"Sanatorium miłości 3" odcinek 5. Konflikt między dwiema kuracjuszkami! O którego mężczyznę się pokłóciły? Zobaczcie zwiastun!

Przed nami 5. odcinek programu "Sanatorium miłości 3". Będzie się działo, a atmosfera między niektórymi uczestnikami programu jest coraz bardziej napięta! Konflikt między dwiema kuracjuszkami! O którego mężczyznę się pokłóciły? Zobaczcie zwiastun 5. odcinka "Sanatorium miłości 3"!

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" odcinek 5. w niedzielę, 31.01.2021 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 4. odcinku programu "Sanatorium miłości 3" poranek w kamperach okaże się jednym z ciekawszych doświadczeń dla seniorów. Kuracjusze poczuli się jak zgrana grupa nastolatków, a wspomnienia nieprzespanej nocy bawiły wszystkich. O czym o poranku rozmawiali panowie, a jakimi spostrzeżeniami podzieliły się panie? Kolonijna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom, jednak pomiędzy dwiema paniami wyraźnie zaczyna iskrzyć…

Po powrocie do sanatorium, na spotkaniu w Palmiarni, seniorzy pod przewodnictwem Marty Manowskiej podejmują temat trudnych doświadczeń w życiu i ich wpływu na nasze wybory. Ogłoszenie przez Martę Kuracjusza Odcinka wzbudza zaskoczenie – jedna z pań ma ponowną możliwość wyboru mężczyzny, którego zaprosi na randkę.

Edward i Halina dostali kosza, a Anna i Janina poważnie pokłóciły się o mężczyznę! Którego?Zobacz więcej

To niejedyna para w piątym odcinku, która ma szansę na bliższe poznanie się i miłe chwile we dwoje. W nowym duecie to mężczyzna wybierał partnerkę. Ich spotkanie będzie wyjątkowe, a obydwoje wzajemnie siebie zaskoczą! Na jednej z randek doszło do sercowych wyznań i przemyśleń każdej ze stron. Czy romantyczne otoczenie Parku Miniatur pozwoli na nawiązanie bliżej relacji pomiędzy dwojgiem kuracjuszy?

W kolejnym emocjonującym bohaterów zadaniu, na podstawie opisu randki marzeń, kobiety wybierają mężczyzn. Nie wiedzą, kto kryje się za opisem. Jednak nie wszyscy postrzegają aktywność w kategorii zabawy, toteż dochodzi do ostrego konfliktu między dwiema paniami. Kim jest mężczyzna, który wzbudził u obu takie emocje?

Koniec dnia upływa seniorom pod znakiem zajęć sportowych, podczas których zmierzą się ze swoim strachem. Kto nie wsiadł na tyrolkę, a dla kogo było to fascynujące doświadczenie? Czy wszystkim seniorom uda się oswoić swoje lęki i oddać się beztroskiej przygodzie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sopla (gość)

    Zgadza się. Panu Wiesiowi, po tym co powiedział, program powinien podziękować się. Określił się wyraźnie. Za darmo bawi się. Ma wysoką emeryturę. Przynajmniej tak nietaktownie się chwali, Więc niech sobie zostanie, ale już na własną rękę i płaci za pobyt. Na jego miejsce niech przyjmą innego pana.

    04.02.2021 13:26
  • ala (gość)

    wiesiek burak i cham, jak mozna powiedziec kobiecie ze przypomina mu matke, powinna dac mu w morde i wyjsc, po co on w ogole bierze udzial w tym programie, zabral miejsce komus fajnemu--wywalic go i to szybko

    03.02.2021 18:03
  • sześćdziesięciolatka (gość)

    Widać, że panowie poszli tam się zabawić a panie marzą o wielkiej miłości, co jest raczej niemożliwe do pogodzenia. Jeśli panowie wolą młodsze to nie powinni pchać się do tego programu.Wśród 6oi lub 70-cio latek trudno znaleźć szczupłe , wysportowane o miłej aparycji

    01.02.2021 13:16
  • Ewa (gość)

    Wszyscy na poczatku byli zachwyceni Zbyszkiem "maratonczykiem".Okazal sie podstarzalym ,leciwym "KAWALEREM".Chcial blysnac no i blysnal haha.Jako jedyny wystraszyl sie tyrolki haha.Amant na medal

    01.02.2021 12:34
  • Sopla (gość)

    Program rzeczywiście pokazuje emocje, radości i smutki oraz potrzeby starszych, które wielu młodszych uważa za niewłaściwe, niestosowne dla tych ludzi. Nie widzę w tym nic złego. Z ich doświadczeń oraz umiejętności zachowania dystansu w wielu różnych kwestiach czy sytuacjach możemy wiele czerpać. Każdy z nas ma pesel, który niestety nie zatrzyma naszego wieku w najlepszym dla nas życiowym momencie. Gna do przodu u każdego i tyle. Szacunek i zrozumienie dla starszych uważam za bardzo szlachetne.Super się z nimi rozmawia. Pozdrowienia dla wszystkich, a szczególne dla starszych

    01.02.2021 10:09
  • Sopla (gość)

    Emeryci bogactwo mądrości i dystansu Pozdrowienia dla wszystkich po 60-siątce

    01.02.2021 09:41
  • KOMIX (gość)

    Wiesiek pasuje idealnie do Ani- oboje zachowanie mają małych dzieci. Powinien powstać komiks. Wiesiek mówi do Ani "jestem malutki synuś i lubię lizać cerwone lizacki", a Ania w płacz "ja też chcę lizacka, poskarżę się pani że mi lizacka nie chces dać, łeeeee, Wiesio zabrał mi lizacka, łeeeee". A Wiesio: " ja jestem malutki i młodsy od Ciebie i lizacek nalezy do mnie, nie oddam Ci lizacka i juz"

    01.02.2021 09:30
  • Hihihi (gość)

    Wiesiek uważa się za synka Halinki bo może chce possać z cyca mleczka jak mała dzidzia, a potem dostać klapsa za to że płacze? Hihihi. Dobrze, że Halinka dała synkowi lizaczka. Hihihi

    01.02.2021 09:06
  • Ilona (gość)

    Najlepsza edycja tego programu! Ciekawi ludzie z różnymi historiami. Ania z Janiną trochę przesadzają bo to Zbyszek mimo wszystko winny, po co obiecywał Ani że będą razem a umawiał się z inną, Ale też ma prawo poznać inne panie więc mógł się nie deklarować na początku! Ania też trochę zaborcza a Janina korzysta z każdej na całego!

    01.02.2021 08:40
  • Moja uwaga:) (gość)

    Uwielbiam ten program. I dodam, że skoro Wiesław uważa się za syna Halinki, to Halinka powinna bez namysłu wziąć go za rękę i zaprowadzić Wiesia do najbliższego przedszkola, żeby mógł pobawić się i poganiać razem ze swoimi rówieśnikami w przedszkolu. A potem zawieźć go do kulkolandii , żeby się wybiegał i poturlał w kulkach z dziećmi :) a jak będzie ciepło to do piaskownicy czy do pompowane go baseniku go wsadzić :)

    01.02.2021 08:04
  • Halszka (gość)

    Bardzo sympatyczny program. Chętnie to oglądam A potem dyskutujemy ze znajomymi. Mimo lat mam dystans do siebie i realnie patrzę na życie. Co innego fajna zabawa w programie A co innego szara rzeczywistość. Kazdy z uczestników ma swój bagaż przeżyć i nie da się go zapomnieć. Przykro patrzeć jak niektóre osoby są zawiedzione i rozzalone ,ale na co liczyły ? Nie znajdą książąt ani księżniczek ale mogą znaleźć przyjaciół i świetnie się bawić. I taka to puenta moich wywodów. Pozdrawiam serdecznie panią Martę Manowską i seniorów.

    01.02.2021 06:55
  • Zabawny żarcik (gość)

    Ja na miejscu Haliny, po tych słowach Wieśka, (że zaprosił mnie na randkę bo przypominam mu jego matkę) , to bym wstała i rozkazała mu jako jego matka wyjąć jego skórzany pasek z jego spodni i rozkazała mu zdjąć majty w dół, a następnie oznajmiła mu z uśmiechem, że mu zleję 4 litery na kwaśne jabłko za niedostateczne i niepoprawne jego zachowanie :-) i bym dodała- nie becz synku :-) he he he

    01.02.2021 03:45
  • Ciekawe? (gość)

    Czytaliście może "50 twarzy Greya" itp tego typu książki? Nie wiem czy to prawda ale ludzie tak plotkują, że ponoć każdy mężczyzna, który upokarza słowami kobietę, to w łóżku lubi być chłostany np. witką albo gałązką? Prawda to czy nie? Ciekawe?

    01.02.2021 02:31
  • Faktycznie (gość)

    To dobrze, że powstał ten program. Dzięki niemu ja facet 40 letni i moi znajomi - zaczęliśmy zauważać seniorów. Wcześniej byli niewidzialni, niewidiczni, niepotrzebni, nieatrakcyjni, zaniedbani itd. A teraz jak widzę jakieś seniorki idące na kijkach, to od razu na nie spoglądam z sympatią i również patrzę jak są ubrane, czy są wesołe czy smutne, czy odważne, z temperamentem itd. Nie dlatego że chcę je poderwać- absolutnie nie!!! - ale po prostu zwracam na nie teraz uwagę, spojrzenie. A wcześniej były niewidzialne dla mnie i innych ludzi. A to są wspaniali ludzie pełni życia i humoru.

    01.02.2021 02:08
  • NARCYZ (gość)

    Wiesiek wybrał na randkę Halinkę bo był pewien, że z tym swoim sztucznym uśmiechem na ustach, może ją cały czas obrażać, a ona złego słowa mu nie powie - bo jest dobrze wychowana. Ja na miejscu Halinki (na te jego słowa, że wybrał ją na randkę bo mu tylko przypominała jego matkę) odpowiedziałabym, że żałuję że tu przyszłam bo on przypomina mi mojego wrednego dziadka, który zachorował na samouwielbienie i nawetpsychiatramu nie pomógłwyjśćz tej choroby. Co za brak taktyki i kultury! Narcyz leciwy. I to w takim wieku nie potrafi się zachować jak gentleman. Porażka!

    01.02.2021 01:54
  • Maria (gość)

    Ta cała Anna zamiast traktować program jak dobrą zabawę,zepsuła atmosferę grupie,zrobiła się nieciekawa sytuacja zupełnie niepotrzebnie.Śmieszna jest ale to chyba taki charakter.

    01.02.2021 01:38
  • FAJNY PROGRAM (gość)

    Fajny program! Uwielbiam go oglądać. Janeczka jest tak energiczną, elegancką i ponętną seniorką, że aż chce się ją cały czas chętnie oglądać. Natomiast zaborcza Anka wymusza wszystko płaczem i użalaniem się nad sobą. Pewnie jak była dzieckiem w przedszkolu i wzięła raz zabawkę, to nikt inny oprócz niej, nie mógł się nią nigdy bawić bo ona płaczem wygrywała każdą zabawkę i zawsze musiało być jej. A Halinka i Jadzia też przesympatyczny duet koleżeński! Super!!!

    01.02.2021 01:35
  • Ja (gość)

    Ta edycja chyba najlepsza! W końcu fajni seniorzy!

    01.02.2021 00:51
  • Do Dany (gość)

    Masz absolutną rację Dana! Ten leciwy przystojniak Wiesław pomylił programy- powinien wysłać swoją kandydaturę do programu "Wyspa miłości"- a nie do "Sanatorium miłości". Jak sam powodział, że chce kobiety "szczuplej, wysokiej i wysportowanej". A wśród rówieśniczek raczej wysportowanej nie znajdzie. Musi zgłosić się do "Wyspy miłości" bo tam są tylko takie wysokie i wysportowane dziewczynki. I może one będą mu mówiły że przypomina ich tatuśka (tak jak Wiesław ubliżył Halince, oznajmiając jej, że zaprosił ją na randkę bo przypomina mu jego mamuśkę). No chyba, że Wiesiek ze swoją mamuśką chodził na randki? To co innego!

    31.01.2021 23:49
  • Dana (gość)

    Oglądam ten program ze względu na relacje,uczucia jakie mają miejsce w sytuacjach szczególnie spontanicznych.Od siebie chciałam dodać taką uwagę mam dziwne wrażenie ,że Pan Wiesław założył się dla draki z innym Panem,że pójdzie na randkę z Panią Halinką.Ponieważ przebieg spotkania nie wskazywał na randkę,a już na pewno nie porównania Pni do własnej mamy.Oboje przecież są w podobnym wieku.Iryrujący jest również sposób zwracania się do Pani Halinki przez Panią Manowską "Halincia" takie prostackie-chyba że reżyser zalecił.

    31.01.2021 22:39
NowszeStarsze