła do sieci, a wy możecie zobaczyć staranną choreografię seniorek, które wprost szalały na parkiecie! Oj, działo się!

Wielkie metamorfozy seniorów! Król i królowe turnusu wybrane! Zdzisław i Jadwiga są parą?Zobacz więcej

Fani są zachwyceni występem pań! W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Super dziewczyny, ale stylizacja Halinki to jakaś zemsta stylistów, okropnosc.

Wszystkie dziewczyny👍wypadłyscie wspaniałe!!! Ode mnie ogromy plus dla Krystyny za młodzieńcze wyczucie rytmu. Jadwiga, to oczywiste, jak ryba w wodzie, przecież taniec to jej żywioł - super. Janina, lekkość i wdzięku. Ale i reszta pań - brawa - w tańcu odmłodniały o 20 lat - pięknie się was ogląda 🙂😘

Och ,jak przyjemnie , Panie zaskoczyły pozytywnie Panów. Super ,szkoda że to był finał💧💧💧

Wspaniale zorganizowane i wspaniali Aktorzy dojrzałego Życia, szczęścia i radości w życiu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • sgaG (gość)

    Jakiś troll PO/2050 [płatny z naszych podatków] "szybko wyłancza" - czym, WYŁANCZNIKIEM? Dobre! :D :D :D

    12.03.2021 06:21
  • niewidz (gość)

    Program bardzo udany, zwłaszcza dla starszych telewidzek - mają z tego niezła rozrywkę.

    12.03.2021 05:46
  • 👁 (gość)

    Farma troli z Wrocławia dorabia jak może. Bardzo chciwe publicznych "piniędzy" ekipy z PO,2050,PSL,SLD,itp. sypią im groszem coraz intensywniej.

    Obecne wyniki gospodarcze mówią same za siebie, albo ustami GUS, NIK, Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, a nawet ustami Komisji Europejskiej 😛 - więc chopacy z ekip muszą sobie jakoś radzić.

    Ich trole zazwyczaj robią seryjne naloty.

    12.03.2021 05:43
  • lynk (gość)

    naszeblogi.pl/41923-proceder-werbowania-agentow-trolli-w-sieci

    Po "5 ojro": naszeblogi.pl/comment/113567#comment-113567

    PO/2050:

    wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/130641,tajna-instrukcja-po-przejac-internet.html

    wpolityce.pl/polityka/460803-trolling-w-sieci-chleb-powszedni-platformy-od-ponad-dekady

    Wystarczy popatrzeć na metody ich wpisów i podobne pory wpisywania komentarzy... Budujące, prawda?

    12.03.2021 05:38
  • 4 prawdy (gość)

    szczyro prawda

    tyż prawda

    g**** prawda

    g**** prawda troli PO/2050, płatnych z naszych podatków.

    12.03.2021 05:28
  • emerytka (gość)

    9 razy 18000= 162 tysiace wypłacono emerytom za uczestnictwo oraz miesięczny pobyt dla 12 osób, to plus minus razem ok. 500 000 . Oto na co idzie te 2 mld złotych z naszych podatków. Budujące prawda?

    11.03.2021 14:58
  • Gags (gość)

    Oj, ta prowadząca jest w porządku osobą, wcale nie pasuje do tych niektórych ,,dziennikarzy,,, zawistnych, złośliwych, a ich twarze ptzerażają, szybko wyłanczam bo trzeba mieć silną psychikę, zeby sluchać ich kłsmstw., natomiast pani Marta jest miła i nie pasuje do tvpis.

    11.03.2021 13:10
  • oburzona (gość)

    1500 razy 12 kuracjuszy, czyli za każdy odcinek płaci się 18000. Przemnozyć to przez ilość odcinków wychodzi niezła kwota. Dodać należy utrzymanie kuracjuszy i płacenie za te zachcianki. A tu rząd ma zamiar nowe podatki wprowadzić i ceny jeszcze bardziej podnieść w górę. Służba zdrowia leży, leki - ceny horrendalne.

    11.03.2021 13:06
  • magda (gość)

    Farsy ciąg dalszy z naszych podatków

    11.03.2021 12:41
  • szkoda kobiety (gość)

    Za dużo płaczącej Haliny, kobieta dobiega 70 tki i płacząca , bo z koleżanką się rozstanie... rety.., tam skąd ;pochodzi też pewnie są jakieś znajome, nie jest chyba samotna jak palec. Nie rozumiem,

    11.03.2021 12:03
  • szkoda kasy (gość)

    Ciekawe ile "symbolicznie" im płacą i ile wynosi miesięczne utrzymanie 1 osoby w uzdrowisku. Dla podatników to ważna informacja. Bawią się jak dzieci ale przynajmniej niech to robią za swoje.

    11.03.2021 10:24
  • Jolbit (gość)

    Dobry program i prowadząca. Panie i panowie - wszyscy bardzo eleganccy na gali. Najpiękniej wyglądała Krystyna, nią więcej jak na 35 lat - wdzięk , uroda, fryzura i sukienka, po prostu super. Również ładna Teresa prezentuje się elegancko. Halinka - prostolinijna , miła, serdeczna, z poczuciem humoru. Janina - bardzo zgrabna. Jadzia - chce na silł

    10.03.2021 23:48
  • MalaMi (gość)

    Najsympatczniejszą kuracjuszkę Halinkę ubrali i uczasali najgorzej , nie wiem z zazdrości??? To bardzo niesprawiedliwe... Myślę, że Pani Halinka zasłużyła sobie na lepsze traktowanie. Kur.atv pokazała klasę... 😠

    10.03.2021 20:12
  • trala (gość)

    A gdzie pozostałe komentarze, tyle ich było

    10.03.2021 18:28
  • Widzka (gość)

    Jadzka , przerost formy nad treścią! Mimo choroby ,nadal brak pokory . Ego pod same niebo a talentu zero. Sorry Jadzka taka prawda.

    10.03.2021 18:13
  • Waldek (gość)

    Program jest.super,prowadząca wspaniała ale uczestnicy trochę nie dopasowanie. Mają same problemy życiowe i tym zarażają innych.A.gdzie emeryci spełnieni życiowo , zadowoleni ,szczęśliwi i pełni Igoru i wdzięku.

    10.03.2021 16:29
  • Waldek (gość)

    Program jest.super,prowadząca wspaniała ale uczestnicy trochę nie dopasowanie. Mają same problemy życiowe i tym zarażają innych.A.gdzie emeryci spełnieni życiowo , zadowoleni ,szczęśliwi i pełni Igoru i wdzięku.

    10.03.2021 16:28
  • Dorota (gość)

    Te dwie panie z Białegostoku i Zgierza.są super,to kobiety światowe I nie przyjmują złotów od facetów przeciętnych. ...muszą mieć to coś a inaczej zostają same.

    10.03.2021 16:22
  • Danuta (gość)

    Jestem bardzo zniesmaczona tym programem... Za dużo już jest prowadzącej, kreacje żalosne. Szukanie na siłę miłości też niesmaczne... Nie sądziłam, że Zbigniew na taki marny gust... Ach szkoda pisać...

    10.03.2021 16:19
  • xxx (gość)

    Pani Halinka powinna awansować na stylistkę stylistów z TVP