"Sanatorium miłości 3" odcinek 8. Kolejna seniorka odrzuciła zaloty Edka, Zdzisław trzymał "szczęście" w ramionach. Czy z tej mąki będzie chleb?

Finał turnusu w Polanicy Zdroju zbliża się wielkimi krokami. W 8. odcinku "Sanatorium miłości 3" rywalizacja o względy seniorek nabrała rumieńców. Z kolejnym odrzuceniem musiał zmierzyć się Edek, tymczasem Zdzisław poszedł dziś na dwie randki. Która okazała się bardziej owocna?

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" odcinek 8. co się wydarzyło? - sprawdź program tv

Podczas spotkania w palmiarni w 8. odcinku programu "Sanatorium miłości nie brakowało wzruszeń. Tematem rozmowy byli dziś rodzice seniorów oraz sposoby wychowywania dzieci. Edward bez ogródek przyznał, że wychowywał się w spartańskich warunkach i podobne metody przeniósł na swoje dzieci. Halina była dla swoich pociech zarówno mamą jak i tatą. -Ciężko mi było, ale wspięłam się na szczyt. Moje dzieci są ze mnie dumne - powiedziała ze łzami w oczach. Zbigniew miał surowego ojca. -Nigdy ze mną w piłkę nie zagrał, nie mam do niego żalu, ale do tej pory do we mnie siedzi - zdradził.

Widzowie mają dość Andrzeja. Senior jest najbardziej kłótliwym uczestnikiem programu?Zobacz więcej

Tytułem Kuracjusza Odcinka wyróżniono Zdzisława. Senior zaprosił na randkę Jadzię, którą grupa nazywa Operetką. Na seniorów czekało dziś także puchate towarzystwo. Spotkanie z alpakami wniosło mnóstwo radości, ale zaiskrzyło też na linii Jadzia - Edek. -Aj... wkurzasz mnie i potem masz pretensje, że się do ciebie nie odzywam - powiedziała seniorka. Edward wydała się mocno niepocieszony. -Rezygnuje z zabiegania o Jadzię, bo chyba za wysoko mierzę, ona jeszcze wyżej mierzy... - przyznał ze smutkiem.

Kontrowersyjny senior w rozmowie z Martą Manowską wyznał, że życie bez miłości jest puste i nic nie warte. Edward zdradził ponadto, że już niejeden raz w życiu miał złamane serce. -Nie wiedziałem, czy się dźwignę. Jego wielka miłość zostawiła go dla... kolegi. W sumie dostał trzy kosze, ale nie ubolewa na tym, bo - jak stwierdził - nie miał na to wpływu.

Jadwiga z romantycznym Zdzisiem wybrała się na tor saneczkowy. -Super mi się z nim rozmawia, to jest wartościowy facet - oceniła Jadzia. Zdzisław poszedł również na randkę z Krystyną. Seniorka wprost promieniała podczas spotkania z kolegą. -Zaintrygowałeś mnie - przyznała z uśmiechem. -Myślę, że wyjedziemy jako przyjaciele, wymienimy się telefonami - powiedział Zdzisław po czym ucałował dłoń Krystyny i zaprosił ja do tańca. Czy z tej mąki będzie chleb?

Widzowie już wiedzą, kto zostanie Królem i Królową Turnusu! Komu kibicują internauci?Zobacz więcej

Następnie przyszedł czas na konkurs kiszonki i robienia soków owocowych. W kuchni panię chętnie plotkowały o panach i seksie. Na koniec kuracjusze powspominali randki samochodowe i zabawili się w kultowym Maluchu. W trakcie zabawy Marta Manowska postanowiła podpytać kuracjuszki o Edka i jego zachowanie. -To nie jest człowiek, z którym można by było mieszkać, żyć, jest bardzo apodyktyczny - oceniła Janina. -Sposób zachowania, traktowania kobiet, wszystko na "nie" - dodała Jadzia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Myślący (gość)

  Od początku zainteresowały mnie aż cztery panie; Krystyna, Teresa, Janina i Halina. Już po pierwszym odcinku odpadła Halina za wypowiedź; że ma wiele pozytywnych cech ale gdy ją ktoś skonfliktuje to ostatnie słowo w kłótni zawsze należy do niej. Po co mi taka ? Szukam zgody i spokoju. Dwie panie za chamstwo z Edwardem i Władkiem same się zdyskwalifikowały. W perfidny sposób odmówiły randek. Jedna zaprosiła kogoś nielubianego, aby publicznie przed kamerami ośmieszyć mężczyzn. To nie kandydatki do związku, ze szmaty jedwabiu nie będzie . . . Ten Edek może być pośmiewiskiem i przedmiotem kpin w miejscu zamieszkania i pracy. Teresa ma wiele pozytywnych cech i uzdolnień które wysoko cenię ale ze zdrowiem ma problemy a ja nie wiem jak ratować i bardzo się stresuję. Wyjątkowo nie atrakcyjne kandydatki. Dziękuję ! Podzielam opinię Wiesława co do kandydatek i też bym zrezygnował po trzecim programie. Czy Wiesiek nie jest komornikiem ?

  24.02.2021 00:47
 • Lilia (gość)

  Szkoda że ten program się kończy i że nie zawiązała się żadna para ci co krytykują nie musieli oglądać a innych łatwo krytykować nie widząc własnych wad

  23.02.2021 22:23
 • Kawa (gość)

  Fajni ludzie,ludzkie problemy, można się nie zgadzać, ale po co krytykować.

  23.02.2021 22:09
 • Ala (gość)

  Do takich programów powinni produkować telewizory ze spluczką żeby te śmieci spuścić w kanał!!!!

  22.02.2021 19:06
 • Tola (gość)

  Mirek z Warszawy masz racjępojechali skorzystać z atrakcji za darmoche ,edycja Nieudana

  22.02.2021 17:52
 • Ja-ga (gość)

  Ta Krysia rzeczywiście "sztywna" jak kij od szczotki,chyba nie ma w sobie sex apilu,jej uśmiech jest nieszczery ... .

  22.02.2021 15:40
 • Basia (gość)

  Tu fakt nikt nie znajdzie partnera a szkoda Zdzisław to inteligentny mezczyxna szarmancki pasował by z Krystyna ładnie wspólnie wyglądają . A Jadwiga dajcie spokój z nią. Stara. Maluję się mocno i. Chciałaby księcia a nie człowieka do życia ale życzę im wszystkiego naj każdy szuka sobie partnera

  22.02.2021 14:59
 • Kazik (gość)

  Edek jest ok a Jadźka ta lafyrynda tylko patrzeć hak puści Zdziska kantem.

  22.02.2021 14:58
 • Kuba (gość)

  Andrzeju z podkarpacia nie rozumiem jak możesz wogóle komentować coś, czego niby nie oglądasz😁

  22.02.2021 14:47
 • iga5 (gość)

  też będziesz kiedyś starym prykiem .WIĘCEJ SZACUNKU.

  22.02.2021 14:05
 • ona (gość)

  Mam nadzieję, że Halinka spotka wartościowego mężczyznę poza programem. Zasługuje na to jak nikt inny. Natomiast Krystyna? No cóż.... Sztywna jak kij od szczotki.

  22.02.2021 13:20
 • Mirek z Warszawy. 🌹💋 (gość)

  Sam bym się chętnie pobawił, za darmochę,👍 i się lansował, może do jakiegoś filmu.. 😜😜

  22.02.2021 12:33
 • Ya56 (gość)

  Po programie Przyjaźnie powstaną ale miłości żadna

  22.02.2021 11:50
 • Tersa (gość)

  Fajny program szkoda że już się konczy😉

  22.02.2021 11:38
 • seniorka (gość)

  Przecież każdy wie że bedzie stary, ale po sanatoriach niekoniecznie będzie miłości szukał. Jak widać nikt jej tam nie znajdzie i kasa wyrzucona w błoto. Kilkunastu seniorów pobuja się za nasze pieniądze i to jest cała korzyść - ale dla nich.

  22.02.2021 11:34
 • Klacz (gość)

  Tez będziesz kiedyś Stary pryk Panie Andrzeju..

  22.02.2021 11:17
 • Seniorka (gość)

  Mam wrażenie że niestety nie będzie żadnej pary😭nikt do nikogo nie pasuje😂najsympatyczniejszy jest Pan Władysław szkoda że nie znalazł sobie bratniej duszy Pani Krystyna faktycznie nie potrzebnie zapraszała Pana Edwarda, bo nie da się zmienić człowieka który całe życie właśnie w taki sposób się zachowywał, szkoda że Pani Teresie też się nie udało chociaż z jakimś panem zaprzyjaźnić

  22.02.2021 10:45
 • Jurek (gość)

  Ciekawy jestem kto im sponsoruje ten pobyt w sanatorium i te atrakcje

  22.02.2021 10:44
 • Seniorka (gość)

  Do Andrzej z Podkarpacia: każdy kiedyś będzie stary a Ty prędzej niż myślisz, o swoich rodzicach też tak się wypowiadasz? Żenada 😭😭

  22.02.2021 10:18
 • Lololi32612kasa...i..po.. (gość)

  DnoZero po co to co...oglądać....jaka...tam....miłość...dupi....dzieciątek ..to ..wyrąbane...te. .dup ...żenada...spadajćie.Albo. Rydzy....kas

  22.02.2021 09:55
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×