"Sanatorium miłości 3" odcinek 4. Kto z kim udał się na sensualną kąpiel z bąbelkami? Teresa musi jechać do szpitala! Zobaczcie zwiastun nowego odcinka!

Czas na 4. odcinek programu "Sanatorium miłości 3". Tym razem emocji nie zabraknie, bowiem uczestnicy udadzą się na sensualną kąpiel z bąbelkami. Będzie się działo! Do tego Teresa będzie miała problemy zdrowotne i do szpitala zabierze ją karetka! Zobaczcie zwiastun 4. odcinka "Sanatorium miłości 3"!

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" odcinek 4. w niedzielę, 24.01.2021 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 4. odcinku programu "Sanatorium miłości 3" kuracjusze świętują pierwsze w tym sezonie urodziny jednego z uczestników. Jaką niespodziankę przygotuje jubilatowi grupa? Na porannym spotkaniu z Martą nadszedł czas na poruszenie trudnego tematu, którym jest zdrada. Jak czują zdradę mężczyźni, a jak odbierają ją kobiety? Kuracjusze, których życie do łatwych nie należało, pomogą nam zrozumieć uczucia szarpiące zdradzających i zdradzanych.

W ciągu wypełnionego różnymi aktywnościami dnia, Janina i Edward udali się na odprężające zabiegi do sanatoryjnego gabinetu odnowy biologicznej. Mężczyzna, będący pod wielkim wrażeniem walorów witalnej seniorki, nie mógł powstrzymać się przed okazaniem jej swojej reakcji. Jak Janina zareagowała na zaloty Edwarda?

Halina na randce! Jakie pocałunki lubi najbardziej? Zobacz przedpremierowy fragment!Zobacz więcej

Po poranku obfitującym w emocjonalne rozmowy, seniorzy wyruszają w podróż w nieznane. Tej nocy nie będą jednak spać w sanatorium. Na miejscu czeka na nich moc atrakcji, ale zdarzy się też problem zdrowotny jednej z uczestniczek i podróż do szpitala. Chociaż Teresa będzie mieć zbyt wysokie ciśnienie, za żadne skarby nie będzie chciała jechać do szpitala! Wyzwaniem okaże się terapia grupowa w towarzystwie psychologa, podczas której nawet mężczyźni nie stronią przed okazywaniem swoich najskrytszych emocji. Między innymi Władysław wygłosi meldunek do swojej zmarłej żony. Czy powściągliwy i umiarkowany w demonstrowaniu swoich uczuć mężczyzna uroni pierwszą w programie łzę?

Po tych trudnych, ale też potrzebnych doświadczeniach, uczestnicy udadzą się na kolonijny nocleg w kamperach. Tej nocy nie spał nikt, ale każdy był pod wrażeniem przygody! W trakcie podróży do miejsca zakwaterowania wszystkie uczestniczki Sanatorium, podekscytowane czekającymi na grupę aktywnościami, oddały się swobodnej rozmowie, która jest znakiem, że w programie można nie tylko szukać swojej drugiej połowy, ale także świetnie się bawić!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa (gość)

  Komu się nie podoba niech nie ogląda! Janina nie traci czasu, lubi flirtować ale w końcu to Sanatorium Miłości!

  27.01.2021 22:44
 • Megi (gość)

  O mój Boże jakiś Ty głupi.

  24.01.2021 14:58
 • Jan (gość)

  Fajny program! Lubię oglądać choć nie jestem jeszcze seniorem!

  23.01.2021 17:14
 • Ania (gość)

  Gościu....strasznie musisz być sfrustrowany i zakompleksiony... i pewnie nikt Cie nie kocha. i słusznie pewnie :)

  22.01.2021 22:04
 • He Po (gość)

  Oj gościu przesadziłeś i to bardzo

  22.01.2021 21:26
 • He Po (gość)

  Oj gościu przesadziłeś i to bardzo

  22.01.2021 21:25
 • :/ (gość)

  To powinno mieć nazwę Krematorium Rozmaitości... czapa dla wszystkich staruchów z pokolenia solidaruchów, zdychać śmiecie.!!

  22.01.2021 19:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×