"Sanatorium miłości 3" odcinek 4. Urodziny Wiesława, problemy ze zdrowiem i morze łez po listach do najbliższych. Co się wydarzyło?

W 4. odcinku 3. sezonu "Sanatorium miłości" nie brakowało emocji! Kuracjusze na chwilę opuścili urokliwą Polanicę-Zdrój i wyruszyli do kopalni złota. Tam przeżyli nowe przygody. Były też chwile grozy. Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w 4. odcinki 3. sezonu "Sanatorium miłości".

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" odcinek 4. - co się wydarzyło?

Poranek w 4. odcinku "Sanatorium miłości" zaczął się bardzo emocjonująco. Podczas rozmów w pokojach Anna i Janina oceniły, że Edward zmienił swoje zachowanie. Później wszyscy odwiedzili Wiesława, który tego dnia miał urodziny. Z tej okazji mógł wybrać się z kimś na randkę. Zaprosił Halinę. Atmosfera nieco spoważniała, gdy podczas wspólnego porannego spotkania poruszony został kolejny trudny temat - zdrada. Teresa i Edward przyznali, że doświadczyli zdrady. Mówienie o tym nie było dla nich łatwe.

Zbyszek i Anna mają się ku sobie! Fani zachwyceni pierwszą parą programu!Zobacz więcej

Kuracjuszką odcinka została Jadwiga i na randkę postanowiła wybrać się z Władysławem. Tymczasem, Zbigniew zaprosił na spacer po palmiarni Janeczkę. Ona z kolei skorzystała później z zabiegów w gabinecie odnowy biologicznej, a jej towarzyszem był Edward. "Taka zgrabnisia jesteś" - ocenił widząc Janeczkę w kostiumie kąpielowym. "Szkoda, że tak krótko, bo ja lubię popatrzeć" - dodał. Po poranku z przyjemnościami przyszedł czas na przygodę. Wszyscy wsiedli do kamperów i wyruszyli do kopalni złota w miejscowości Złoty Stok, gdzie spotkali się z Martą Manowską.

Po zwiedzaniu kopalni bohaterowie rywalizowali w konkurencji polegającej na poszukiwaniu złota. Najwięcej szczęścia miała Halinka, a ostatecznie zwyciężyła drużyna Andrzeja. Nagle, Teresa zgłosiła złe samopoczucie. Konieczna była interwencja służb medycznych, a później okazało się, że z powodu nadciśnienia Teresa powinna znaleźć się na obserwacji w szpitalu. Pozostali uczestnicy zmierzyli się z bardzo trudnym zadaniem - mieli napisać list do osoby, której nie powiedzieli wszystkiego, co chcieliby powiedzieć. Podczas odczytywania ich nie brakowało łez.

Ryszard Lasota z 1. edycji spotyka się z dużo młodszą od siebie brunetką! Chce zabrać ją na Florydę!Zobacz więcej

Władysław zdecydował się opowiedzieć o swoim życiu. Po 12 latach od rozwodu z pierwszą żoną, ożenił się po raz drugi. Kiedy ich córka chodziła do gimnazjum, jego ukochana zachorowała. Zmarła na jego rękach, a on musiał zająć się wychowaniem nastoletniej Mileny. Teraz ponownie chce pomyśleć o sobie, dlatego pojawił się w "Sanatorium miłości". Ma już nawet faworytkę! Wieczorem ze szpitala wróciła Teresa i wszyscy usiedli razem przy ognisku. Tam zagłosowali na kolejnego kuracjusza odcinka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Olga (gość)

  Fajny program, lubię oglądać! Halinka fajna kobieta, bardzo szczera i dobra osoba! Wszystkie panie fajne, sympatyczne, panowie też.

  27.01.2021 22:41
 • Marek BERLIN (gość)

  Coś glupszego trudno wymyślić.

  26.01.2021 07:20
 • IRA (gość)

  Fajne kobiety. Ale w tak krótkim czasie trudno szybko się zdeklarować. Nie krytykujemy,a oglądajmy i kibicujmy sympatycznym uczestnikom.

  25.01.2021 19:45
 • Dudek (gość)

  Za duży bagaż przeszłości aby zbudować miłość teraz to rozsądek bierze górę. Przykładem jest Iwonka z ll edycji

  25.01.2021 14:24
 • Kobietka (gość)

  Zbysiu przegięcie..widać Kilka Srok za ogon chce złapać i Ja Wam mówię...zostanie sam! Edziu coraz bardziej pozytywna postać..babeczki dają radę z jego nachalnością 😄

  25.01.2021 13:27
 • Monia (gość)

  Fajny program ale nigdy ja osobiscie nie bralabym udzialu nigdy nie przeswietli dana osobe a wciagu kilku dni nie pozna sie drugiej osoby ale gratuluje takiego programu

  25.01.2021 12:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×