"Sanatorium miłości 3" odcinek 2. Niespodziewana wymiania zdań między Anną i Andrzejem! Marta Manowska musiała interweniować!

W 2. odcinku "Sanatorium miłości 3" zauważymy rodzące się relacje między bohaterami programu. Anna i Andrzej wejdą w niespodziewaną dyskusję na temat... przyciągania. Jak to się rozwinie? Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku "Sanatorium miłości 3"!

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" odcinek 2. w niedzielę, 10.01.2021 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Pierwszy poranek w sanatorium. Nasi bohaterowie jeszcze urządzają się w nowej rzeczywistości. To czas na rozmowy z partnerami z pokojów, wymianę opinii na temat płci przeciwnej czy odwiedziny u innych bohaterów. Do rozmów w większych grupach świetnie nadają się obszerne tarasy. Następnie cała grupa spotyka się na poranną dyskusję z Martą Manowską w sanatoryjnej palmiarni. To dobry moment, żeby poznać się lepiej i wymienić życiowymi doświadczeniami.

Widzowie zachwyceni nowymi uczestnikami! Tylko Edward zdążył już podpaść. Co zrobił nie tak?Zobacz więcej

To właśnie tu pomiędzy kuracjuszami, Anną i Andrzejem, wywiązała się niespodziewana dyskusja. Zaiskrzyło tak, że prowadząca program, Marta Manowska zareagowała natychmiast! Czy ta gorąca wymiana zdań jest wyrazem sympatii Anny do Andrzeja? I czy magnez wystarczy, by ta dwójka zwróciła się ku sobie?

Czas także na pierwsze duże wyzwanie tego sezonu dla wszystkich kuracjuszy: rzeczny wyścig na pontonach, podczas którego emocje sięgają zenitu! Dwie grupy zaciekle rywalizują, ale też świetnie się bawią. Który zespół potrafi współpracować? Kto się z kim skonfliktuje? Która grupa wygra? Wieczorem wszyscy udadzą się na pierwszy w tym turnusie sanatoryjny dancing. Każdy, bez wyjątku, zaszaleje na parkiecie…

Randka Krystyny i Andrzeja, zajęcia w plenerze i wieczorne tańce. Sprawdź, co się wydarzyło w 2. odcinku!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ela (gość)

    Bardzo lubię Snatorium miłości. Sporo się dzieje. Ŕóżnę osobowosci. Przyjemny uśmiech Marty.

    13.01.2021 15:34
  • Ewa (gość)

    Swietny program, to mozna ogladac, kabarety tak zenujacy poziom, nigdy tego nie bylo.produkcje sa tak nisko poziomem , a muzyki po prostu niw da sie sluchac. Ten program naprawde mozna piogladac.

    12.01.2021 11:02
  • Bob (gość)

    Kazdemu wolno kochac

    12.01.2021 07:09
  • Ryk (gość)

    Ulubiony serial polskiej patologii...klamoty było i nie wróci więcej, zdychać balaście.!

    11.01.2021 19:35
  • Jerzyk (gość)

    Cosik mi się zdaje, że Tereska jest dziana grubą gotówką. Jędrek w odwłoku ma urodę, i woli forsę.

    11.01.2021 18:23
  • Seniorka (gość)

    Uwielbiam Martę. Jest sympatyczna, bardzo empatyczna i zawsze uśmiechnięta. Potrafi rozmawiać zarówno z młodymi jak starszymi ludźmi. Oglądam wszystkie programy, które prowadzi.

    11.01.2021 17:50
  • ona (gość)

    Fajna ta edycja. Wiem, że to już było, ale Andrzej jest zainteresowany jedynie Teresą - i to na chwilę, więc panie niepotrzebnie tracą czas. Powinny zwrócić uwagę na panów Władysława i Zbyszka. Rokują. No i p. Krystyna - wydawała się być fajna, po pierwszym odcinku. Teraz dała się poznać jako zazdrosna, roszczeniowa i zaborcza. To, że Andrzej pozwolił zaprosić się na randkę, to nie znaczy że musi mieć wobec niej jakieś zobowiązania. To takie spostrzeżenia po dwóch odcinkach.

    11.01.2021 16:26
  • agata (gość)

    Dla jednych starosc jest obrzydliwa / tak oceniaja rowniez starzy/ dla innych nie jest obrzydliwa i tyle w temacie , kazdy ma prawo do opinii !

    11.01.2021 12:22
  • Basia (gość)

    Niektórzy się ośmieszają.. Aż za. Dużo ale my rozumiemy ze to zabawa ale czy wszyscy

    11.01.2021 12:10
  • realistka (gość)

    Dziadki szaleją i sie ośmieszają.

    11.01.2021 10:36
  • Babcia (gość)

    Oglądam po drugim odcinku już dwóch bym odrzuciła. Pamiętajcie starego nie uformujesz

    11.01.2021 10:31
  • Krystynap (gość)

    Super prowadząca oglądam i chyba najlepsi uczestnicy

    11.01.2021 10:12
  • Gabi (gość)

    Sanatorium miłości i Voice to jedyne programy które oglądam w TVP. Mimo że daleko mi wiekiem do seniorów to fajnie się na nich patrzy. Wiadomo że są tam różne charaktery jak w zyciu

    11.01.2021 10:07
  • Lena (gość)

    Adi, ten spływ jest w Bardzie, koło Kłodzka

    11.01.2021 09:08
  • Ela (gość)

    Pani Iwona z Gerardem ,to jest związek! Pani doskonale wie co robi,Gerard ma dużą emeryturę i jest zamożny i o to tu chodzi!

    11.01.2021 08:33
  • ANIA (gość)

    Świetny program, mam propozycję do tych co nie lubią to oglądać po prostu zmień kanał 👍

    11.01.2021 08:14
  • Nowa (gość)

    Pozdrawiam wszystkich nie narzekajcie.dużo zdrówka

    11.01.2021 07:40
  • ona (gość)

    Każdy ma prawo do miłości.Kiedys też miałam 20 lat i pewnie myślałam,ze ludzie w tym wieku umierają.Cóż...czas przeleciał.Jestem przed 50 ,a serce nastolatki.Pozdrawiam wszystkich.Nie ziejcie nienawiścią.Życie jest tak krótkie...

    11.01.2021 06:52
  • Sonia (gość)

    Bardzo mi die podoba. Super grupa chce byc w nastepnej. Jak sir dostac.

    11.01.2021 05:26
  • Sonia (gość)

    Bardzo mi die podoba. Super grupa chce byc w nastepnej. Jak sir dostac.

    11.01.2021 05:25
NowszeStarsze