"Sanatorium miłości 3" odcinek 6. Po raz pierwszy w historii jedna z seniorek odmówi pójścia na randkę! Która? Kuracjusze mogą zamienić się pokojami!

Czas na 6. odcinek programu "Sanatorium miłości 3". Atmosfera jest coraz bardziej napięta! Po raz pierwszy w historii jedna z uczestniczek odmówi pójścia na randkę! Która? Kuracjusze mogą zamienić się pokojami! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku "Sanatorium miłości 3"!

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" odcinek 6. w niedzielę, 7.02.2021 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 6. odcinku programu "Sanatorium miłości 3" Edward rozpoczyna dzień w Sanatorium od lekcji tenisa ziemnego pod okiem współlokatora Wiesława, dla którego aktywność fizyczna jest codziennością. W tym odcinku kuracjusze otrzymują niespotykaną dotąd możliwość – podczas rozmowy Marty z grupą w Palmiarni pada propozycja zamiany pokoi. Czy ktoś z niej skorzysta?

Po raz pierwszy w historii programu zaproszona na randkę kobieta mówi „nie”, mimo że sama podczas randki w ciemno w poprzednim odcinku wybrała jej charakter. Niestety, nie przewidziała ona, kim jest autor opisywanego spotkania. Jak zniósł tę odmowę mężczyzna?

To nie będzie jedyna randka w odcinku. Na bliższe poznanie się ma szansę dwójka seniorów, którzy, jak sami przyznali, „razem stworzyliby dobry tandem”. Jakich zatem cech w partnerze poszukuje zaradna kobieta i czy starania pań potrafi docenić pewny siebie mężczyzna?

Konflikt między dwiema kuracjuszkami! O którego mężczyznę się pokłóciły? Zobaczcie zwiastun!Zobacz więcej

Tego dnia, po kilku różnorodnych randkach, bohaterowie uczą się gry w golfa pod okiem profesjonalistów oraz biorą udział w lekcji tańca w towarzystwie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek. Tango w wykonaniu kuracjuszy zaskoczy wielu. Ekspresyjny taniec wymaga nie tylko czujności w wykonaniu poprawnych kroków, ale też zrozumienia się z partnerem. Czy wszystkie pary okażą się zgodne i będą potrafiły osiągnąć porozumienie dusz i ciał na parkiecie?

Nie będzie to jednak ostatnia atrakcja dla witalnych seniorów. Jak zatem poradzą sobie oni z warsztatami aktorskimi pod opieką Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej w polanickim Teatrze Zdrojowym? Czy kuracjusze, mimo osobistych doświadczeń życiowych, będą potrafili bezbłędnie wejść w rolę sceniczną i wiarygodnie odegrać kwestię aktorską ze swoim partnerem?

Wieczorem seniorzy przystąpią do codziennego głosowania na Kuracjusza odcinka i wymienią, niekiedy emocjonalne, komentarze w pokojach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Witek (gość)

    Uwazam ze ten show powinien byc na wyzszym poziomie intelektualnym osob wystepujacych - oglada Was duzo milionow ludzi w kraju i za granica. Jaga j sie skompromitowala AAndrzej slusznie postapil ,bo skromny Wladek zamknal dziob w ciup.

    09.02.2021 00:01
  • Taka tam (gość)

    Jadzia, zawód na całej linii, taka była fajna

    08.02.2021 18:14
  • Taka tam (gość)

    Arogancji mężczyzn tak bardzo tu nie widać, moze są sprytni.......

    08.02.2021 18:13
  • Grazyna (gość)

    Proszę nie ubliżać panią bo panowie. gorzej wyglądają od pan podstarzali panowie. pomarszczone ciało jak bibuła np pan Edek który tak ubliża jego ubiór jest okropny ile on ma lat? miałam męża dużo starszego ale to była klasa

    08.02.2021 10:43
  • Basia (gość)

    Ludzie ogarnijcie się.Te Wasze wpisy są żenujące.Uczestnicy zachowują się różnie ale ta krytyka jest nie do zniesienia więcej dystansu do ludzi.Jest to reality show.A komentarze wyglądu to całkowite dno.Same piękności to w konkursie miss Polonia.

    07.02.2021 22:36
  • Zyta (gość)

    Co wy widzicie w tej Annie placze jak malolata.ale wstyd stara baba i taki cyrk odwala!!!

    07.02.2021 22:25
  • Edek (gość)

    Jadwiga uwazaj na szczeke albo podklej bo lapiesz ja jak mowisz a to bardzo brzydko wyglada, co zrobic wieku nie oszukasz stara bo po szczece widac!! No tak jest!

    07.02.2021 22:23
  • Iga (gość)

    Janka ze Zbyszkiem pasują do siebie. Ale nie widać Teresy i Andrzeja! A tak fajnie na początku zapowiadało się. Może jeszcze będzie z nich para.

    07.02.2021 22:17
  • Jozek (gość)

    Zbyszek daj sobie spokoj z ta Janka to nie towar na zone, az piszczy za kazdym facetem czys ty slepy ona chce sie bawic az gryzie w oczy!!!

    07.02.2021 22:06
  • Fela (gość)

    Janka to zwykla gziocha wstydu jej brak, az piszczy za chlopami

    07.02.2021 21:47
  • Galla Anonimka. (gość)

    ...ja także zauważyłam,że bardzo mało pokazywany jest przesympatyczny Pan Zdzislaw...klasa,kultura osobista.

    07.02.2021 15:32
  • Małgośka (gość)

    Zacznę od prowadzącej. Pani Marta robi okropne miny. Jak ładna z niej kobieta to wygląda paskudnie. Czy nikt Marcie o tym nie mówi jak sama nie dostrzega? Ściska i całuje się z każdym aż mdło się robi... Edward to Ryszard 2 edycji. Najfajniejsza jest Halinka.

    07.02.2021 15:30
  • Taka tam (gość)

    Wstyd

    07.02.2021 15:06
  • Taka tam (gość)

    Nie wiedziałam, że takie wulgaryzmy tu leca

    07.02.2021 15:06
  • Mirka (gość)

    Czy ten pan żeglarz, był kiedyś na obozie kajakowym w Rudziskach Pasymskich? Jeśli to czyta......

    07.02.2021 15:04
  • Zejdż!! (gość)

    Z linii ,bo rozpoznań!!!

    07.02.2021 15:01
  • Taka tam (gość)

    No i co z wątkiem na linii Andrzej Teresa, będzie coś z tego? Jak myślicie?

    07.02.2021 15:01
  • Dużo ci płacą za negatywne komentarze? (gość)

    Masz serce ? Poprostu ,sprzedaw czyli ,czyni! B R A W O

    07.02.2021 15:00
  • Taka tam (gość)

    No i co z wątkiem na linii Andrzej Teresa, będzie coś z tego? Jak myślicie?

    07.02.2021 14:58
  • Taka tam (gość)

    No i co z wątkiem na linii Andrzej Teresa, będzie coś z tego? Jak myślicie?

    07.02.2021 14:55
NowszeStarsze